X

قیمت شیرینگ خرما - دستگاه بسته بندی خرما

09121167683 مدیریت
شیرینگ خرما

شیرینگ پک خرما مناسب برای بسته بندی انواع خرما مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید به واسطه ی به کارگیری این نوع از دستگاه بسته بندی محصولات مد نظر خود را به صورت تکی و یا چندتایی پک کنید. برای بسته بندی باید محصول مد نظر خود را درون فیلم شیرینگ قرار دهید، تا فرآیند دوخت محصول انجام شود. بعد از اتمام این مراحل باید وارد بخش تونل حرارتی شوند، تا هوای موجود در داخل نایلون خالی شود، و نایلون به شکل محصول در بیاید. بسته بندی کردن محصولات به روش کمک می کند، تا از ورود آلودگی و گرد و خاک به داخل بسته بندی جلوگیری شود.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

خرما به عنوان یکی از میوه های خوراکی و حساس می باشد، که برای جلوگیری از خراب شدن آن باید در بسته بندی های مخصوص قرار بگیرند. بسته بندی این محصول به این صورت می باشد، که در ابتدا انواع کارتن را در رول های شفاف که ضخامت قابل قبولی ندارند، قرار می دهند. دستگاه شیرینگ خرما برای رفع نیاز مشتریان و با توجه به بودجه ی آن ها در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات طراحی و تولید می شوند. در مورد سوخت مصرفی آن ها هم باید بگوییم، که می توانند به صورت برقی، گازی و دوگانه سوز باشند. کارخانه ها و شرکت هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، برای این که بتوانند از وارد کردن ضرر به حرفه ی خود جلوگیری کنند، محصولات تولیدی خود را بسته بندی می کنند، و با انجام این کار به کاهش خطرات و صدمات کمک می کنند.

جهت خرید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتومات با شیرزاد ماشین البرز تماس بگیرید.

دستگاه شیرینگ خرما

شیرینگ خرما که در بازار برای فروش عرضه می شوند، مدل های مختلفی دارند، و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل های زیر را انتخاب کنید.

کارتن هایی که برای بسته بندی خرما مورد استفاده قرار می گیرند، با توجه به سایز خرما ها متفاوت می باشد. در صورتی که قصد دارید، بسته بندی خرما ویژه باشد، می توانید از ظرف و با قوطی استفاده کنید. در مورد سیستم حرارتی این دستگاه هم باید بگوییم، که می تواند از نوع برقی و یا گازی باشد، و کمک کنند، تا فیلم مخصوص را بر روی جعبه و کارتن های خرما شیرینگ کنید. نوع برقی مصرفی دستگاه شیرینگ خرما از نوع 3 فاز می باشد.

بسته بندی خرما با دستگاه شیرینگ پک

بعد از این که شما بسته بندی خرما را در داخل کارتن ها قرار دادید، برای این که بتوانید از وارد شدن صدمه به کارتن ها جلوگیری کنید، یک لایه سلفون مخصوص را به دور کارتن ها کشیده می شود. جنس نایلونی که برای بسته بندی انتخاب می شود، از نوع پلی اتیلن می باشد، و با توجه به این که ضخامت این نایلون ها زیاد می باشد، باید از دستگاه شیرینگ تونلی برای بسته بندی استفاده شود. اگر نمی خواهید از این نایلون ها برای بسته بندی استفاده کنید، می توانید از نایلون هایی که از جنس POF و PVC هستند، استفاده کنید. این نایلون ها قابل استفاده در دستگاه شیرینگ پک کابینی می باشد.

شیرینگ پک تونلی اتومات و نیمه اتومات خرما

به کارگیری این نوع از دستگاه های بسته بندی به شما کمک می کند، تا بتواند روند تولید خود را افزایش دهید. اگر جزو افرادی هستید، که بحث سرعت انجام کارها برایتان مهم می باشد، مدل اتوماتیک بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه باید بگوییم، که تمام مراحل بسته بندی را به صورت اتومات و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام می دهد. ولی اگر مدل نیمه اتومات آن را انتخاب کنید، برای قرار دادن بسته بین سلفون و برش آن نیاز به اپراتور دارد. 

ساخت دستگاه شیرینگ پک خرما

شیرینگ پک خرما با توجه به محصولات تولیدی کارخانه ی شما در ابعاد و اندازه های مد نظر شما طراحی و تولید می شوند، و ظرفیت دوخت در دقیقه قابل طراحی و ساخت می باشد. حتی شما می توانید ابعاد آن را با توجه به فضایی که قرار است، دستگاه را در آن جا قرار دهید، تغییر دهید. در مورد نوع کارکرد موتور هم باید بگوییم، که نوع عملکرد آن به گونه ای می باشد، که به صرفه جویی در انرژی کمک می کند. برای ثبت سفارش خود جهت خرید شیرینگ پک خرما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ویژگی های دستگاه شیرینگ خرما

  • بسته بندی این محصول به شما کمک می کند، تا از ورود رطوبت و مایعات به داخل بسته بندی ها جلوگیری شود.
  • با توجه به این که برای بسته بندی محصولات از نایلون شفاف استفاده می شود، کمک می کند، تا شما بتوانید به راحتی محصولات داخل بسته بندی را ببینید.
  • حمل و نقل، جا به جایی بسته بندی راحت و بدون دردسر می باشد.
  • چیدن محصولات کمک می کند، تا کمترین فضا را اشغال کنند.
  • افزایش عمر محصول
  • بسته بندی بدون دخالت دست
  • رعایت نکات و استاندارهای بهداشتی 

قیمت شیرینگ خرما

با توجه به این که دستگاه بسته بندی خشکبار و خرما به عنوان یکی از کاربردی ترین نوع دستگاه بسته بندی به شمار می رود، که توانسته است، نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. شما می توانید با خرید بهترین مدل آن بسته بندی محصولات مد نظر خود را بدون دردسر انجام دهید. پس می توان گفت، با توجه به این که این دستگاه ارزش بسیار زیادی دارند، فروش ان ها بسیار زیاد می باشد. در مورد قیمت شیرینگ پک خرما باید گفت، به دلیل نوساناتی که در زمینه ی خرید قطعات و مواد اولیه وجود دارد، نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصول در نظر گرفت.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید