X

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل، صنعتی و خانگی

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی میوه خشک

دستگاه بسته بندی میوه خشک برای رفع نیاز مشتریان در ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می شود، و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. برای بسته بندی محصولات مد نظر شما می توانید از پاکت سلفون، ظروف پلاستیکی، بطری، جعبه و… استفاده کنید. محصولاتی که توسط این دستگاه قابلیت بسته بندی آن ها وجود دارد، شامل میوه خشک و انواع چیپس میوه می باشد. انتخاب دستگاه های مختلف وکیوم، هوا زدایی و میکروب گیری می شوند، و بعد از آن به واسطه ی استفاده از سلفون و یا انواع جلد پلاستیکی یا کارتنی، روکش قرار و در نهایت بسته بندی می شوند. بسته بندی کردن این محصولات کمک می کند، تا از ورود اکسیژن و آلودگی ها، تا زمان باز کردن بسته بندی به داخل بسته بندی جلوگیری شود.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی میوه خشک (دستگاه بسته بندی چیپس میوه) یکی دیگر از ماشین آلات صنعتی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که مناسب برای بسته بندی حجمی و توزین می باشد. با توجه به این که این مدل از دستگاه شیرینگ پک بسته بندی کاربرد بسیار زیادی دارند، برای رفع نیاز مشتریان در مدل های مختلف به صورت دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعتی، دستگاه بسته بندی میوه خشک خانگی، دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل طراحی و تولید می شود. شما می توانید با توجه به نیاز خود و بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، یکی از مدل ها را برای خرید انتخاب کنید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که این دستگاه با توجه به نوع آن کارایی متفاوتی دارد. در صورتی دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل انتخاب کرده باشید، این دستگاه در مقایسه با دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعتی در ابعاد و اندازه های کوچک تری طراحی و تولید می شوند، و معمولاً مناسب برای استفاده در فضاهایی می باشد، که محدودیت دارند، و میزان تولید محصول این مجموعه ها کم تر می باشد. اگر میزان محصولات تولیدی مجموعه ی شما زیاد می باشد، توصیه می کنیم، مدل صنعتی این دستگاه را انتخاب کنید.

در مورد دستگاه بسته بندی میوه خشک بیشتر بدانید.

با توجه به این که در حال حاضر خشک کردن، فرآوری و بسته بندی انواع میوه جات به عنوان یکی از پرآمدترین مشاغلی می باشد، که شما می توانید از این راه کسب درآمد داشته باشید. نکته ی مهمی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید، این است، که محصولاتی مانند چیپس و پفک، چیپس میوه ای طرفداران زیادی دارد، به همین خاطر باید به روش درستی و بهداشتی بسته بندی شوند، تا مصرف کنندگان آن با مشکل رو به رو نشود.

انواع دستگاه بسته بندی میوه خشک

  • دستگاه توزین

دستگاه توزین، بسته بندی محصولات را با بیشترین سرعت و با نهایت دقت انجام می دهد، و میوه های خشک را با رعایت تمام اصول بهداشتی بسته بندی می کند. نحوه ی بسته بندی این دستگاه به این صورت می باشد، که میوه های خشک را داخل پلاستیک های شفاف به صورت دو توزین و چهار توزین بسته بندی می کند. 

  • دستگاه سیل

شما می توانید به واسطه ی انتخاب دستگاه سیل میوه های خشک مد نظر خود را به صورت کامل بهداشتی بسته بندی کنید، و سود خوبی را از این راه کسب کنید. برای بسته بندی این محصولات از ظرف های یک بار مصرف استفاده می کند.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

مزایای دستگاه بسته بندی میوه خشک

  • بسته بندی محصولات به صورت کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور انجام می شود.
  • نوع برق مصرفی دستگاه می‌ تواند تک فاز یا سه فاز باشد.
  • برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی قطعات بدنه دستگاه بسته بندی میوه خشک تمام قطعات دستگاه از جنس استیل ضد زنگ انتخاب می شوند.
  • در برخی از مدل ها سیستم تزریق گاز به درخواست مشتری بر روی دستگاه پیاده سازی می شود.
  • قابلیت نصب پمپ وکیوم بر روی دستگاه بسته بندی میوه خشک وجود دارد.

دستگاه بسته بندی وکیوم میوه خشک

انتخاب دستگاه بسته بندی وکیوم میوه خشک برای بسته بندی میوه جات و سبزیجات کمک می کند، تا از ورود هوای اضافی و میکروب به داخل بسته بندی میوه خشک جلوگیری شود. پس دیگر نیازی نیست، نگران آسیب دیدن و خراب شدن این محصولات باشید.

دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

اگر جزو افرادی هستید، که قصد راه اندازی کسب و کار را در منزل خود را دارید، برای این مراحل مربوط به بسته بندی محصولات را با سرعت بیشتری انجام دهید، نیاز به یک دستگاه بسته بندی خواهید داشت. شما می توانید با استفاده از این دستگاه میوه های خشک شده را با یک ظاهری زیبا و شیک برای فروش به بازار عرضه کنید. برای این کار بسته بندی به طور کامل انجام شود، نیاز به یک دستگاه پرکن رومیزی، دستگاه دوخت و دستگاه وکیوم خانگی خواهید داشت. برای این که هزینه ی مربوط به بسته بندی میوه خشک کاهش پیدا کند، بهتر است، از پاکت های آماده استفاده کنید. هم چنین باید توجه داشته باشید، که بسته بندی میوه خشک در منزل نیاز به انتخاب دستگاه های اتوماتیک ندارد. پیشنهاد ما به شما این است، که با به کارگیری دستگاه های دوخت پلاستیک، دستگاه های سیل، سیل القایی، وکیوم بسته بندی خانگی و... به کسب درآمد بپردازید.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل یکی از مهم ترین مواردی می باشد، که باید هنگام خرید به آن توجه کنید، تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید. با توجه به این که دستگاه ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد، که شما می توانید با توجه به شرایط اقتصادی خود بهترین مدل را برای استفاده انتخاب کنید. در مورد مدل دستی این دستگاه باید بگوییم، که می تواند یکی از گزینه های انتخابی برای آن دسته از کسب و کارهایی باشد، که تولیدات زیادی ندارند. ولی باید بگوییم، که به طور کلی قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک خانگی با توجه به قابلیت ها و ماهیت آن، آپشن ها و... متغیر می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعتی

بسته بندی میوه خشک به صورت صنعتی نیاز به استفاده از دستگاه هایی دارد، که می توانند ظرفیت بالایی از بسته بندی را برای محصولات انجام دهند. در این موارد توصیه می کنیم، از دستگاه های توزین استفاده شود. برای این که بتوانید برطرف کننده ی نیاز کسب و کار خود باشید، می توانید یکی از مدل های دستگاه های توزین (دو توزین، چهار توزین، شش توزین و…) را برای بسته بندی انتخاب کنید. انتخاب این دستگاه کمک می کند، تا سرعت بسته بندی محصولات افزایش پیدا کند.

قیمت بسته بندی میوه خشک

هنگام خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک بهتر است، به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه داشته باشید.

با توجه به این که دستگاه های بسته بندی در ابعاد، اندازه ها و ظرفیت های متنوع طراحی و تولید می شوند، شما می توانید برای بسته بندی محصولات مختلف یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. با توجه به این که دستگاه ها در چه ظرفیت و اندازه ای تولید شده اند، قیمتی که برای آن ها در نظر گرفته می شود، متفاوت می باشد. تمام افرادی که صاحب کسب و کار در صنایع و کارخانجات تولیدی هستند، می توانند برای بسته بندی محصولات تولید خود بهترین دستگاه را انتخاب کنند.

قبل از بررسی کلی قیمت بهتر است، در مورد نحوه ی کار این دستگاه بسته بندی هم اطلاعاتی را در اختیار داشته باشبد. زمانی که فرآیند بسته بندی آغاز شود، باید نوار نقاله را کنترل کرد، تا تمام مراحل مربوط به شست و شوی میوه ها به اتمام رسید، میوه ها را در دستگاه های مخصوص قرار می دهند، تا تمام آب میوه ها به طور کامل گرفته شود. بعد از اتمام این مراحل نوبت به این مرحله می رسد، که میوه ها توسط دستگاه بسته بندی در کیسه های مخصوص به شکل بسته بندی در بیایند، و برای فروش به بازار عرضع شوند.

در مورد قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک باید بگوییم، که با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از ابعاد و ظرفیت، نوع دستگاه، برند تولید کننده و… متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید