X

قیمت انواع دستگاه بسته بندی کارتن | چسب زن

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی کارتن

دستگاه چسب زن کارتن دستگاهیست، که به شما کمک می کند، تا شما بتوانید این کارتن ها را به شکل اصلی ایجاد و بعد از این که محصولات مد نظر خود را داخل کارتن قرار دادید، باید نسبت به بستن کارتن اقدام کنید. اگر قرار است، نگران جا به جا شدن محصولات داخل کارتن نباشید، نیاز از دستگاه بسته بندی برای بسته بندی کارتن ها استفاده کنید. نوع بسته بندی انتخاب شده توسط این دستگاه ها به گونه ای می باشد، که از صدمه دیدن محصول جلوگیری خواهد کرد. رایج ترین مدل های دستگاه شیرینگ پک بسته بندی برای کارتن می تواند از نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشد. هر دو دستگاه توانایی بسته بندی تعداد بالایی کارتن را دارند.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

در بیشتر کسب و کارهای کوچک که در طول فعالیت خود در یک روز نیاز است، تعداد کمی کارتن را بسته بندی کنید، می توانید برای این کار از دستگاه بسته بندی کارتن استفاده کنید. اگر قرار باشد، کارتن های بزرگ را بسته بندی کنید، باید برای انجام این کار از دستگاه بسته بندی کارتن دستی و یا دستگاه چسب زن دستی استفاده کنید. ولی اگر قرار باشد، در کارگاه ها و یا ادارات کارتن ها بسته بندی شوند، دستگاه های نام برده شده نمی تواند پاسخگوی نیاز افراد باشد، چون در این محیط ها قرار است، حجم بالایی از بسته بندی را انجام دهند، پس باید سرعت بسته بندی به گونه ای تنظیم شود، که با مشکل رو به رو نشوید. در این موارد توصیه می کنیم، یکی از مدل های دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک مانند دستگاه چسب زن اتوماتیک و دستگاه بسته بندی کارتن نیمه اتوماتیک را برای بسته بندی محصولات انتخاب کنید.

پس به طور کلی می توان گفت، که دستگاه بسته بندی کارتن به عنوان یکی از پرفروش ترین تجهیزات تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما کمک می کند، تا با بسته بندی کارتن هایی که حاوی محصولات تولیدی شما هستند، از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به درون کارتن جلوگیری کنید. نکات مهمی که باید هنگام خرید دستگاه بسته بندی کارتن به آن توجه کنید، شامل ابعاد، کیفیت قطعات، سرعت و... می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی کارتن

با توجه به این که این دستگاه در قابلیت ها و کارکرد های مختلفی طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شوند، قیمت این دستگاه بسته بندی با توجه به موارد مختلفی اعم از مدل دستگاه (اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی)، قابلیت ها، نوع عملکرد، سرعت بسته بندی، هزینه تولید و... تعیین خواهد شد. جهت اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی کارتن کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

مزایای بسته بندی محصولات با کارتن

  • بالارفتن راندمان کاری و سرعت تولید و بسته بندی
  • افزایش میزان درآمد
  • محافظت کردن از از محصولات در حمل و نقل، جا به جایی و...
  • امکان جابه جایی کارتن ها بدون آسیب دیدن برای فروش در سایر شهرها وجود دارد.
  • سهولت در حمل و نقل محصولات

نکات مهم در مورد دستگاه بسته بندی کارتن

  • زمانی که قصد خرید دستگاه بسته بندی کارتن را دارید، باید به مواردی مانند حجم و ابعاد کارتن توجه داشته باشید. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک و دستگاه چسب زن کارتن دارای محدودیت هایی برای اندازه کارتن بسته بندی هستند. 
  • مسئله ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، سرعت بسته بندی کارتن می باشد. اگر قرار است، بسته بندی محصولات با سرعت بالایی انجام شود، باید مدل اتوماتیک این دستگاه را برای خرید انتخاب کنید. این دستگاه به نسبت دیگر مدل ها سرعت بیشتری دارند، و قطعاً باعث افزایش راندمان کاری کسب و کار شما خواهد شد.
  • نکته مهم بعدی مربوط به دقت در خصوص عرض چسب دستگاه و یا عرض تسمه دستگاه می باشد.

انواع دستگاه بسته بندی کارتن 

دستگاه بسته بندی کارتن دستی

دستگاه بسته بندی کارتن دستی این امکان را برای شما فراهم می کند، تا بتوانید نسبت به بسته بندی کارتن های کوچک تا کارتن های سایز بسیار بزرگ اقدام کنید. نوع تسمه ی انتخابی برای این دستگاه از نوع معمولی و از بست های فلزی استفاده می شود.

دستگاه بسته بندی کارتن نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی کارتن نیمه اتوماتیک دوخت تسمه PP را به صورت حرارتی انجام می دهد. انتخاب دوخت حرارتی باید بسته بندی باعث می شود، تا در کیفیت و اطمینان بهتر از تسمه کشی کارتن باشد.

دستگاه چسب زن دستی کارتن 

دستگاه چسب زن دستی کارتن با توجه به این که دارای عملکرد بالایی هستند، گزینه ی مناسبی برای انتخاب در محیط های کارگاهی، پایانه ها، فروشگاه ها و انبارها می باشد. چسب های نواری انتخاب شده برای استفاده در این دستگاه ها عرض های متفاوتی دارند. 

دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن 

انتخاب دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن به شما کمک می کند، تا بتوانید کارتن های مد نظر خود را با سرعت بیشتر انجام دهید، و این امکان را برای شما فراهم می کند، تا بتوانید نسبت به تنظیم ارتفاع برای بسته بندی اقدام کنید.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید