X

قیمت دستگاه بسته بندی ماسک پزشکی

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی ماسک

دستگاه بسته بندی ماسک یکی از مدل های ماشین آلاتی می باشد، که برای رفع نیاز مشتریان با سیستم PLC، مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شود. شما می توانید با استفاده از این دستگاه به صورت پیلوپک محصول مد نظر خود را بسته بندی کنید. شما می توانید با انتخاب این دستگاه محصولات مختلفی اعم از انواع ماسک های پزشکی (ماسک معمولی، ماسک فیلتردار، ماسک صنعتی، ماسک مخصوص جراحی و...) را بسته بندی کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی ماسک به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات بسته بندی به شمار می رود، که کاربرد بسیار زیاد در زمینه ی بسته بندی کالا و محصولات تولیدی کارگاه ها و کارخانه های تولید تجهیزات پزشکی دارد. با توجه به این که می دانیم، ماسک ها از نظر بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارند، و در محیط های مختلفی اعم از محیط های عمومی، منازل و حتی در کارگاه ها و صنایع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند، بهتر است، برای این که از ورود آلودگی جلوگیری کنیم، بهتر است، از ماسک های مخصوص استفاده کنید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، علاوه بر این که ماسک باید مرغوب و باکیفیت باشد، باید به افراد کمک کند، تا از ورود ذرات آلاینده به سیستم تنفسی افراد جلوگیری کند، پس باید بسته بندی که برای این محصولات در نظر گرفته می شود، باید با رعایت تمام اصول و نکات بهداشتی طراحی شوند.

بررسی مشخصات فنی دستگاه بسته بندی ماسک

دستگاه شیرینگ پک ماسک با توجه به نیاز مشتریان در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و تولید می شوند، و شما باید هنگام خرید این دستگاه به نکات مهمی از قبیل میزان مصرف انرژی، نوع کارکرد، راندمان دستگاه و... توجه داشته باشید. با توجه به این که امکان سفارشی ساختن این دستگاه برای مشتریان وجود دارد، توصیه می کنیم، قبل از خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید، و بعد از دریافت مشاوره نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

بعد از دریافت مشاوره می توانید اطلاعات کلی در مورد وزن دستگاه، میزان ولتاژ ورودی، توان مصرفی، نحوه بسته بندی ماسک، تعداد و نوع مواد اولیه برای خط بسته بندی و قیمت خرید مواد اولیه در اختیار داشته باشید.

خرید دستگاه بسته بندی ماسک 

ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که چرا باید این دستگاه را برای بسته بندی انتخاب می کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که اهمیت این دستگاه های بسته بندی زمانی مهم می باشد، که بحث سلامتی و ایمنی افراد برای صاحبان کسب و کار مهم باشد. با توجه به این که در محیط کار امکان ورود ذرات آلاینده ریز و درشت به دستگاه تنفسی افراد وجود دارد، این موضوع می تواند سلامتی افراد را تحت تأثیر قرار دهد. در این مورد توصیه می کنیم، انواع ماسک فیلتردار برای استفاده در محیط کاری خود انتخاب کنید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که در صورتی که در تولید ماسک و بسته بندی آن نکات و اصول بهداشتی رعایت نشود، عملاً هیچ فایده ای ندارد.

قیمت دستگاه بسته بندی ماسک پزشکی

مزایای دستگاه بسته بندی ماسک

با توجه به این که کارهایی که افراد در منازل و یا حتی باعث انجام می دهند، به خاطر این که به طور دائمی در معرض قرار گیری با مواد شیمیایی آزمایشگاهی و سمی قرار دهند، می تواند سلامت افراد را تحت تأثیر قرار دهد. شما می توانید علاوه بر تهویه صحیح، یک ماسک فیلتر دار و یا ماسک تنفسی را انتخاب کنید، که بتواند به محافظت از شش ها و سلامت شما کمک کند. سایر مزایای این دستگاه به شرح زیر می باشد.

  1. انعطاف پذیری مورد نیاز را برای بسته بندی انواع محصولات دارد.
  2. مجهز به نوار نقاله برای این که بتوانید انتقال و توزیع محصولات را انجام دهید.
  3. جلوگیری از آلوده شدن و یا پاره شدن ماسک 
  4. امکان بسته ماسک به صورت تکی و چند عددی وجود دارد.
  5. سرعت بسته بندی ماسک ها تا 200 بسته در هر دقیقه می باشد. 
  6. کمک به افزایش و بهبود راندمان تولید
  7. مجهز به سنسور حفاظتی
  8. برای این که از زنگ زدگی و پوسیدگی قطعات جلوگیری شود، تمام قطعات انتخاب شده برای تولید دستگاه از نوع استیل می باشد.
  9. امکان انتخاب سلوفان های حرارتی و چسبی وجود دارد.
  10. امکان تنظیم سرعت دستگاه برای اپراتور دستگاه وجود دارد.

فروش دستگاه بسته بندی ماسک

نکات مهمی که باید هنگام خرید این دستگاه بسته بندی به آن توجه داشته باشید، شامل ابعاد و اندازه ی دستگاه، سرعت بسته بندی محصولات می باشد. برای ثبت سفارش خود کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و نسبت به خرید اینترنتی محصول اقدام کنید. شما می توانید از این دستگاه برای بسته بندی محصولات دیگری اعم از بسته بندی فین کشف، بسته بندی باند کشی و گچی، بسته بندی پد آرایشی از این دستگاه استفاده کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی ماسک

قیمت دستگاه بسته بندی ماسک با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از متریال های به کار گرفته شده در تولید، تکنولوژی های به کار رفته در ساخت دستگاه، اتوماسیون دستگاه، سرعت دستگاه در بسته بندی محصولات و شرکت سازنده دستگاه بسته بندی، آپشن های اضافی دستگاه و... تعیین خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید