X

قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل در منزل

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل

آجیل و خشکبار به عنوان یکی از پرمصرف ترین محصولاتی به شمار می رود، که خانواده ها برای مصرف خود خریداری می کنند. پس با توجه به این موضوع برای این که بتوانند به شیوه ی درستی به دست مصرف کنندگان برسد، باید دارای بسته بندی اصولی و درست باشند. اگر قرار باشد، به صورت دستی و توسط نیروی انسانی این کار انجام شود، وقت زیادی را از آن ها خواهد گرفت پس برای جلوگیری از اتلاف وقت پیشنهاد می کنیم، که دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل را برای بسته بندی محصولات تولیدی کارگاه و یا کارخانه ی خود انتخاب کنید. به کارگیری این دستگاه کمک می کند، تا شما بتوانید با بسته بندی بهداشتی رضایت مشتریان خود را جلب کنند، و میزان سود حاصل از فروش این خشکبار را افزایش دهید.

دستگاه بسته بندی آجیل به شما کمک می کند، تا با ایجاد پک های حجمی و وزنی خشکبار و آجیل های مد نظر خود را بسته بندی کنید. برای این که شما بتوانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل های دستگاه شیرینگ پک را برای بسته انتخاب کنید، این دستگاه در مدل های مختلف به صورت خانگی، صنعتی و در منزل طراحی و تولید می شود.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی خشکبار چیست؟

دستگاه بسته بندی خشکبار یکی دیگر از مدل های دستگاه های بسته بندی محسوب می شود، که شما می توانید برای بسته بندی محصولات مختلفی اعم از انواع آجیل از آن استفاده کنید. در واقع می توان گفت، که به کارگیری این دستگاه به عنوان یکی از روش های کسب درآمد محسوب می شود. ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که این موضوع واقعیت دارد، یا نه. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که شما می توانید با انتخاب این دستگاه بسته بندی فرآیند بسته بندی محصولات را با سرعت بیشتری پیش ببرید و همین موضوع کمک می کند، تا شما بتوانید میزان درآمد کسب و کار خود را افزایش دهید.

پس شما می توانید برای بسته بندی محصولات مختلفی اعم از انجیر خشک، توت خشک، آلبالو خشک، زرشک، سنجد، نخودچی، نخودچی فرآیند شده، عناب، کشمش، گردو، پسته، بادام هندی و... از این دستگاه استفاده کنید. نکته ی مهمی که باید در مورد این محصولات به آن توجه داشته باشید این است، که در صورتی که این محصولات را در معرض هوا قرار بگیرند، باعث می شود، تا با گذشت زمان کیفیت خود را از دست دهند، و دیگر شما نتوانید از آن ها استفاده کنید.

دستگاه بسته بندی آجیل چیست؟

دستگاه بسته بندی آجیل مناسب برای بسته بندی محصولات مختلفی اعم از پسته، بادام، فندوق، بادام هندی، تخمه جابونی، کشمش و... می باشد. شما می توانید این محصولات را برای فروش به مصرف کنندگان به صورت فله ای، بسته بندی حجمی، بسته بندی تک نفره و... در اختیار فروشندگان قرار دهید. دستگاه بسته بندی آجیل موظف است، پک هایی از این دسته از محصولات را آماده کند. هم چنین باید بگوییم که آجیل و خشکبار به عنوان مواد گرانولی محسوب می شوند، حتماً باید برای بسته بندی این محصولات از دستگاه های بسته بندی گرانولی استفاده شود. این دستگاه را برای رفع نیاز مشتریان در مدل های مختلف طراحی و تولید می کنند، و هر یک از مدل ها سبک و شیوه خاصی برای بسته بندی آجیل انتخاب می کنند. با توجه به این محصول دارای سیستم توزین بسیار دقیق می باشد، توانایی ایجاد بسته های کاملا یکسان، هم حجم و هم وزن از تمامی انواع آجیل را دارا می باشند.

قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل

قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار در منزل با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از نوسانات موجود در بازار، و عوامل دیگری اعم از قابلیت های دستگاه، تعداد تولیدات در یک روز کاری، میزان مصرف انرژی، نوع برق مصرفی، ابعاد، نوع فرآیند بسته بندی و نوع بسته هایی که تولید می کند، و... تعیین خواهد شد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی خانگی با کارشناسان گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز در ارتباط باشید.

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل

دستگاه بسته بندی خشکبار با توجه به نیاز مشتریان در مدل های مختلف (خانگی و صنعتی) طراحی و تولید می شوند. دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل خانگی که به عنوان یکی از مدل های متداولی محسوب می شود، که افراد نسبت به خرید آن اقدام می کنند، و به صورت دستگاه پرکن و بسته بندی تک توزین برای بسته بندی طراحی و تولید می شوند.  در مورد دستگاه بسته بندی خشکبار خانگی باید بگوییم، که دقیقاً مشابه مدل صنعتی می باشد، و شما می توانید محصولات مد نظر خود را که می تواند شامل انواع مغزی جات (پسته، فندوق، گردو، بادام، تخمه، نخود، تخمه ژاپنی، مویز، انجیر خشک، انواع شیرینی های کوچک، تافی و شکلات، چیپس و پفک و...) را نیز بسته بندی کنید. دستگاه بسته بندی خشکبار قابلیت لینک شدن و اتصال به انتهای خطوط تولید برای بسته بندی کردن را دارد.

از جمله ویژگی هایی که باعث محبوبیت این دستگاه شده است، می توان به این مورد اشاره کرد، که این دستگاه دارای پدال و تابلو برق می باشد، و به درخواست مشتری می تواند مجهز به دستگاه دوخت حرارتی یا دوخت پدالی مکمل باشد. پس می توان گفت، که این دستگاه به خاطر وجود این ویژگی ها توانسته است، طرفداران زیادی داشته باشد. حتی شما می توانید در محیط هایی که با محدودیت ارتفاع رو به رو هستند، مورد استفاده قرار بگیرند. دستگاه های مورد نیاز بسته بندی خشکبار قابلیت بسته بندی انواع آجیل و خشکبار را از وزن 25 گرم تا 2 کیلو گرم و یا به صورت حجمی توسط کیسه پرکن را دارا می باشند. پس شما می توانید با توجه به وزن محصولی که قرار است، بسته بندی کنید، سلفون مد نظر را برای بسته بندی بر روی دستگاه قرار دهید.

از مدل های این دستگاه می توان به دستگاه قوطی پرکن اشاره کرد.

نحوه ی کارکرد دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل به چه صورتی می باشد؟

پس از این که مراحل مربوط به تفت دادن آجیل و خشکبار به اتمام رسید، این دستگاه با استفاده از سیستم نوار نقاله و بالابر کاسه ای انتقال خود در مرحله ی اول ابتدا مخزن ویبره را پر می کنند، و بعد از منتقل کردن به مخزن توزین خشکبار مواد مورد بسته بندی را توزین می کند. ترازوهایی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است، محصولات را با دقت بالا و کمترین خطا وزن می کنند، و داخل لوله یقه دستگاه بسته بندی تخلیه می کند، تا وارد سلفون شود. بعد از اتمام تمام مراحل در آخر با پرس عمودی و افقی دستگاه، بسته دوخت خورده و بسته بندی آن کامل می شود. در مورد نوع کارکرد این دستگاه هم باید بگوییم، که این دستگاه به دو نوع بسته بندی مکانیکی و پنوماتیک تقسیم می شود. در مدل پنوماتیک بسته بندی با هوای فشرده توسط کاربر انجام می شود. حتی شما می توانید از این دستگاه به عنوان دستگاه بسته بندی حبوبات نیز استفاده کنید.

مزایای دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل

  • کمک به افزایش سرعت بسته بندی محصولات 
  • قابلیت درج تاریخ و گاز ازت بر روی بسته وجود دارد.
  • قابلیت نصب سیستم پاکت زن برای پاکت ها و بسته های ایستاده وجود دارد.
  • امکان بسته بندی انواع مواد غذایی، شیمیایی، گرانول های خشک و خشکبار هایی که فاقد چسبندگی باشد، با این دستگاه وجود دارد.
  • امکان اتوماسیون سازی و نصب در انتهای خطوط تولید وجود دارد.
  • امکان بسته بندی در اندازه های مختلف با انواع سلفون ها وجود دارد.
  • ایجاد این بسته بندی کمک می کند، تا از ورود گرد و خاک به داخل بسته بندی جلوگیری شود.

محصولات مشابه:امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید