خرید انواع دستگاه استرچ پالت با بهترین قیمت

09121167683 مدیریت
استرچ پالت

استرچ پالت به عنوان یکی از ماشین آلات بسیار کاربردی در زمینه ی بسته بندی و سلفون پیچی محصولات مختلف می باشد. برای بسته بندی محصولات نیاز است تا از نایلون استرچ استفاده شود. با توجه به انتخاب این نوع از بسته بندی فرآیند مربوط به جا به جایی و حمل و نقل محصولات را راحت تر می کند طرفداران بسیار زیادی دارند. برای این که با این دستگاه بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

استرچ پالت

استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت صفحه گردان

استرچ پالت چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر قصد بسته بندی محصولات را دارید که حجیم هستند و ظرفیتی بالایی دارند و بتوانید آن ها را سالم به دست مصرف کنندگان برسانید بهترین دستگاه برای بسته بندی این نوع از محصولات استرچ پالت می باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید از طریق نایلون استرچ در نظر گرفته شده برای استرچ محصولات مد نظر خود را در کنار یک دیگر قرار دهید و بدون دردسر و مشکل برای فروش به بازار عرضه کنید و یا این که برای انبار کردن به محل های تعیین شده منتقل کنید. انتخاب این نوع از بسته بندی کمک خواهد کرد تا محصولات تولیدی برند شما در برابر عواملی مانند نور خورشید، باران، گرد و غبار، رطوبت و... محافظت شوند و کمترین خسارت به کسب و کار شما وارد شود.

استرچ پالت چیست و چه کاربردی دارد؟

برای این که بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید باید به اندازه و حجم پالت مورد نیاز توجه داشته باشید. پالتی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته می شود به عنوان یک سازه حمل و نقل مسطح می باشد که کمک می کنند تا محصولات مد نظر شما هنگام جایجایی توسط لیفتراک حمایت و به محل مد نظر شما منتقل شود. جنس این پالت ها می تواند از نوع چوب، فلز، کاغذ و حتی مواد بازیافتی ساخته می شوند.

استرچ پالت

در مورد کاربرد دستگاه هم باید بگوییم که در محیط هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم بیشترین کاربرد را دارند.

 • صنایع تولیدی ساختمانی: انتخاب این دستگاه به گونه ای می باشد که مانند عایق عمل می باشد و از نفوذ رطوبت به داخل کیسه های مصالح ساختمانی جلوگیری می کند.
 • صنایع مواد غذایی: با توجه به این که انتخاب جعبه های کارتنی برای جا به جایی محصولات ممکن است باعث آسیب دیدن محصولات شود، می توانید با استفاده از این دستگاه و بسته بندی محصولات به افزایش مقاومت و استحکام محصولات در برابر حوادث کمک کنید. به طور کلی می توان گفت که به کارگیری استرچ پالت ها در کارخانه ها منجر به کاهش هزینه جابجایی و حمل نقل کمک می کند و سبب افزایش سرعت در بسته بندی مواد می ­شود.
 • بسته‌ بندی محصولات در کارگاه‌ ها، سوله‌ ها، کارخانه‌ ها و...
 • بسته بندی انواع پالت، انواع بطری، کارتون و...
 • بسته بندی پالت با نایلون استرچ جهت متصل شدن کالا به پالت
 • بسته بندی محصولات در صنایع کارتن سازی، جعبه سازی و ورق سازی 

دستگاه استرچ پالت چگونه کار می کند؟

استرچ پالت دروازه ای

در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه باید بگوییم که بسته بندی توسط این دستگاه کار سختی نیست و نیاز به تخصص خاصی ندارد ولی حتما باید مراحل مربوط به بسته بندی را با دقت کافی انجام دهید. طراحی انتخاب شده برای تولید استرچ به گونه ای می باشد که دارای یک اهرم می باشد که فیلم استرچ بر روی آن قرار داده می‌ شود. بعد از آن برای شروع بسته بندی ابتدا باید اپراتور گوشه‌ ای از فیلم را به محصولی که برای بسته‌ بندی بر روی صفحه استرچ قرار داده شده، متصل کند. بعد از انجام این مراحل نیاز است تا دکمه ی روشن شدن دستگاه را فشار دهید. اهرم در نظر گرفته شده برای دستگاه به گونه ای می باشد که به صورت مرتب بالا و پایین می‌ رود، صفحه ی استرچ شروع به چرخش می‌ کند. با حرکت کردن این دو بخش، فیلم به صورت کامل و در 4 جهت محصول قرار داده می‌ شود تا محصول مد نظر شما بسته بندی شود. بعد از اتمام مراحل و بعد از این که پالت به طور کامل ایستاد، فیلم توسط اپراتور پاره شده و پالت توسط لیفت تراک به محل مد نظر شما منتقل می شود.

تولید کننده دستگاه استرچ پالت

قیمت استرچ پالت به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه استرچ پالت ممکن است متغیر باشد و به عوامل مختلفی مانند نوع دستگاه، برند، امکانات و قابلیت‌ های آن، محل خرید، شرایط بازار و... بستگی دارد. برای این که بتوانید از قیمت هر یک از مدل ها اطلاع پیدا کنید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اگر قصد خرید استرج پالت برای کسب و کار خود دارید و اطلاعات کافی در مورد انواع استرچ پالت و کاربرد آن ها ندارید در این مقاله قصد داریم به بررسی مفصل این دستگاه بپردازیم تا شما بتوانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته یکی از مدل های آن را برای خرید انتخاب کنید.

معرفی انواع دستگاه استرچ

دستگاه استرچ

انواع دستگاه استرچ

استرچ پالت دستی همان طور که از نام این دستگاه پیداست بسته بندی محصولات مد نظر شما را با صورت دستی انجام می دهد. پس برای این کار نیاز به اپراتور می باشد تا بتواند به صورت دستی این کار را انجام دهد. در مورد طرز کارکرد استرچ پالت دستی هم باید بگوییم که در ابتدای کار اول باید رول نایلون استرچ را بر روی بخشی که مخصوص قرار گیری رول می باشد قرار دهید و بعد از آن یک سر نایلون استرچ را به یکی از پایه های پالت گره بزنید. بعد از اتمام این مراحل نیاز است تا فیلم استرچ را دور تا دور محصول  بگردانید تا محصول مد نظر شما بسته بندی شود. در صورتی که قرار است روزانه به طور میانگین 60 عدد پالت را بسته بندی کنید انتخاب این دستگاه گزینه ی مناسبی می باشد. (توجه: استفاده از این دستگاه برای بسته بندی دارای محدودیت ارتفاع می باشد.)
استرچ پالت تمام اتومات و نیمه اتومات
 • استرچ پالت تمام اتومات: همان طور که از نام این دستگاه پیداست تمام مراحل به بسته بندی محصولات به صورت اتوماتیک انجام می شود. برای بسته بندی باید ابتدا محصولات بر روی یک لاین متحرک قرار بگیرند و بعد از آن به صورت اتوماتیک و با توجه به تنظیماتی که برای دستگاه در نظر گرفته شده به سوی استرچ پالت اتوماتیک حرکت می‌ کنند. بعد از اتمام مراحل بسته بندی زمانی که محصول از دستگاه خارج می شود توسط لاین به قسمت انبار می‌ رود، محصول بعد روی استرچ پالت قرار می‌ گیرد.
 • استرچ پالت نیمه اتومات: طراحی انتخاب شده برای استرچ پالت نیمه اتومات به گونه ای می باشد که لاینی برای قرار گرفتن خودکار محصول بر روی دستگاه وجود ندارد و برای انجام این کار باید از نیروی انسانی کمک بگیرید.
استرچ پالت صفحه گردان استرچ پالت صفحه گردان به عنوان یکی از مدل های پرفروش دستگاه استرچ پیچ می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید به شکل های مختلفی بسته بندی محصولات را انجام دهید. طراحی این دستگاه به گونه ای می باشد که می تواند سلفون پیچی محصولاتی که دارای ارتفاع 2 و یا حتی 3 متری هستند را انجام دهید. همه کاره بودن این استرچ باعث شده است تا این دستگاه بیشترین کاربرد را در صنایع و کاخانه جات داشته باشد. در مورد نحوه ی کارکرد این مدل هم باید بگوییم که در ابتدای کار محصول را بر روی صحفه آن قرار دهید ولی استرچ ثابت در یک نقطه قرار می گیرد و تنها کاری که انجام می دهد بالا و پایین رفتن می باشد تا با گردش صحفه پالت بسته بندی محصولات را انجام دهد.
استرچ پالت دروازه ای استرچ پالت دکل گردان یکی از گزینه های پیشنهادی برای استفاده در صنایع بزرگی می باشد که حجم تولید محصولات این کسب و کارها زیاد می باشد. نحوه ی کارکرد این دستگاه به این صورت می باشد که در ابتدای کار باید پالت بر روی زمین قرار داده شود. این استرچ به کمک بازوی چرخان خود نایلون استرچ را بر دور پالت می پیچد. با توجه به این که پالت ها در این روش ثابت هستند باعث می شود تا کمترین آسیب به محصولات درون پالت وارد شود.
استرچ پیچ فرودگاهی دستگاه استرچ پالت فرودگاهی برای استرچ کردن محصولات کوچک کاربرد دارد و شما می توانید از این دستگاه برای بسته بندی کیف، ساک های و چمدان های فرودگاه استفاده کنید.
استرچ پالت مرغک دار در صورتی که قرار است بسته بندی محصولاتی که وزن و ارتفاع زیادی دارند را انجام دهید انتخاب دستگاه استرچ پالت مرغک دار گزینه ی مناسبی می باشد. از نظر نحوه ی کارکرد هم مشابه با مدل صفحه گردان می باشد و فقط در این دستگاه یک مرغک نگهدارنده به جهت جلوگیری از به هم خوردن تعادل محصولات استفاده می شود. ویژگی های در نظر گرفته شده برای دستگاه پالت پیچ شامل کنترل سرعت صفحه گردان، کنترل سرعت حرکت عمودی نایلون استرچ، تنظیم ارتفاع استرچ برای محصولات مختلف، تنظیم ارتفاع مرغک، تنظیم تعداد لایه‌های استرچ و... می باشد.
دستگاه استرچ رولی استرچ پالت رولی به گونه ای بسته بندی محصولات را انجام می دهد که در سطحی تراز و مسطح قرار گرفته باشند تا هیچ ارتعاشی شامل حرکات مکانیکی در دستگاه تولید استرچ پالت ایجاد نشود، و بسته بندی با استفاده از فیلم استرچ با زدن دکمه ی شروع دستگاه آغاز خواهد شد. شما می توانید با استفاده از ارتفاع بسته مورد نظر حرکت عمودی رفت و برگشت را در سیستم کنترل تابلو برق دستگاه که با تنظیم دور اینورتر می‌ باشد را تنظیم کنید.
دستگاه استرچ حرارتی استرچ پالت حرارتی برای بسته بندی انواع محصولات اعم از پالت‌ های بزرگ (یخچال، مبلمان و...) مورد استفاده قرار می گیرد. پیش کشش بودن این دستگاه کمک می کند تا نایلون استرچ کمتری برای بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد.
استرچ پالت دو منظوره
 • توان مصرفی: تک فاز
 • تحمل وزن: 2 تن
 • ظرفیت: 10-15 پالت
 • کنترل سرعت: افقی و عمودی با اینورتر
 • رنگ دستگاه: الکترواستاتیک
 • سیستم برقی: plc-Hml
 • حداکثر ابعاد پالت: 1.5*1.5*2 متر

دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

اجزای تشکیل دهنده دستگاه استرچ 

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده دستگاه

 • دکل: دکل دستگاه استرچ به عنوان مهم ترین بخش تشکیل دهنده ی استرچ پالت می باشد. این بخش به عنوان بخشی در نظر گرفته شده است تا تابلو برق و کلیدهای کنترلی بر روی آن نصب شود.
 • سینی و تکیه گاه: سینی و تکیه گاه محل قرار گیری پالت بر روی سینی می باشد.
 • بلبرینگ: بلبرینگ برای جا نمایی سینی دوار در نظر گرفته شده است. با توجه به این که قرار است این بخش در فشارها دوام بالاتری قرار بگیرند داخل پوششی خارجی قرار داده می شوند.

نایلون استرچ پالت

خرید و سفارش دستگاه استرچ از شیرزاد ماشین البرز

با توجه به این که استرچ پالت‌ ها از جمله تجهیزات کاربردی مورد نیاز برای استفاده در تولیدی‌ های کوچک و بزرگ می باشد که به شما می تواند کمک کند تا محصولات تولیدی خود را سالم به دست مصرف کنندگان برسانید. برای این که بهترین انتخاب را داشته باشید نیاز است تا با انواع دستگاه استرچ پالت آشنایی داشته باشید تا با نوع کسب و کار خود یکی از مدل ها را انتخاب کنید. به همین خاطر توصیه می کنیم با مدل‌ های موجود در بازار آشنا شوید بهتر است با کارشناسان گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز که تولید کننده دستگاه استرچ پالت می باشد در ارتباط باشید بعد از دریافت مشاوره و با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده برای خرید یکی از مدل های آن را انتخاب کنید.

استرچ پالت مرغکدار

نکات مهمی که هنگام خرید استرچ پالت باید بدانید.

زمانی که قرار است نسبت به خرید استرچ پالت اقدام کنید نیاز است تا پاسخ سوال هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را بدانید.

 • وزن پالت هایی که قرار است همراه با محصولی بر روی پالت ها قرار بگیرد چقدر می باشد؟
 • قراره چه تعدادی پالت را در ساعت قرار است استرچ کنید؟ (نکته: با توجه به ظرفیت تولید خود نوع دستگاه استرچ پالت را انتخاب کنید.)
 • میزان بودجه ای در نظر گرفته شده برای خرید استرچ پالت چقدر می باشد؟
 • محصولاتی که قرار است بر روی پالت ها قرار بگیرد، چه نوعی می باشد؟
 • حتماً باید محدودیت های ارتفاع را در نظر بگیرید.
 • نوع دستگاه باید با سطح تولید کارخانه و یا کارگاه شما متناسب باشد تا با مشکل رو به رو نشوید.

قیمت دستگاه استرچ پالت دستی


 • استرچ پالت چیست و چه کاربردی دارد؟

  مناسب برای بسته بندی و سلفون کشی پالت های زیر:

  • پالت انواع بطری های آشامیدنی
  • انواع رول های پارچه ای، فلزی، کابل
  • پالت کتاب و...
 • تفاوت دستگاه استرچ پالت و شیرینگ پک در چیست؟

  • دستگاه شیرینگ پک مناسب برای قرار دادن نایلون بسته بندی بر روی محصولات با استفاده از تونل حرارتی 
  • در دستگاه استرچ پالت از هیچ حرارتی برای بسته بندی استفاده نمی شود.
  • از دستگاه استرچ پالت می توان محصولات با ابعاد بزرگ مانند مبلمان و یخچال را بسته بندی نمود
  • شیرینگ پک مناسب برای بسته بندی تک محصولی و یا محصولات با ابعاد کوچکتر 
 • انواع دستگاه استرچ کدام است؟

  • دستگاه استرچ پالت صفحه گردان
  • دستگاه استرچ پالت دروازه ای
  • دستگاه استرچ پالت مرغکدار
  • دستگاه استرچ پالت فرودگاهی
  • دستگاه استرچ پالت رولی
  • دستگاه استرچ پالت حرارتی
 • قیمت دستگاه استرچ پالت چگونه محاسبه می شود؟

  جهت اطلاع از قیمت استرچ پالت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • نایلون استرچ پالت چیست؟

  این فیلم ها رول های شفافی از جنس پلیمرهایی چون پلی وینیل کلراید (PVC) و یا پلی وینیلیدین کلرید (PVDC) می باشد. با توجه به این که نایلون استرچ پالت نایلونی دارای سطح صاف و شفاف می باشد برای بسته بندی محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • امیری
  برای سلفون پیچی چمدان در فرودگاه کدام مدل استرچ را پیشنهاد می کنید؟
  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، استرچ پالت فرودگاهی گزینه ی مناسبی برای انجام این کار می باشد.

 • نظری
  مدل استرچ پالت دستی برای بسته بندی چه محصولاتی می تواند کمک کننده باشد؟
  • مدیر سایت
   • وسایل چوبی منازل (مبلمان، چوب MDF و وسایل خانگی چوبی)
   • انواع پالت و کارتن های بزرگ
   • بطری های آب معدنی
   • بطری های نوشابه
   • سنگ
   • صنعت پارچه بافی
   • کاغذ دیواری
   • کاشی و سرامیک
   • ورقه های آلومینیومی
   • وسایل ساختمانی
   • اسباب بازی
   • لوازم خانه و آشپزخانه
   • انواع محصولات سبک و سنگین
تماس بگیرید