X

قیمت دستگاه بسته بندی میوه و مرکبات

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی میوه

با توجه به این که حجم زیادی از میوه هایی که در کشور وجود دارد، برای رعایت نکات بهداشتی در بیشتر موارد به صورت بسته بندی برای فروش به بازار ارسال می شود، همین موضوع باعث می شود، تا افرادی که صاحب این نوع از کسب و کارها هستند، برای بسته بندی محصولات خود نیاز به دستگاه بسته بندی دارند. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی میوه نسبت به بسته بندی انواع میوه و سبزیجات مانند پرتقال، بادمجان کاهو و... اقدام کنید. نکته ی مهمی که در مورد این دستگاه ها وجود دارد، این است، که شما باید بعد از مشخص کردن نوع دستگاه نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی میوه یکی دیگر از ماشین آلات بسته بندی محسوب می شود، که به شما کمک می کند، تا با بسته بندی محصولات خود نسبت به حفظ کیفیت و تازگی محصولات خود کمک کنید. با توجه به این که میوه‌ ها بعد از برداشت به خاطر این که با اکسیژن هوا در ارتباط هستند، با گذشت زمان خواص خود را از دست داده و تغییراتی در شکل ظاهری میوه به وجود خواهد آمد. پس اگر می خواهید از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنید، توصیه می کنیم، میوه ها را بسته بندی کنید، تا بتوانید از آسیب دیدن آن ها جلوگیری کنید. بسته بندی میوه های مختلف مثل پرتقال، سیب، موز و... باید به گونه انجام شود، که از له شدگی و خرابی میوه‌ ها در زمان جا به جایی و انبار کردن جلوگیری شود.

در مورد دستگاه بسته بندی میوه تازه بیشتر بدانید.

بسته بندی میوه های تازه به آن ها کمک خواهد کرد، تا در برابر تغییرات شرایط محیطی (گرما، آلودگی و نور) بتوانند از خود محافظت کنند. حتی در مواردی که بسته بندی به درستی انجام شود، با نگه داشتن رطوبت میوه داخل بسته به طولانی تر شدن عمر میوه ها کمک خواهد کرد. نکته ی مهمی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید، این است، که میوه ها و سبزیجات زمانی که نوبت به برداشت آن می رسد، ممکن است، به خاطر از دست دادن ویتامین هایی مانند C در شکل ظاهری میوه ها تغییراتی ایجاد شود. زمانی که این اتفاق رخ دهد، دیگر میوه ها کیفیت مطلوب را ندارند، و از نظر شکل ظاهری، ظاهر مناسبی نخواهند داشت.

پس به طور کلی می توان گفت، که این دستگاه به عنوان یکی از کاربردی ترین ماشین آلاتی محسوب می شود، که در زمینه ی صادرات مواد غذایی بسیار کمک کننده می باشد. بسته بندی صحیح و اصولی میوه ها کمک می کند، تا بتوانید فشارهای وارد شده به سردخانه ها برای حذف گرمای اولیه ی محصولات ورودی که منجربه یخ زدگی می شود، را کنترل کنید.

در مورد ویژگی ها که باعث می شود، تا نسبت به خرید دستگاه بسته بندی مرکبات اقدام کنید، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ایجاد پوشش زیبا و شیک برای جلب نظر مشتریان
 • جلوگیری از نفوذ رطوبت و نور خورشید
 • مقاوم در برابر ضربه
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • جلوگیری از ورود اکسیژن
 • کاربرد متنوع

قیمت دستگاه بسته بندی میوه

قیمت دستگاه بسته بندی مرکبات با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از هزینه تولید، خرید قطعات، دستمزد نیروی انسانی، مدل، ابعاد و... تعیین خواهد شد. شما می توانید برای استعلام قیمت دستگاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع دستگاه بسته بندی میوه

انتخاب سلفون برای بسته بندی

این نوع از بسته بندی برای میوه های که در صورت ضربه و یا فشار زود له می شوند (توت فرنگی، گوجه، کیوی و…) استفاده می شود. نحوه ی بسته بندی به این روش به این صورت می باشد، که میوه تازه را داخل ظروف یکبار مصرف قرار می دهند، و بعد از قرارگیری با استفاده از دستگاه سلفون کش بسته بندی می‌ شوند. بسته بندی به این روش کمک خواهد کرد، تا بتوانید میوه ها را در برابر گرد و غبار، آلودگی، نور و رطوبت محافظ کنید.

دستگاه وکیوم بسته بندی میوه

بسته بندی میوه تازه با استفاده از دستگاه وکیوم خانگی به این صورت انجام می شود، که این دستگاه با مکش هوای درون بسته، یک محیط خلاء را ایجاد می کند، و بعد از آن عملیات وکیوم انجام خواهد شد. بسته بندی میوه ها به این روش میزان تأثیر گازهای مخرب (اکسیژن) به کمترین میزان می رسد، و شما می توانید برای مدت زمان طولانی تری میوه ها را با کیفیت اصلی نگه داری کنید. نوع بسته بندی در این روش به گونه ای می باشد، که کمترین فضا را برای جاگیری اشغال می کند، و دیگر در مورد جا به جایی آن ها با مشکل رو به رو نخواهید شد.

بسته بندی جعبه‌ ای میوه

انتخاب جعبه برای بسته بندی میوه ها کمک می کند، تا در حین جا به جایی با مشکل رو به رو نشوید، و آسیبی به میوه های داخل جعبه وارد نشود.

بسته بندی میوه تازه چگونه انجام می شود؟

 • حوضچه شست و شو

در این مرحله میوه‌ ها داخل حوضچه آب ریخته می شوند، تا ضایعات و میوه هایی که کیفیت مطلوب را ندارد، و خراب هستند، به روی آب آمده و جدا شوند.

 • سورتینگ

حال باید در این مرحله میوه ها را از نظر شکل ظاهری، اندازه و رنگ بررسی تا در صورت خراب بودن میوه ها آن ها را جدا کنید.

 • شست و شو و ضد عفونی کردن میوه ها

با توجه به نوع میوه از مواد ضد عفونی کننده استفاده خواهد شد.

 • درجه بندی وزنی

زمانی که به این مرحله می رسید، میوه‌ هایی که وزن آن ها بیشتر و یا کمتر از وزن استاندارد می باشند، از چرخه خارج خواهد شد.

 • بسته بندی

در مرحله ی آخر میوه‌ ها را داخل دستگاه‌ های مخصوص برای بسته بندی قرار داده می شوند.

عملکرد دستگاه بسته بندی میوه و انواع مرکبات

 • میوه های انتخابی شما بدون این که هیچ گونه ضربه ای به آن ها وارد شود، توسط اپراتور داخل دستگاه قرار داده می شوند.
 • بعد از آن درون سلفون 15 میکرون قرار داده می شوند، و از دستگاه شیرینگ پک عبور خواهند کرد.
 • سلفون انتخابی به میوه ها پیچیده می شود، و بدین صورت بسته بندی میوه ها به اتمام می رسد.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • علی نظری
  سلام دستگاه بسته بندی توت فرنگی هم موجود هست
  • مدیر سایت

   سلام، تیم پشتیبانی سایت در این مورد اطلاعاتی ندارد برای کسب اطلاعات در این مورد با شماره 09121167683 تماس بگیرید.

تماس بگیرید