X

قیمت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای و دمنوش (تی بگ)

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی چایی

دستگاه بسته بندی چایی همان طور که از نام آن پیداست، گزینه ی مناسبی برای بسته بندی انواع چایی (چای کیسه ای تی بگ، نپتون، کیسه ای) می باشد. شما می توانید با استفاده از این نوع از دستگاه بسته بندی انواع چایی را که در طعم های مختلف تولید می شوند، را بسته بندی کنید، و از آسیب دیدن آن هنگام انبار کردن و حمل و نقل به بازار فروش جلوگیری کنید. شما باید با توجه به میزان تولیدات خود مدل دستگاه را با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، انتخاب کنید، تا دچار مشکل نشوید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که این دستگاه بسته بندی تنها برای بسته بندی چای نمی باشد، بلکه می توانید برای بسته بندی انواع دمنوش (دمنوش کیسه ای چای سبز، دمنوش نپتون زیره، چای سبز، سنا، گل گاو زبان، دمنوش کیسه ای بلوبری و...-) هم از این دستگاه استفاده کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی چایی یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید برای بسته بندی چای از این دستگاه استفاده کنید. ممکن است، این سوال برای برخی از افراد پیش بیاید، که چرا باید چایی را به صورت بسته بندی برای فروش به بازار عرضه شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که انتخاب بسته بندی برای چای و دمنوش ها می تواند به صورت تک عددی و یا فله ای در داخل پاکت هایی که برای بسته بندی در نظر گرفته شده است، ریخته می شوند. انتخاب بسته بندی کمک می کند، تا شما خیالتان از بابت رعایت تمام نکات بهداشتی راحت باشد، و دیگر هیچ گونه میکروب و یا آلودگی به داخل بسته بندی وارد نخواهد شد. پس شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی چای با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، محصول تولیدی خود را با بسته بندی زیبا و شیک برای فروش به بازار عرضه کنید. با توجه به این که چای مصرفی افراد در مدل های مختلف به صورت چای تی بگ، نیم کیلویی، پاکتی و... برای فروش در نظر گرفته می شود، بهتر است، برای افزایش میزان درآمد کسب و کار به بسته بندی محصولات بپردازید. نکته ی مهمی که باید در این مورد به آن توجه داشته باشید، حجم خرید و فروش دستگاه های بسته بندی چای می باشد، که در تمام فصل های سال به صورت یکسان نمی باشد، و پارامترهای مختلفی اعم از حجم تقاضا برای خرید چای، میزان تولید سالانه، قیمت دستگاه، کیفیت و... از جمله مسائل مهمی می باشد، که بر روی فروش محصول تأثیر خواهد گذاشت. اگر قصد دستگاه شیرینگ پک چای را دارید، کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و برای خرید دستگاه بسته بندی چایی به صورت اینترنتی اقدام کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای

مزایای دستگاه بسته بندی چایی (تی بگ و دمنوش)

این نوع از دستگاه بسته بندی چای برای رفع نیاز مشتریان با سیستم های متنوع مکانیکی، نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شوند. یکی از ویژگی هایی که باعث می شود، نسبت به خرید این دستگاه اقدام کنید، این است، که قابلیت بسته بندی محصولات بدون ضایعات محصول و سلفون به واسطه ی انتخاب این دستگاه برای افراد در نظر گرفته می شود. شما می توانید برای بسته بندی محصولات از سلفون های طرح دار و یا ساده با توجه به لوگو و یا آرم شرکت خود انتخاب کنید.

انواع دستگاه بسته بندی چای و دمنوش

دستگاه بسته بندی چای تی بگ

دستگاه بسته بندی چای تی بگ به عنوان یکی از پرطرفدارترین مدل های دستگاه بسته بندی چای می باشد، که در مدل های مختلف در بازار برای فروش عرضه می شود. نکته ی مهمی که در مورد این دستگاه وجود دارد، در مورد قیمت دستگاه بسته بندی چای تی بگ می باشد. پارامترهای مختلفی اعم از نوسانات موجود در بازار می تواند باعث بالا رفتن موارد مختلفی اعم از هزینه های تولید، بسته بندی، نیروی انسانی، حمل و نقل، نگهداری و... خواهد شد. تمام این موارد از جمله مواردی می باشند، که در تعیین قیمت نهایی دستگاه تأثیرگذار می باشند. شما می توانید برای بسته بندی محصولات مختلفی اعم از چای هل، چای سبز، چای دارچین، چای زنجبیل، چای بابونه، گل گاوزبان، اسطوخودوس، به لیمو، مرزنجوش، آویشن و... از این دستگاه بسته بندی استفاده کنید. در مورد کاربرد این دستگاه هم باید بگوییم، که این دستگاه مناسب برای استفاده اتوماتیک گرانول می باشد، و کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف اعم از صنایع داروسازی دارد. هم چنین شما می توانید از این دستگاه برای بسته بندی اتوماتیک مایعات استفاده کنید. از این مدل در صنایع شیمیایی کاربرد دارد. هم چنین می توانید برای بسته بندی خودکار پودر این دستگاه را انتخاب کنید.

دستگاه بسته بندی چای نپتون

دستگاه بسته بندی چای نپتون در بازار فروش با قیمت های متغیری در حال عرضه می باشد. نحوه ی کارکرد دستگاه بسته بندی چای نپتون به این صورت می باشد، که انواع چای، گیاهان دارویی و دمنوش های مختلف را در حجم های مختلف (کم و تک نفره) در بسته بندی های نپنونی مهر و موم یا منگنه می شوند. ایجاد این بسته بندی کمک می کند، تا شما دیگر نگران خراب شدن محصول تولیدی خود نباشید. شما می توانید بدون دخالت اپراتور دستگاه و یا نیروی انسانی به صورت میانگین در هر دقیقه 50 چای تی بگ را بسته بندی و تولید کند.

دستگاه بسته بندی چای پاکتی

دستگاه بسته بندی چای پاکتی در مدل های مختلف به صورت تمام اتومات، نیمه اتومات و خانگی طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. در بیشتر این موارد از این دستگاه بیشتر در کسب و کارهای کوچک و تولیدی هایی مورد استفاده قرار می گیرند، که میزان حجم بسته بندی روزانه آن ها کم می باشد. در مورد قیمت دستگاه بسته بندی چای پاکتی باید بگوییم، که قیمت دستگاه بسته بندی چای پاکتی تمام اتومات در مقایسه با دیگر مدل ها بیشتر می باشد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که تمام مراحل مربوط به بسته بندی بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود. نکته ی مهمی که باید در مورد قیمت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تمام اتوماتیک با آن توجه داشته باشید، این است، که با توجه به این که عملکرد این دستگاه بدون دخالت اپراتور می باشد، به نسبت دیگر مدل ها هزینه ی بیشتری را برای خرید آن باید پرداخت کنید.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای یکی از مدل های دستگاه بسته بندی می باشد، که در چند سال اخیر توانسته است، در زمینه ی عرضه انواع چای کیسه ای فعالیت داشته باشد. اگر بودجه ی کافی برای خرید دستگاه بسته بندی چای کیسه ای دست دوم دارید، باید هنگام خرید به نکات مهمی اعم از سال ساخت، حجم کارکرد، جنس بدنه، نام برند، سالم بودن موتور، قدرت موتور و... توجه کنید، و تمام این موارد را بررسی کنید، تا بعد از خرید با مشکل رو به رو نشوید. حجم تولید سالانه این دستگاه بسته بندی به عنوان یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت می باشد.

دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی

دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی یکی دیگر از مدل های پرفروش دستگاه بسته بندی چای محسوب می شود، و برای طراحی این دستگاه از برخی مدل های وارداتی استفاده می شود. هم چنین می توان گفت که حجم واردات قطعات، کشور سازنده، هزینه حمل و نقل بین المللی، هزینه نیروی انسانی و... از جمله پارامترهایی محسوب می شود، که می تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشند. قیمت دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی با توجه به مدل انتخابی شما و آپشن هایی که برای دستگاه در نظر گرفته می شود، تعیین خواهد شد.

قیمت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای خانگی و صنعتی

قیمت دستگاه بسته بندی چای فله با توجه به موارد مختلفی اعم از مدل، ابعاد و اندازه، ظرفیت سیستم، مکانیزم های اضافه شونده و آپشن ها و... تعیین می شود. تمام موارد ذکر شده جزو مهم ترین عوامل می باشند، که شما باید هنگام خرید به آن توجه کنید. هم چنین نوساناتی که در زمینه ی خرید قطعات وجود دارد، باعث می شود، تا روز به روز قیمت دستگاه در حال افزایش باشد. شما می توانید برای انتخاب بهترین مدل با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید