قیمت دستگاه بسته بندی عسل تک نفره

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه بسته بندی عسل

عسل طبیعی به عنوان یکی از محصولات تولیدی توسط کشور ایران محسوب می شود، که در سراسر نقاط کشور طرفداران خاص خود را دارد. همین مسئله باعث می شود، تا برای جا به جایی و حمل و نقل آن نیاز به استفاده از دستگاه بسته بندی داشته باشیم. انتخاب دستگاه بسته بندی عسل علاوه بر این که به شما کمک خواهد کرد، تا بتوانید نظر مشتریان خود را جلب کنید، بلکه باعث افزایش فروش و در نهایت باعث سودآوری بیشتر خواهد شد. پس توصیه می کنیم، بهترین مدل بسته بندی را برای این کار انتخاب کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

عسل (اَنگَبین) به عنوان مایع غلیظ و شیرین شناخته شده است، که در کندوهای زنبور عسل تولید می شوند. زنبورهایی که داخل کندوها وجود دارند، برای تولید عسل در ابتدا عسل را از شهد گل های مختلف به دست می آورند، و بعد از جمع آوری در کندوها عسل ها را نگهداری می کنند. پس می توان گفت، که تولید عسل طبیعی در اصل توسط زنبورها انجام می شود، و در خطوط تولیدی که برای عسل در نظر گرفته شده است، با انجام برخی از فرآیندهای شیمیایی برای فروش به بازار عرضه می شوند. برای این که برای حمل و نقل عسل ها دچار مشکل نشوید، توصیه می کنیم، برای بسته بندی از دستگاه بسته بندی عسل استفاده کنید.

در مورد دستگاه بسته بندی عسل تک نفره بیشتر بدانید.

دستگاه بسته بندی عسل تک نفره یکی دیگر از ماشین آلات تولیدی گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز محسوب می شود، که به افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک می کند، تا برای بسته بندی شدن تمام نکات و استانداردهای بهداشتی در این مورد رعایت شود. بسته بندی تک نفره محصولاتی مانند عسل، مربا، کره، پنیر، خامه و… به عنوان یکی از مهم ترین مواردی محسوب می شود، که به شما کمک خواهد کرد، از این محصولات بسته بندی شده در محیط های مختلفی اعم از هتل ها، رستوران و مسافرخانه یا مهمانی ها از آن ها استفاده کنید. نکته ی مهمی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید، این است، که بسته بندی تک نفره عسل نسبت به سایر بسته بندی ها متفاوت می باشد. دلیل این موضوع هم به خاطر این است، که عسل قابلیت رس بستن را دارد، و در دمای سرد، می بندد.
سلفون مورد نیاز برای بسته بندی در دستگاه بسته بندی تک نفره در مدل های مختلف در بازار وجود دارد، و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. هم چنین باید به این مورد هم اشاره کرد، که برای پر کردن ظروف عسل تک نفره هم باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده شود. معمولا این دستگاه ها دارای یک مخزن گرمکن می باشند.

در مورد تجهیزات بسته بندی عسل هم باید بگوییم، که انتخاب این تجهیزات به نوع محصول  شما بستگی دارد. ولی می توان به طور کلی گفت، که تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی عسل شامل دستگاه پلمپ ظرف عسل، دستگاه شیرینگ لیبل، دستگاه پرکن قاشقی عسل، دستگاه ظرف گذار، فویل گذار، دستگاه تاریخ زن، مخزن گرمکن و… می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی عسل تک نفره

قیمت دستگاه بسته بندی عسل با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از نوع بسته بندی، نحوه بسته بندی (اتوماتیک، نیمه اتوماتیک)، جنس قطعات و... تعیین می شود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه شیرینگ پک عسل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. اگر برای خرید بودجه ی کافی ندارید، می توانید برای استعلام موجودی و اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی عسل دست دوم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بسته بندی عسل چگونه انجام می شود؟

با توجه به این که عسل در دمای طبیعی یک ماده نسبتاً جامد محسوب می شود، پس می توان در نظر داشت، این موضوع برای پر کردن عسل مشکل ایجاد خواهد کرد. برای این که از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری شود، از سیستم های دو محفظه ای استفاده می شود. در مورد طراحی این سیستم باید بگوییم، که در این سیستم یک مخزن دیگر در اطراف محفظه پُرکن ساخته شده است، و آب گرم بین دو اتاق پر می شود، و این آب از طریق مقاومت دائماً در درجه خاصی نگهداری می شود. در این موارد دما به عنوان یکی از مهم ترین مواردی محسوب می شود، که می تواند منجر به آسیب دیدن عسل شود. عسل و یا شکلات مایع به صورت مایع داخل بسته های کوچک ریخته می شود، و بعد از آن دوباره در دمای اتاق به فرم نیمه جامد خود برمی گردد. 

انواع دستگاه بسته بندی عسل 

دستگاه بسته بندی تک نفره عسل 

دستگاه بسته بندی عسل تک نفره به گونه ای طراحی شده است، که می توانید عسل را در بسته های 10 گرمی قرار دهید. در مورد ساختار این دستگاه باید بگوییم، که عرض این بسته ها در بیشتر موارد 30 یا 35 میلی متر و طول آن ها 100 میلی متر می باشد. بسته های عسل تک نفره با استفاده از دستگاه بسته بندی به شما اطمئینان خاطر می دهد، تا مطمئن باشید، تمام اصول و نکات بهداشتی در مورد بسته بندی آن ها رعایت می شود. بسته بندی تک نفره کمک می کند، تا دیگر نگران شکستن شیشه های عسل نباشید.

بسته بندی عسل در خانه

حداقل فضایی که شما برای بسته بندی عسل در منازل خود به آن نیاز دارید، حداقل 30 متر مربع می باشد. نکته ی مهمی که در این مورد باید به آن توجه داشته باشید، این است، که قرار است، روزانه چقدر عسل تولید کنید، تا بتوانید تعیین کنید، که به چه دستگاه های بسته بندی عسلی نیاز دارید. شما برای انجام بسته بندی عسل به صورت خانگی حداقل به یک دستگاه پرکن، دستگاه درب بند و لیبل زن برای بسته بندی عسل در منزل نیاز خواهید داشت. 

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع شیرینگ پک

مدل کاربرد دستگاه قیمت
شیرینگ پک تونلی شیرینگ پک تونلی جهت بسته بندی کردن نایلونی و پلاستیکی محصولات مختلف در مکان های مختلفی اعم از صنایع غذایی و صنایع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک دستی شیرینگ دستی بسیار پر کاربرد و متنوع و سودآور است. یکی از انواع آن، سشوار نام دارد. نحوه کار با آن بسیار آسان است به این روش که ابتدا باید غلتک و فیلم شرینگ را با دستگاه شرینک دستی به اندازه دلخواه آماده کنید. تماس بگیرید.
شیرینگ پک بطری قیمت دستگاه شرینک پک بطری بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر می کند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک رستورانی دستگاه شیرینگ پک رستورانی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. به واسطه ی این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد. تماس بگیرید.
شیرینگ پک کابینی شیرینگ پک کابینی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که جهت بسته بندی محصولات مختلف در صنایع بسته بندی استفاده می شود. این شیرینگ پک به شکل میزهایی می باشد، که بخش هایی برای قرار دادن محصول دارند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک آب معدنی دستگاه شیرینگ پک آب معدنی یکی دیگر از تجهیزات بسیار کاربردی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید جهت بسته بندی بطری های مختلف از آن استفاده کنید. جک های در نظر گرفته شده برای این شیرینگ پک پارویی شکل می باشد. تماس بگیرید.
دستگاه شیرینگ رومیزی دستگاه شیرینگ پک رومیزی مناسب برای استفاده در منازل و آن دسته از فعالیت هایی که نیازهای کوچک دارند، مغازه ها، رستوران ها و... می باشد. شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی مناسب برای استفاده در شرکت ها و صنایع می باشد. تماس بگیرید.
شیرینگ حرارتی درب بطری شیرینگ پک حرارتی یکی دیگر از محصولات تولید شده در شیرزاد ماشین البرز می باشد، که در کاربرد بسیار زیادی در بیشتر کارخانه ها و صنایع تولیدی دارد. مکانیزیم این دستگاه از نوع تونلی می باشد، و فیلم های پلاستیکی آن به حالت رول به دور محصول پیچانده می شود. تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید