X

قیمت خرید دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه گزینه ی مناسبی برای بسته بندی محصولات مختلفی اعم از کیک، کلوچه، کروسان، بیسکوییت، رولت، ترد، های بای، ویفر و… می باشد. برای بسته بندی هر یک از محصولات از نایلونی استفاده می شود، که عرض 50 سانتی متری دارد. این نوع از شیرینگ پک در مدل های مختلف به صورت مکانیکی، نیمه خودکار و تمام خودکار طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. استفاده کردن از این نوع بسته بندی کمک می کند، تا از خراب شدن و کهنه شدن کیک و کلوچه جلوگیری شود.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

کیک ها و شیرینی ها جزو محصولاتی هستند، که بعد از تولید باید در بسته بندی های مخصوص قرار بگیرند، تا از کهنه شدن و خراب شدن آن جلوگیری کنید. برای انجام این کار باید از دستگاه های بسته بندی استفاده کنید، که بتوانید از وارد شدن ضرر به کارخانه ی خود جلوگیری کنید. شیرینگ پک کیک و کلوچه یکی از گزینه های پیشنهادی می باشد، که شما می توانید برای انجام فرآیند بسته بندی استفاده کنید. شاید این سوال برای ما پیش بیاید، که چرا باید فوراً بعد از تولید کیک و کلوچه آن را بسته بندی کنید. دلیل این موضوع به این خاطر می باشد، که برای درست کردن کیک و کلوچه از ترکیبات و مواد اولیه مانند آرد، مواد شیرین کننده، تخم مرغ، نشاسته، روغن، شیر، آب و یا آب میوه، ادویه جات مختلف استفاده می شود، و در دو مدل اسفنجی و روغنی تولید می شوند. پس برای این که بتوانید میزان درآمد کارگاه و یا کارخانه ی خود را افزایش دهید، و از به وجود آمدن ضرر جلوگیری کنید، انتخاب این محصول بهترین گزینه می باشد. شما می توانید بر روی این دستگاه بسته بندی شیرینی سیستم های مختلفی اعم از خشاب، دایکات، سیستم بغل گیر، فیدر و جک جهت ویفر قرار دهید.

  • سیستم خشاب: خشاب در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می شود.
  • سیستم بغل گیر: وجود این سیستم کمک می کند، تا شما بتوانید بیسکوئیت را در دو مدل ایستاده و با سیستم فیدر 90 درجه و پنوماتیک بسته بندی کنید.
  • سیستم دایکات: سیستم دایکات قابلیت نصب با سیستم خشاب و هم به صورت واحد بر روی دستگاه وجود دارد.
  • سیستم جک ویفر: سیستم جک ویفر مناسب برای اتوماسیون کردن خط تولید با فیدر 90 درجه، طولی و سیستم پنوماتیک تطابق پیدا می کند.

کاربرد دستگاه پیلوپک در بسته بندی کیک و کلوچه 

دستگاه پیلوپک یکی از گزینه های پیشنهادی برای بسته بندی محصولات مختلفی اعم از انواع کیک، کلوچه، شیرینی، خرما، قطعات صنعتی، لواشک و محصولات می باشد، که در ابعاد مد نظر مشتریان طراحی و تولید می شود. با توجه به نوع محصولی که قرار است، بسته بندی کنید، باید دستگاه مناسب را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید، تا بتوانید بسته بندی محصولات را بهترین سرعت انجام دهید، و در هر ساعت تعداد مناسبی بسته بندی را انجام دهید. رویه ی دستگاه با توجه به این که در تماس با مواد قرار می گیرند، باید از جنسی باشند، که دچار زنگ زدگی نشوند. برای این که بتوانید سرعت بسته بندی را کنترل و تنظیم کنید، می توانید این کار را به واسطه ی اینتورتر قابلیت تنظیم و کنترل کردن دارد. امکانات دیگری که قابل اضافه کردن به دستگاه می باشد، شامل دستگاه تاریخ زن، چشم الکترونیک و اینتورتر می باشد. 

کاربرد دستگاه بسته بندی کیک 

  • استفاده کردن از این نوع بسته بندی به شما کمک می کند، تا بتوانید محصولات تولیدی خود را در برابر تغییرات شرایط محیطی اعم از آلودگی گرد و غبار، مواد شیمیایی و... حفظ کنید.
  • جلوگیری از برخورد و تابش مستقیم نور خورشید کمک می کند، تا بتوانید سلامت و کیفیت این محصولات را حفظ کنید.
  • جلب توجه ی نظر مشتریان با بسته بندی های شکیل کیک
  • برای جا به جایی محصولات تولیدی با مشکل برخورد نمی کنید.
  • انجام فرآیند بسته بندی در کوتاه ترین زمان ممکن بدون دخالت دست

عملکرد دستگاه بسته بندی پیلوپک چگونه است؟

در مورد نحوه ی عملکرد دستگاه باید بگوییم، که این دستگاه در دو مدل نیمه اتومات و تمام اتومات طراحی و تولید می شود، و شما باید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل ها را انتخاب کنید. در مدل اتومات تمام مراحل بسته بندی بدون دخالت اپراتور انجام می شود. تنها کاری که باید نیروی انسانی انجام دهد، قرار دادن محصولات بر روی نوار نقاله می باشد. بعد از این که محصول مد نظر خود را بر روی نوار نقاله قرار دادید، نوبت به این مرحله می رسد، که رول و یا نایلون مد نظر شما دور تا دور محصول قرار داده شود، و بعد از فک های دوخت و برش محصول از سه طرف دوخت و برش می خورد، و بعد از اتمام تمام مراحل محصول شما به کمک نوار نقاله خارج خواهد شد.

جهت خرید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتومات با شیرزاد ماشین البرز تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه 

قیمت دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه با توجه به موارد مختلفی اعم از نوسانات موجود در بازار، مدل و ابعاد دستگاه، نوع دوخت، جنس بدنه و... تعیین خواهد شد. کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در مورد این محصولات بیشتر بدانید.

شیرینگ پک قوطی نوشابه

دستگاه پک غذا بیرون بر

دستگاه شیرینگ تخم مرغ

دستگاه شیرینگ بسته بندی کتابامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید