X

قیمت انواع دستگاه بسته بندی بیسکویت و شکلات

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی بیسکویت

دستگاه بسته بندی بیسکوییت یکی از دستگاه های بسیار کاربردی برای بسته بندی محصولات مختلف اعم از انواع بیسکویت و ویفر می باشد، که شما می توانید به صورت تک و یا چندتایی آن ها را بسته بندی و به محیط مد نظر خود منتقل کنید. نوع بسته بندی این محصولات به گونه ای می باشد، که محصول مد نظر شما را به همراه کاغذهای سینگل بسته بندی و برای فروش آماده می کند. دستگاه بسته بندی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد، جزو دستگاه های پیلوپک محسوب می شود. برای این که بتوانید این کار را انجام دهید، نیاز نیست، کار خاصی انجام دهید، فقط به یک نیروی انسانی جهت چیدن محصولات بر روی دستگاه نیاز است.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

شیرینگ پک بیسکویت و شکلات به عنوان یکی از دستگاه های بسته بندی برای استفاده در صنایع مختلف غذایی می باشد، تا شما بتوانید به واسطه ی به کارگیری این دستگاه کارهای بسته بندی محصولات خود را بدون دردسر انجام دهید، و از خراب شدن محصولات تولیدی خود جلوگیری کنید. به غیر از بسته بندی بیسکویت و شکلات می توانید برای بسته بندی دیگری اعم از شیرینی، مواد غذایی، روغن موتور و... از این دستگاه شیرینگ استفاده کنید. این نوع از بسته بندی به شما کمک می کند، تا بتوانید از ورود گرد و خاک، آلودگی و رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری کنید. با توجه به این که این نوع از محصولات به گونه ای هستند، که در اثر کوچک ترین ضربه خرد می شوند، بسته بندی کردن آن ها کمک می کند، تا از خرد شدن محصولات داخل بسته بندی هم جلوگیری کنید.

برای این که تمام افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، بتواند دستگاه مناسب را انتخاب کنند، شیرینک پک بیسکویت در دو مدل اتومات و نیمه اتومات طراحی و تولید می شود، و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. ممکن است، این سوال در ذهنتان به وجود بیاید، که تفاوت موجود در بین این دو دستگاه در چیست؟ برای پاسخ به این سوال شما باید بگوییم، که تنها تفاوت این دو دستگاه در سرعت بسته بندی محصولات مد نظر شما می باشد. اگر سرعت بسته بندی برای شما مهم می باشد، و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد زیادی بسته بندی آماده کنید، دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک بهترین انتخاب می باشد، ولی اگر می خواهید مراحل بسته بندی توسط اپراتور با سرعت کمتری انجام شود، می توانید مدل نیمه اتومات را انتخاب کنید. کاربرد این دستگاه در محیط هایی مانند قنادی‌ ها، رستوران‌ ها و فروشگاه‌ های محصولات فرهنگی و سوغاتی و... می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی بیسکویت

قیمت دستگاه بسته بندی بیسکویت با توجه به موارد مختلفی اعم از نوسانات موجود در زمینه ی خرید مواد اولیه و قطعات، نحوه عملکرد در بسته بندی بیسکویت ها، میزان مصرف برق، ابعاد و اندازه، نوع کارکرد آن برای مدل بیسکویت، اضافه کردن سیستم خشاب، سیستم بغل زن، سیستم دایکات گذار، تاریخ زن و… تعیین خواهد شد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و به روز محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ویژگی های دستگاه بسته بندی بیسکویت

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود، افراد از بسته بندی های مخصوص برای محصولات خود استفاده کنند، به خاطر ایجاد ظاهر زیبا و شیک برای محصولات می باشد، تا شما بتوانید نظر مشتریان را برای خرید محصولات خود را جلب کنید. بسته بندی درست و صحیح محصولات کمک می کند، تا نوع بیسکویت، وزن، مواد اولیه و تولید کننده ی آن را بر روی بسته بندی مشاهده کنید.

نحوه کارکرد دستگاه بسته بندی بیسکویت به چه صورتی می باشد؟

از جمله تجهیزاتی که قابلیت نصب بر روی این دستگاه بندی وجود دارد، شامل سیستم خشاب، سیستم بغل زن، دایکات گذار و تاریخ زن و… می باشد. نصب هر یک از تجهیزات با توجه به نظر مشتریان تعیین می شود. بعد از این که تمام تجهیزات مورد نیاز شما بر روی دستگاه نصب شد، بیسکویت ها را بر روی بخش داخلی سیستم خشابی قرار می دهد، و بعد از آن به واسطه ی نوار نقاله ی دستگاه بر روی ورود به داخل دستگاه آماده می شود. بعد از این که محصولات بر روی نوار نقاله به حرکت در می آیند، با ورود به بخش سلفون کاری دستگاه در ابتدا یک لایه ی سلفون بر روی محصولات کشیده می شود. برای انجام این کار اول لبه های سلفون به هم نزدیک می شوند، و در بخش فک حرارتی به هم دوخته می شوند، و بعد از آن بیسکویت های تولیدی برند شما را به جلو رانده می شوند، و در بخش عرضی آن در فک دوم حرارتی چسبانده می شوند، و همزمان به وسیله کاتر از محصولات قبلی جدا می شوند.

در مورد این محصولات بیشتر بدانید.

شیرینگ خرما

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

شیرینگ پک قوطی نوشابه

دستگاه شیرینگ بسته بندی حبوباتامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید