قیمت خرید دستگاه بسته بندی صابون

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه بسته بندی صابون

دستگاه بسته بندی صابون از دیگر تجهیزات تولیدی گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که برای بسته بندی از سیستم PLC، مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده استفاده می کنند، و محصولات مد نظر شما را به صورت دو طرف دوخت و یا همان پیلوپک بسته بندی و برای فروش آماده ی ارسال به بازار می شود. شما می توانید با استفاده از این دستگاه بسته بندی به غیر از صابون می توانید برای بسته بندی محصولات دیگری اعم از دستمال کیفی، صابون، سفره یکبار مصرف، دستکش، کیسه زباله، پوشک، اسکاچ و سیم ظرفشویی و… از آن استفاده کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی صابون چیست؟

با توجه به این که به کارگیری دستگاه های بسته بندی برای بسته بندی انواع مواد غذایی اهمیت بسیار زیادی دارد، همین مسئله در مورد بسته بندی مواد آرایشی و بهداشتی هم صدق می کند. پس با توجه به این که تمام افراد روزانه از لوازم بهداشتی استفاده می کنند، پس نوع بسته بندی انتخابی برای ایجاد پوشش از حساسیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

دستگاه شیرینگ پک صابون به شما کمک می کند، تا بتوانید انواع صابون‌ ها را به صورت تک عددی و یا چند عددی را به صورت پیلوپک (دو طرف دوخت) بسته بندی و آماده ی جا به جایی و حمل نقل به انبار و یا فروشگاه ها می شود.

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی صابون پیلوپک 

  • ایجاد پوشش محافظ برای جلوگیری از آسیب دیدن محصولات در برابر شرایط مختلف اعم از نور، رطوبت و گرد و خاک
  • بسته بندی محصولات در ابعاد مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن
  • مجهز به سنسور حفاظتی (توجه: در صورت تماس دست در قسمت دروازه فک برق دستگاه قطع خواهد شد.)
  • برای این که بتوانید از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه هایی که به صورت دائمی در معرض آب و با نور آفتاب قرار دارند، جلوگیری کنید، تمام قطعات انتخابی برای ساخت دستگاه از نوع استیل می باشد.
  • کار با سلوفان های حرارتی و چسبی 
  • کنترل و تنظیم سرعت دستگاه 
  • ایجاد پوشش بدون ضایعات 
  • نوع برق مصرفی به درخواست مشتری می تواند از نوع تک فاز و یا سه فاز باشد.
  • گارانتی و خدمات پس از فروش 

قیمت دستگاه بسته بندی صابون

قیمت دستگاه بسته بندی صابون با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از مدل، ابعاد، نوع عملکرد، آپشن ها، قابلیت و ویژگی های در نظر گرفته شده برای دستگاه تعیین خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت هر یک از مدل ها با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید، و با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، مدل مناسب را برای خرید انتخاب کنید.

نحوه ی کارکرد دستگاه بسته بندی صابون به چه صورتی می باشد؟

نوع برق مصرفی برای کارکرد دستگاه های بسته بندی صابون به درخواست مشتریان می تواند از نوع تک فاز و سه فاز می باشد. جریان برق منجر به راه افتادن الکتروموتور و ایجاد انرژی جنبشی برای به کار انداختن دیگر قطعات متحرک دستگاه می‌ شود. در مورد عملکرد این دستگاه هم باید بگوییم، که در مرحله ی اول ابتدا فیدر دستگاه شروع به انباشته کردن صابون‌ ها می‌ کند، و بعد از آن صابون های مد نظر شما بر روی نوار نقاله به صورت ردیفی چیده می‌ شوند. بعد از چینش نوار نقاله صابون‌ ها را به سمت دستگاه رول گیر منتقل می کند، و در بخش رول گیر سطح محصول با یک لایه نازک پلاستیک دارای پوشش می شوند، و دیگر امکان تماس با محصول وجود نخواهد داشت. بعد از ایجاد پوشش برای محصول به وسیله سلفون، فک موجود در بخش پایانی سیستم کار برش را انجام می‌ دهد، و سلفون اضافی بریده می شود، و صابون های مد نظر شما به صورت تک عددی و یا چند عددی بسته بندی می شود. بعد از اتمام این مراحل می توانید بسته های صابون ها را در کارتن بزرگ و بعد از آن کارتن ها را به انتهای خط تولید منتقل خواهد شد. در صورت انتخاب دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک نیازی به اپراتور برای انجام مراحل بسته بندی نخواهید داشت.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع شیرینگ پک

مدل کاربرد دستگاه قیمت
شیرینگ پک تونلی شیرینگ پک تونلی جهت بسته بندی کردن نایلونی و پلاستیکی محصولات مختلف در مکان های مختلفی اعم از صنایع غذایی و صنایع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک دستی شیرینگ دستی بسیار پر کاربرد و متنوع و سودآور است. یکی از انواع آن، سشوار نام دارد. نحوه کار با آن بسیار آسان است به این روش که ابتدا باید غلتک و فیلم شرینگ را با دستگاه شرینک دستی به اندازه دلخواه آماده کنید. تماس بگیرید.
شیرینگ پک بطری قیمت دستگاه شرینک پک بطری بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر می کند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک رستورانی دستگاه شیرینگ پک رستورانی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. به واسطه ی این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد. تماس بگیرید.
شیرینگ پک کابینی شیرینگ پک کابینی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که جهت بسته بندی محصولات مختلف در صنایع بسته بندی استفاده می شود. این شیرینگ پک به شکل میزهایی می باشد، که بخش هایی برای قرار دادن محصول دارند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک آب معدنی دستگاه شیرینگ پک آب معدنی یکی دیگر از تجهیزات بسیار کاربردی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید جهت بسته بندی بطری های مختلف از آن استفاده کنید. جک های در نظر گرفته شده برای این شیرینگ پک پارویی شکل می باشد. تماس بگیرید.
دستگاه شیرینگ رومیزی دستگاه شیرینگ پک رومیزی مناسب برای استفاده در منازل و آن دسته از فعالیت هایی که نیازهای کوچک دارند، مغازه ها، رستوران ها و... می باشد. شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی مناسب برای استفاده در شرکت ها و صنایع می باشد. تماس بگیرید.
شیرینگ حرارتی درب بطری شیرینگ پک حرارتی یکی دیگر از محصولات تولید شده در شیرزاد ماشین البرز می باشد، که در کاربرد بسیار زیادی در بیشتر کارخانه ها و صنایع تولیدی دارد. مکانیزیم این دستگاه از نوع تونلی می باشد، و فیلم های پلاستیکی آن به حالت رول به دور محصول پیچانده می شود. تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید