X

قیمت دستگاه شیرینگ بسته بندی لیوان کاغذی

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی لیوان کاغذی

بسته بندی لیوان کاغذی یکی از مواردی محسوب می شود، که می تواند از آسیب دیدن محصولات در حین جا به جایی و حمل و نقل جلوگیری شود. همین مسئله باعث می شود، تا قیمت بسته بندی لیوان کاغذی مناسب برای مصرف مواد غذایی و سایر دیگر محصولات در قسمت های مختلف اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است، که در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارند.

پس می توان گفت، که انواع ظروف کاغذی در طرح های متنوع برای فروش به بازار عرضه می شود. پس باید بتوانید توجه و نظر مشتریان را با انتخاب طرح های متنوع جلب کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی لیوان کاغذی یکبار مصرف یکی دیگر از ماشین آلات تولیدی توسط گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که برای بسته بندی محصولات از سیستم PLC، مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده استفاده می کند، و نوع بسته بندی آن به صورت دو طرف دوخت می باشد. شما می توانید با خرید این دستگاه نسبت به بسته بندی محصولاتی مانند سفره یکبار مصرف، قاشق و چنگال یکبار مصرف، لیوان یکبار مصرف، پک رستورانی و... اقدام کنید.

در مورد دستگاه‌ بسته بندی لیوان بیشتر بدانید.

دستگاه شیرینگ پک بسته بندی لیوان کاغذی به عنوان یکی از کاربردی ترین دستگاه های بسته بندی محسوب می شود، که برای بسته بندی لیوان های کاغذی در مرحله ی اول باید رول مد نظر خود را طراح و چاپ کنید، و برای بسته بندی یکی از مدل های دستگاه بسته بندی را انتخاب کنید. در مورد کاربرد به کارگیری این لیوان ها باید بگوییم، که گزینه ی مناسبی برای انتخاب در محیط های مختلف اعم از مدارس، مطب، بیمارستان ها، مسافرت و... می باشد. به طور کلی می توان گفت، که هدف از تولید لیوان کاغذی جلوگیری از شیوع بیماری ها می باشد. با توجه به این که استفاده ی مجدد از این لیوان ها وجود ندارد، از انتقال میکروب ها جلوگیری می کند.

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی لیوان یکبار مصرف

 • امکان بسته بندی محصولات در ابعاد و اندازه های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن و با سرعت انجام می شود.
 • مجهز به سنسور حفاظتی
 • جنس تمام قطعات انتخاب شده برای تولید دستگاه ها از نوع استیل می باشد، تا شما نگران زنگ زدگی و آسیب دیدگی آن نباشید.
 • کار با سلوفان های حرارتی و چسبی با استفاده از این دستگاه بسته بندی وجود دارد.
 • قابلیت تنظیم سرعت دستگاه 

با توجه به این که دستگاه های بسته بندی پیلوپک افقی از نظر شکل ظاهری و مشخصات فنی شباهت زیادی به هم دارند، ولی دارای تفاوت هایی نسبت به هم می باشند. تفاوت موجود در بین این دو دستگاه در مورد ابعاد بسته بندی، سرعت بسته بندی و سیستم PLC  و مکانیکی آن، دارا بودن چشم فتوسل برای سلفون های چاپدار می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی لیوان کاغذی

قیمت دستگاه بسته بندی لیوان کاغذی با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از نوسانات موجود در بازار، نوع و مدل دستگاه (دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک)، آپشن ها، ابعاد و... تعیین خواهد شد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از اطلاع از جزئیات بیشتر محصول نسبت به خرید اقدام کنید.

انواع دستگاه بسته بندی لیوان کاغذی

بسته بندی لیوان کاغذی در مدل های مختلف به صورت صنعتی، خانگی و کادویی بسته بندی می شوند. برای بسته بندی محصولات در مرحله ی اول ابتدا چاپ و استفاده از کاغذ به عنوان چاپ های روی شیشه توسط دستگاه های سیلک انجام می‌ شود. با توجه به این که این نوع لیوان به نسبت سایر لیوان ها قیمت مناسب تری دارند، بهترین گزینه برای انتخاب می باشند. بعد از انجام این مرحله نوبت به آن می رسد، که چاپ روی کاغذ را بر روی لیوان کاغذی انجام می‌ دهند، و بسته بندی لیوان کاغذی در کارتن‌ ها آماده می‌ شود. بعضی از آن ها با استفاده از انواع روش های چاپ بسته بندی از جنس کاغذ و مقوا، انواع مختلفی از لیوان را تولید می کنند. 

دستگاه پرس درب لیوان دستی

طراحی دستگاه پرس درب لیوان دستی به گونه ای می باشد، که دارای موتور رول شیرینگ نمی باشند، و باید نسبت به تنظیم شیرینگ بعد از هر بار پرس درب لیوان به صورت دستی صورت گیرد. 

دستگاه سیل نیمه اتوماتیک لیوان 

دستگاه سیل نیمه اتوماتیک لیوان دارای ویژگی هایی مانند شمارشگر دیجیتال و موتور تنظیم رول شیرینگ می باشد. در مورد نوع بسته بندی این دستگاه هم باید بگوییم، که عملیات پک لیوان در این دستگاه با هربار پایین کشیدن اهرم صورت می گیرد.

دستگاه پرس درب لیوان اتوماتیک 

دستگاه پرس درب لیوان تمام اتوماتیک مجهز به سنسور و چشم الکترونیکی می باشد، و کمک می کند، تا عملکرد آن را تا حد بسیار زیادی بالا می برد. در مورد بدنه ی دستگاه بسته بندی لیوان اتوماتیک باید بگوییم، که بدنه ی آن از تمام استیل و همچنین نمایشگر تنظیمات دیجیتال آن است.

سلفون بسته بندی لیوان کاغذی

با توجه به این که نور آفتاب می تواند منجر به فاسد شدن انواع مواد غذایی شود. هم چنین سایر تغییرات شرایط محیطی اعم از گرد و غبار، حشرات و باکتری های موجود در هوا منجر به آلوده شدن محصولات غذایی می شود. پس باید به دنبال روشی برای سالم نگه داشتن مواد غذایی می باشد، باید از سلفون استفاده  کنید. در مورد جنس سلفون لیوان کاغذی هم باید بگوییم، که از مواد اولیه درجه یک تولید می شود. در مورد سلفون های انتخابی باید بگوییم، که اندازه های در نظر گفته شده برای این سلون ها در اندازه های مختلف می باشد.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • امید
  سلام خسته نباشی قیمت دستگاه چقده وااینکه شرایطش چجوریه
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام قیمت با واحد فروش تماس بگیرید. ۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ 

تماس بگیرید