قیمت دستگاه بسته بندی عرقیات

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه بسته بندی عرقیات

عرقیجات به عنوان یکی از محصولات بسیار کاربردی در صنایع مختلف اعم از پزشکی، آشپزی و عطر سازی و... می باشد. پس با توجه به این پراهمیت این محصول باید برای این دسته از محصولات بسته بندی مناسبی انتخاب شود. برای این که در مورد دستگاه بسته بندی عرقیات گیاهی اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید، با ما همراه باشید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

عرقیات گیاهی بیشترین کاربرد را در زمینه ی مصارف طبی و پزشکی دارد. با توجه به تاثیر گذاری عرقیات گیاهی در بدن انسان به گونه ای می باشد، که با تحریک حس بویایی منجر به ترشح هورمون های مربوط به سلامتی در بدن می شود، و کمک به بهبود پیدا کردن بیماری ها خواهد کرد. پس با توجه به این که این محصولات تأثیر بسیار زیادی در سلامتی افراد دارد، باید به بهترین بسته شوند، و تمام نکات و اصول مربوط به بسته بندی رعایت شود، تا کیفیت مطلوب خود را از دست ندهند. انتخاب بسته بندی مناسب به شما کمک می کند، تا جا به جایی بسته های عرقیات را بدون دردسر جا به جا و یا به انبار منتقل کنید.

پس به طور کلی می توان گفت، که شما می توانید با بسته بندی انواع گیاهان از جمله گل محمدی و انواع عرقیات مانند عرق  نسترن، کاسنی، گلاب، نعنا، شاه تره، زنجبیل، زنیان، زیره، سنبل الطیب، میخک، سیر، شبدر، شنبلیله، شیود، شیرین بیان، طارونه، کاکویی و... سود قابل توجهی را در کسب و کار خود بدست بیاورید.

نایلون­ های شیرینگ نیز در ابعاد مختلف تولید شده و نایلون­ های شیرینگ ضخیم برای آب معدنی، نوشابه، کنسرو و روغن مورد استفاده قرار می­ گیرند. نایلون­ های دستگاه شیرینگ نازک نیز برای محصولاتی مانند پارچه استفاده می ­شود، که وزن کمی داشته و به راحتی حمل و نقل می ­شوند. بعد از تولید محصول و بسته بندی اولیه آن در ظروف مخصوص برای پک کردن آن­ ها و قرار دادن بطری­ های چند تایی به صورت منظم در کنار هم روش شیرینگ را به کار می ­گیرند. دستگاه­ های شیرینگ نیز انواع گوناگونی دارند، که از مهم­ ترین آن ­ها می ­توان به شیرینگ پک تونلی، شیرینگ پک کابینی و شیرینگ پلی اتیلن اشاره کرد.

انواع دستگاه بسته بندی عرقیات

این دستگاه برای رفع نیاز مشتریان در مدل های مختلف طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شوند. برای این که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، در ادامه به بررسی مدل ها خواهیم پرداخت.

دستگاه های بسته بندی عرقیات به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • دستگاه بسته بندی دستی عرقیات 
 • دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک عرقیات
 • دستگاه شیرینگ پک کابینی عرقیات
 • دستگاه شیرینگ پک تونلی عرقیات 

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک عرقیات

برای بسته بندی محصولات توسط دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک عرقیات نیاز به نیروی انسانی دارید، تا مراحل بسته بندی عرقیات را کنترل و بررسی کند. ولی در صورت انتخاب مدل اتوماتیک نیاز به نیروی انسانی نخواهید داشت.

دستگاه شیرینگ پک کابینی عرقیات

دستگاه شیرینگ پک کابینی عرقیات یکی از گزینه های پیشنهادی برای بسته بندی محصولات در رستوران­ ها و فروشگاه ­های می باشد، قرار است، بسته بندی محصولات را خودشان ارائه دهند. حتی می توانید در منزل و مراکز تولید عرقیجات هم برای بسته بندی عرقیات از این دستگاه استفاده کنید.

دستگاه شیرینگ پک تونلی عرقیات 

در مورد نوع طراحی و ساختاری دستگاه شیرینگ تونلی باید بگوییم که در مقایسه با مدل کابینی ساختار پیچیده ­تری دارند، و گزینه ی مناسبی برای انتخاب در کارخانجات و مصارف صنعتی محسوب می شود. هم چنین باید بگوییم، که سرعت بسته بندی در این دستگاه به نسبت به مدل کابینی آن سریع تر می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی عرقیات

قیمت دستگاه شیرینگ پک عرقیات با توجه به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، تعیین خواهد شد.

 • ابعاد
 • جنس مخزن
 • جنس بدنه
 • نوع سامانه ی کنترلی و سنسورهای موجود در دستگاه بسته بندی
 • تعداد نازل ها
 • سرعت و ظرفیت پر شدن بطری
 • تنظیم دقت بخش پرکن

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع شیرینگ پک

مدل کاربرد دستگاه قیمت
شیرینگ پک دستی شیرینگ دستی بسیار پر کاربرد و متنوع و سودآور است. یکی از انواع آن، سشوار نام دارد. نحوه کار با آن بسیار آسان است به این روش که ابتدا باید غلتک و فیلم شرینگ را با دستگاه شرینک دستی به اندازه دلخواه آماده کنید. تماس بگیرید.
شیرینگ پک بطری قیمت دستگاه شرینک پک بطری بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر می کند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک رستورانی دستگاه شیرینگ پک رستورانی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. به واسطه ی این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد. تماس بگیرید.
شیرینگ پک آب معدنی دستگاه شیرینگ پک آب معدنی یکی دیگر از تجهیزات بسیار کاربردی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید جهت بسته بندی بطری های مختلف از آن استفاده کنید. جک های در نظر گرفته شده برای این شیرینگ پک پارویی شکل می باشد. تماس بگیرید.
دستگاه شیرینگ رومیزی دستگاه شیرینگ پک رومیزی مناسب برای استفاده در منازل و آن دسته از فعالیت هایی که نیازهای کوچک دارند، مغازه ها، رستوران ها و... می باشد. شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی مناسب برای استفاده در شرکت ها و صنایع می باشد. تماس بگیرید.
شیرینگ حرارتی درب بطری شیرینگ پک حرارتی یکی دیگر از محصولات تولید شده در شیرزاد ماشین البرز می باشد، که در کاربرد بسیار زیادی در بیشتر کارخانه ها و صنایع تولیدی دارد. مکانیزیم این دستگاه از نوع تونلی می باشد، و فیلم های پلاستیکی آن به حالت رول به دور محصول پیچانده می شود. تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید