X

قیمت دستگاه بسته بندی نان لواش، فانتزی و تافتون

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی نان

دستگاه بسته بندی نان به عنوان یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی محسوب می شود، که در صنف تولیدکنندگان انواع نان صنعتی و نیمه صنعتی نقش مهم و اساسی را برعهده دارد. اگر قصد خرید انواع نان و یا مراکزی که نان های محلی را برای فروش آماده می کنند، دارید، در مواردی که تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی بهداشتی را نداشته باشند، باعث می شود، با گذشت زمان کوتاهی نان ها به سرعت فاسد می شوند، و ممکن است، حتی کپک بزنند. برای این که بتوانید از ایجاد ضرر جلوگیری کنید، نیاز به انتخاب دستگاه بسته بندی دارید. گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با استفاده از بروزترین تجهیزات و قطعات توانسته است، به روزترین دستگاه های بسته بندی را طراحی و برای فروش به بازار عرضه کند. این دستگاه مناسب برای بسته بندی انواع نان (لواش، نان فانتزی و نان همبرگر و…) می باشد. اگر به دنبال افزایش سود کسب و کار خود می باشید، توصیه می کنیم، این دستگاه را برای خرید انتخاب کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی نان یکی از مدل های دستگاه بسته بندی مواد غذایی می باشد، که شما می توانید با به کارگیری این دستگاه شیرینگ پک در مجموعه ی خود به بسته بندی کردن انواع نان (نان لواش، نان خشک، نان فانتزی، نان سنتی، سنگک، تافتون و...) بپردازید. با توجه به این که این دستگاه در مدل های مختلف طراحی و تولید می شود، شما می توانید یکی از مدل های آن (پدالی، ریلی، وکیوم، شیرینگ، دوخت دستی و...) را با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، انتخاب کنید. ممکن است، برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که شما می توانید با استفاده از این دستگاه چه محصولاتی را می توان بسته بندی کنید؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که محصولاتی که می توانید به واسطه ی این دستگاه بسته بندی کنید، شامل نان فانتزی، نان سنتی، نان همبرگر، نان لواش، نان سنگک، نان پیتزا، نان خشک، نان برش خورده، نان باگت و نیم باگت می باشد.

در مورد دستگاه بسته بندی نان بیشتر بدانید.

با توجه به این که نان به عنوان یکی از مهم ترین مواد غذایی تشکیل دهنده ی غذای افراد می باشد، افرادی زیادی سعی می کند، در این عرصه ی درآمدزایی کنند. برای تولید در بهترین حالت نیاز به دستگاه بسته بندی دارد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب نوع و مدل ماشین بسته بندی می باشد.

بررسی مشخصات فنی دستگاه بسته بندی نان

با توجه به این که دستگاه بسته بندی نان برای رفع نیاز افراد در مدل های مختلف طراحی و برای فروش روانه ی بازار می شود، در مورد مشخصات فنی این دستگاه باید به طور کلی بحث کنیم. دستگاه های بسته بندی انواع نان تولید شده در شیرزاد ماشین البرز دارای تنوع بسیار زیادی می باشد، و می تواند طیف وسیعی از نان ها را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می توانید برای بسته بندی انواع نان های لواش، نان بروتشن، نان گاتا، نان همبرگر و… از این دستگاه استفاده کنید. شما برای خرید این دستگاه بسته بندی باید به نکات مهمی از قبیل ابعاد و اندازه، وزن دستگاه، میزان مصرف برق، ولتاژ ورودی، توان، ظرفیت بسته بندی در یک ساعت و نحوه مدیریت دستگاه توجه داشته باشید، و با توجه به این موارد دستگاه مناسب را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی نان

انواع دستگاه بسته بندی نان

با توجه به این که دستگاه بسته بندی نان می تواند تأثیر چشمگیری در میزان سودآوری کسب و کارها داشته باشد، می تواند کمک کند، تا شما بتوانید نان های تولیدی برند خود را برای مدت طولانی تر تازه نگه دارید. برای بسته بندی مدل های متنوع نان شما می توانید یکی از دستگاه های زیر را انتخاب کنید.

  • دستگاه بسته بندی نان سنتی
  • دستگاه بسته بندی نان فانتزی
  • دستگاه بسته بندی نان خانگی

به کارگیری این دستگاه به شما کمک خواهد کرد، تا از ورود آلودگی و نفوذ هر نوع میکروب به بسته های نان جلوگیری شود.

انواع بسته بندی نان

برای بسته بندی این محصول از کیسه های پلاستیکی استفاده می شود. هم چنین بسته بندی های کاغذی از دیگر مدل های بسته بندی نان می باشد، ولی نکته ی مهمی که باید در این مورد به آن توجه داشته باشید، این است، که انتخاب بسته بندی پلاستیکی کمک می کند، تا برای مدت زمان بیشتری نان را نگه داری کنید.

دستگاه بسته بندی پیلوپک 

دستگاه بسته بندی پیلوپک یکی از گزینه های پیشنهادی برای بسته بندی نان درون کیسه های پلاستیکی می باشد. حتی شما می توانید با استفاده از این دستگاه بسته بندی نان، را به صورت بالشتی بسته بندی کنید. شما می توانید به واسطه ی انتخاب این دستگاه تعداد افرادی که برای بسته بندی نیاز دارید، را کاهش دهید. این دستگاه بسته بندی با سیستم های متنوعی اعم از دستگاه بسته بندی مکانیکی مدل کلاسیک، دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک مدل آنجل و اسکار مجهز به سیستم برق PLC با قابلیت بسته بندی به صورت متریک و اتوماتیک برای فروش به بازار عرضه می شود. مزایای استفاده از این دستگاه بسته بندی به شرح زیر می باشد.

  • انتخاب این دستگاه برای شما محدودیتی ایجاد نمی کند، و شما می توانید با استفاده از این دستگاه تا عرض 15 الی 25 و حداکثر عرض 30 و بدون محدودیت در طول بسته بندی را انجام دهید.
  • دستگاه بسته بندی نان بروتشن در مقایسه با دستگاه بسته بندی نان لواش بسیار کوچکتر می باشد.
  • دستگاه بسته بندی نان باگت حتماً باید بتواند عرض کمتر و طول بیشتر از دستگاه بسته بندی نان پیتزا را بسته بندی کند.
  • دستگاه بسته بندی نان لواش حتماً باید بتواند نان لواش را در ابعاد و اندازه های متغیر بسته بندی کند.

قیمت دستگاه بسته بندی نان فانتزی

با توجه به این که بسته بندی به عنوان یکی از مهم ترین مراحلی می باشد، که می تواند به شما کمک کند، تا میزان ضرری که قرار است، به مجموعه ی شما وارد شود، را کمتر کنید. این موضوع در صنعت تولید فراورده های غذایی اهمیت بسیار بیشتری دارد. همین مسئله باعث می شود، تا تولیدکنندگان این ماشین آلات با رعایت تمام اصول و نکات به تولید بپردازند.

قیمت دستگاه بسته بندی نان لواش

دستگاه بسته بندی نان لواش کمک می کند، تا شما بتوانید از نان در برابر عوامل خارجی محافظت کنید. پس با طراحی و تولید بهترین دستگاه می توانید سبب بسته بندی صحیح نان و جلوگیری از فاسد شدن آن شوید. با توجه به این که نان بلافاصله پس از فرآیند پخت و بیرون شدن از تنور و فر تحت تأثیر تغییرات قرار می گیرند. بهتر است، برای این که از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنیم، می توانیم با ایجاد تغییراتی در فرمولاسیون، روش های فرآوری، بسته بندی و حفاظت از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنیم. دستگاه بسته بندی نان لواش قابلیت نصب سلفون تا عرض 80 سانتی متر، بسته بندی فرآورده با کمترین پسماند ها فرآورده و سلفون، تنظیم فتوسل به شکل استاندارد متریک را دارد. 

مزایای دستگاه بسته بندی نان لواش

  • کمک به حفظ نان از شکستگی و گزند های فیزیکی 
  • کمک به حفظ تازگی نان در برابر عواملی مانند تبادل رطوبت، تبادل چربی، جذب بو و تاثیر نور 

قیمت دستگاه بسته بندی نان

قیمت دستگاه بسته بندی نان با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از مدل و ابعاد دستگاه، نوع عملکرد، قطعات و مواد اولیه انتخاب شده برای تولید دستگاه، آپشن های اضافی در نظر گرفته شده برای دستگاه و... تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی نان خانگی و لواش کافیست، با کارشناسان ما در مجموعه در ارتباط باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید