X

ساخت دستگاه اسپری پر کن تمام اتومات و نیمه اتومات

09121167683 مدیریت
دستگاه اسپری پر کن اتومات و نیمه اتومات

شیرزاد ماشین البرز با داشتن سابقه طولانی در طراحی و تولید انواع دستگاه اسپری پر کن اتومات و نیمه اتومات با کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته به صاحبان مشاغل محصولات استاندارد و بادوام ارائه دهد. 

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه اسپری پر کن از مهم ترین ابزارها در کارخانجات و صنایع بهداشتی، غذایی و.. است. از آنجایی که این دستگاه دارای به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات پر کن دنیاست، در مدل ها و نمونه های مختلف تولید و ساخته می شود. دستگاه اسپری پر کن در سه مدل تمام اتومات، نیمه اتومات و دستی طراحی و تولید می شوند که هرکدام کارایی مخصوص به خود را دارند. 

از دستگاه اسپری پر کن برای پر کردن انواع خوشبو کننده ها و اسپری حشره کش و.. به کار می رود که با کمک انواع نازل ها فرآیند پر کردن با دقت بیشتری انجام می گیرد.

شیرزاد ماشین البرز با داشتن سابقه طولانی در طراحی و تولید انواع دستگاه اسپری پر کن اتومات و نیمه اتومات با کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته به صاحبان مشاغل محصولات استاندارد و بادوام ارائه دهد. 

دستگاه اسپری پر کن تمام اتوماتیک

دستگاه اسپری پر کن تمام اتوماتیک- ماشین سازی شیرزاد

استفاده از دستگاه اسپری پر کن اتوماتیک در کارخانه ها به نسبت رو به افزایش است علی رغم اینکه قیمت آن نسبت به نوع نیمه اتومات و دستی بالاتر است، اما به دلیل اینکه در فرآیند آن نیازی به حضور نیروی انسانی نیست و در نتیجه هزینه ها کاهش می یابد، کارفرمایان تمایل بیشتری به خرید این دستگاه دارند. 

ویژگی ها و مشخصات دستگاه اسپری پر کن تمام اتومات

عملکرد دستگاه به صورت پنوماتیک و مکانیک می باشد.روکش آن از استیل است. به کمک انواع نازل های  پرکن، پرچ کن و گاز زن این دستگاه فرآیند مربوطه را دقیق انجام می دهد. دستگاه مناسب جهت بسته بندی قوطی برای انواع اسپری رنگ ، اسپری حشره کش ، اسپری ضدعفونی کننده ، خوشبوکننده ها ، مواد شیمیایی ، انواع اسپری ماشین و مواد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه اسپری پر کن نیمه اتوماتیک- ماشین سازی شیرزاد

دستگاه اسپری پر کن نیمه اتومات به کمک یک اپراتور یا نیروی انسانی فرآیند پر کردن انواع اسپری های بهداشتی، آرایشی، صنعتی و دیگر موارد را با دقت و سرعت مطلوبی ارائه می دهد. در صورتی که یک کارگاه کوچک دارید و سرعت و دقت آنچنان اهمیتی ندارد، دستگاه اسپری پر کن نیمه اتومات بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

از این دستگاه برای پر کردن انواع قوطی ها در سایزهای 50 تا 500 استفاده می شود. 

عملکرد دستگاه اسپری پر کن نیمه اتومات

این دستگاه به صورت پنوماتیک عمل می نماید. 

درابتدا، اپراتور دستگاه، قوطی خالی را در زیر قسمت پرکن قرار می دهد و با فشردن پدال، تزریق مواد انجام می شود. سپس با قرار دادن قوطی بعد، قوطی اول در زیر هد پرچ کن قرار می گیرد، بعد از قرار دادن والو بر روی قوطی اول، دو مرحله تزریق و پرچ به اتمام می رسد. در مرحله آخر اپراتور با قرار دادن قوطی سوم، قوطی اول در زیر نازل تزریق گاز، قوطی دوم در زیر هد پرچ کن و قوطی سوم در زیر نازل پرکن قرار می گیرد.به این ترتیب عملیات مربوط به تزریق مایع، پرچ کردن و تزریق گاز انجام می گیرد.

قیمت دستگاه اسپری پر کن اتومات و نیمه اتومات

با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دستگاه اسپری پر کن ها دارند و اینکه در مراحل تولید آن، تمامی استانداردهای روز دنیا لحاظ شده است در نتیجه اسپری هایی که توسط این محصولات ارائه می گردد، بهترین کارایی را دارند. هم چنین تجهیزات و جنس مواد به کار رفته در آن بسیار ممتاز می باشد. مجموعه ماشین سازی شیررزاد منصفانه ترین قیمت را برای محصولات خود در نظر گرفته تا کارفرمایان گرامی قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به منظور خرید و سفارش دستگاه و همچنین نحوه ارسال آن در کمترین زمان ممکن، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان زبده ما در ارتباط باشید.

شیرزاد ماشین البرز تولید کننده انواع اسپری پر کن

گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با بهره مندی از سالها تجربه و نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی به ویژه دستگاه اسپری پر کن اتومات و نیمه اتومات بسیار حرفه ای و نام آور است.

این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.


  • نحوه کارکرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک به چه صورتی می باشد؟

    این دستگاه به صورت دستی تغذیه می شود، و بعد از پر شدن ریل، با زدن هر پدال سه نازل مایع و پانچ و گاز همزمان کار می کنند، و عملیات تزریق مایع و پرس کردن و تزریق گاز انجام می شود.

  • راه اندازی خط تولید دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک چگونه است؟

    راه اندازی خط تولید هزینه ی زیادی را برای شما به غیر از هزینه ی خرید دستگاه به وجود نخواهد آورد. هنگام خرید دستگاه دقت کافی داشته باشید، چون در صورتی که کیفیت آن مناسب نباشد، مجبور به قطع خط خواهید شد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید