X

قیمت دستگاه بسته بندی قهوه و نسکافه (فوری و آماده)

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی قهوه

با توجه به این که قهوه به عنوان یکی از نوشیدنی هایی محسوب می شود، که طرفداران زیادی را در سراسر کشور دارد، باید در بسته بندی های مناسب برای فروش به بازار ارسال شوند. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی قهوه نسبت به بسته بندی انواع قهوه و نسکافه (قهوه پودری، آسیاب نشده و...) اقدام کنید. نکته ی مهمی که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشید، این است، که قرار است، چه نوع قهوه ای را بسته بندی کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

قهوه و نسکافه مصرف کنندگان زیادی دارد، و همین مسئله باعث می شود، افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، برای این که بتوانند نیاز مشتریان خود را رفع کنند، این محصولات را به صورت بسته بندی های تک نفره سرو کنند. انتخاب این نوع از بسته بندی ها کمک می کند، تا شما بتوانید بسته را به راحتی باز کنید، و آن را میل کنید. گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز با طراحی و تولید انواع دستگاه بسته بندی قهوه (مدل ساشه با سیستم اتوماتیک و هوشمند) به شما کمک خواهد کرد، تا شما بتوانید رضایت کامل مشتریان خود را جلب کنید.

انتخاب بسته بندی های تک نفره به شما کمک خواهد کرد، تا بتوانید تمام نکات و اصول بهداشتی را رعایت کنید، و بتوانید با ایجاد پوشش زیبا و شیک نظر مشتریان خود را جلب کنید. پس به طور کلی می توان گفت، که طراحی در بسته بندی و خلاقیت در نوع بسته بندی کمک به ایجاد پوشش جذاب خواهد کرد. هم چنین کیفیت کالا حس اعتماد و اطمینان را برای خریداران به عمل می آورد، و باعث ایجاد حس رقابت در بین افرادی می شود، که در این زمینه در حال فعالیت هستند. محصولاتی که می توانید با انتخاب دستگاه بسته بندی تک نفره آن ها را بسته بندی کنید، شامل انواع مواد پودری از جمله قهوه، کاکائو، کافی میکس، ادویه جات و… می باشد، که وزن آن ها کمتر از 3 تا 15 گرم می باشد. این محصولات در بسته بندی های مختلف سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت، مدادی و… بسته بندی خواهند شد.

انتخاب دستگاه بسته بندی ساشه (پودری) قابلیت اندازه گیری و وزن دهی را با نهایت دقت را دارا می باشد، و بسته بندی محصولات را در کوتاه ترین زمان برای شما انجام می دهد. با دستگاهی جدید و مرغوب، به نام ساشه، به تازگی طرف دار زیادی پیدا کرده و گستردگی نوع محصول بسته بندی شونده توسط آن بسیار بالاست و می تواند در اندازه های بزرگ تا کوچک، هر نوع محصولی را بسته بندی کند.
بیشتر محصولاتی که با آن بسته بندی می شوند، انواع پودر قهوه، نسکافه، چای، کاکائو و انواع پودری جات و یا ادویه جات است، که به صورت تک نفره، یا در اندازه های بزرگ تر، عملیات بسته بندی را کاملا اتوماتیک، برای آن ها، طی می کند.

شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل های این دستگاه یعنی دستگاه های عمودی، دستگاه پیلوپک (بالشتکی)، دستگاه های پرکن برای قهوه آماده و نسکافه، دستگاه های حجمی برای بسته بندی قهوه گرانولی و نسکافه، دستگاه ساشه پودری برای پر کردن قهوه پودری (3 در 1) و قهوه فوری و… انتخاب کنید.

در مورد نوع بسته بندی قهوه هم باید بگوییم، که در مدل های مختلف به صورت زیر برای ارسال به بازار بسته بندی خواهند شد.

  • پاکت قهوه
  • بسته بندی مادر (تک نفره و گونی قهوه)
  • لفاف بسته بندی قهوه
  • بسته بندی تک نفره (ساشه ای)، مدادی و مربعی
  • بسته بندی پاکتی کاغذی

قیمت دستگاه بسته بندی قهوه

قیمت دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از هزینه تولید، حمل و نقل، دستمزد نیروی انسانی و... تعیین خواهد شد. با توجه به این که در زمینه ی خرید قطعات این دستگاه ها نوسان وجود دارد، بهتر است، برای استعلام قیمت دستگاه شیرینگ بسته بندی نسکافه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بسته بندی قهوه در منزل

یکی از سوالاتی که ممکن است، برای برخی از افراد به وجود بیاید، این است، که آیا می توان کار بسته بندی و فروش نسکافه در انواع مختلف و به صورت تک نفره به عنوان یک شغل خانگی باشد. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که شما می توانید با خرید یک دستگاه ساده بسته بندی بسته بندی این محصول را در منزل انجام دهید. با توجه به این که برای انجام این کار نیاز نیست، تخصص خاصی داشته باشید، می توانید با ایجاد پوشش برای این محصولات سود قابل توجهی را بدست بیاورید.

انواع دستگاه بسته بندی قهوه

دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره (ساشه)

انتخاب این نوع از دستگاه بسته بندی گزینه ی مناسبی برای بسته بندی قهوه تک نفره و یکبار مصرف می باشد. در این نوع از دستگاه ها از سیستم پرکننده حجمی برای محصولات گرانولی مانند قهوه استفاده می شود. سرعت بسته بندی این محصولات توسط دستگاه بسته بندی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

ماشین آلات پرکن عمودی جهت بسته بندی قهوه

انتخاب این دستگاه به شما کمک می کند، تا شما بتوانید برای بسته بندی قهوه های چند منظوره از آن استفاده کنید. خود این دستگاه در دو مدل دستگاه بسته بندی پودری مخصوص پودر قهوه و دستگاه های پرکن حجمی طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل ها را انتخاب کنید. در مورد سرعت دستگاه های پر کردن عمودی هم باید بگوییم، که تا 50-60 قطعه در دقیقه می باشد.

بسته بندی دانه قهوه

برای این که بتوانید قهوه گرانول (دانه قهوه و یا قهوه آماده) را بسته بندی کنید، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها اندازه گیری محصولات از طریق ظروف حجمی و روش دوم استفاده از دستگاه های توزین دار می باشد.

 قهوه پودری

با توجه به این که قهوه پودری (قهوه ترک یا قهوه آماده، نسکافه کلاسیک و…) بیشترین مصرف را دارد، برای بسته بندی این نوع از قهوه ها باید از دستگاه های بسته بندی پودری، ساشه ای یا پیچی استفاده کنید.

قهوه آسیاب شده

دانه های قهوه که به صورت آسیاب شده باشند، برای بسته بندی آن ها از دستگاه های پر کننده عمودی استفاده می کنند، و شما می توانید بسته های انتخابی را در اندازه های مختلف و دلخواه کنید. دستگاهی که برای این نوع از بسته بندی انتخاب می شود، دستگاه پرکن حجمی یا توزینی می باشد.

دستگاه بسته بندی قهوه فوری

قهوه در حالت عادی در آب حل نمی شود، ولی در مورد قهوه فوری این گونه نمی باشد.

دستگاه بسته‌ بندی ساشه مایع

دستگاه مایع ساشه یکی از گزینه های پیشنهادی برای بسته بندی تک‌ نفره و وزن پایین، انواع چاشنی‌ها و مواد غذایی و شیمیایی مایع (سس سفید و قرمز، شامپو و صابون، آبلیمو و…) می باشد. در مورد تفاوت های موجود در بین دو دستگاه بسته‌ بندی ساشه پودری و ساشه مایع باید بگوییم، که این تفاوت در استفاده از مخزن مخصوص مواد مایع می باشد.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید