X

قیمت خرید دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال در مدل های مختلف با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند. ولی باید بگوییم، که یکی از مدل های پرطرفدار این دستگاه مدل دو سر پرس (پیلوپک افقی) می باشد، و این امکان را برای افرادی که در زمینه ی بسته بندی در حال فعالیت هستند، به وجود می آورد، که بتوانند قاشق و چنگال را به صورت تکی و چندتایی بسته بندی کنند. این مدل از دستگاه بسته بندی قابلیت نصب سلفون تا عرض 40 سانتی متر را دارد، انعطاف پذیری مورد نیاز را برای بسته بندی انواع محصولات در اندازه های دلخواه را دارا می باشد. به کارگیری این دستگاه به شما کمک خواهد کرد، تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی محصولات مد نظر خود را انجام دهید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال چیست؟

با توجه به این که بسته بندی ظروف دارای اهمیت بسیار زیاد می باشد، همین موضوع باعث می شود، تا افرادی که در حوزه ی پخش و ارائه غذا در حال فعالیت هستند، بتوانند از دستگاه بسته بندی برای بسته بندی کردن وسایلی مانند قاشق و چنگال استفاده کنند. انجام این کار کمک می کند، تا تمام موارد بهداشتی رعایت شود، و شما نگرانی بابت این مسئله نداشته باشید. پس به طور کلی می توان گفت، که دستگاه شیرینگ پک قاشق و چنگال یکبار مصرف و فلزی به عنوان یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی می باشد، که در این زمینه برای بسته بندی وجود دارد. با توجه به این که این دستگاه‌ ها به صورت دو سر پرس و یا پیلوپک طراحی و تولید می شوند، می توانند بسته‌ های تک عددی تا 50 عددی قاشق و چنگال را بسته بندی کنند. سلفونی که برای بسته بندی به کار گرفته می شود، به هیچ عنوان دارای ضایعات بعد از بسته بندی نمی باشد. این دستگاه برای راحتی کاربران در دو مدل دستی و اتومات طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه ی خود یکی از مدل ها را سفارش دهید.

در مورد کاربرد این دستگاه باید بگوییم، که در محیط هایی مانند مراکز نظامی، اُرگان ها، رستوران ها، هتل‌ ها و مراکز اقامتی، قطارها هواپیماها و… کاربرد بسیار گسترده ای دارند.

مزایای دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال

 • مجهز به سنسور حفاظتی در برابر تماس دست اپراتور در قسمت دروازه فک 
 • قابلیت بسته بندی محصولات در ابعاد گوناگون و با بالاترین سرعت
 • برای این که از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه در برابر تغییرات جلوگیری شود، بدنه و قطعات به کار گرفته شده برای تولید از جنس استیل می باشد.
 • قابلیت کار با سلفون های حرارتی و چسبی
 • شما می توانید سرعت بسته بندی را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. 

انواع دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال 

این دستگاه در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند.

نحوه ی کارکرد دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال به چه صورتی می باشد؟

در مورد شروع کار این دستگاه باید بگوییم، که در مرحله ی اول پک قاشق و چنگال بر روی نوار نقاله چیده می شود، و بعد از قرارگیری زمانی که سلفون مربوطه بر روی آن ها قرار داده شده است، وارد بخش کوره حرارتی می شوند. در این بخش هوای داغ توسط المنت گرمایی بر روی آن ها تابیده می شود، تا سلفون بتواند شکل محصول را به خود بگیرد. بعد از اتمام این مراحل پک های نرم به سرعت از مقابل فن هایی که باد خنک را به آن ها دمیده می شود، عبور و سلفون حالت سفت شده ای را به خود می گیرد. ایجاد این نوع از بسته بندی کمک می کند، تا از ورود گرد و خاک و آلودگی به داخل بسته بندی جلوگیری شود.

قیمت دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال یکبار مصرف

قیمت دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می شود، که در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.

 • نوسانات موجود در زمینه ی خرید مواد اولیه و قطعات
 • نوع دستگاه و نوع بسته بندی مد نظر مشتریان
 • توانایی فنی دستگاه بسته بندی
 • امکان ایجاد خط تولید
 • تعداد بسته هایی که می تواند در دقیقه آماده کند.
 • مقدار مصرف انرژی


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید