X

قیمت دستگاه بسته بندی کیسه زباله

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی کیسه زباله

دستگاه بسته بندی کیسه زباله یکی دیگر از محصولات تولیدی گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید از این دستگاه برای بسته بندی کیسه های زباله های خود استفاده کنید. در صورت انتخاب این دستگاه بسته بندی شما می توانید با سرعت مناسب محصولات مد نظر خود را در تایم و محدوده ی تعیین شده که حدوداً 20 تا 160 بسته را با توجه به بسته بندی مد نظر شما بسته بندی کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

شیرینگ بسته بندی کیسه زباله به عنوان یکی از کاربردی ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد، و افرادی که در زمینه ی تولید و عرضه کیسه ی زباله در حال فعالیت هستند، وجود این دستگاه به آن ها کمک خواهد کرد، تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن است، نسبت به بسته بندی محصولات تولیدی خود اقدام کنند. نوع طراحی این دستگاه شیرینگ پک به صورت پیلوپک افقی می باشد، و شما می توانید با توجه به نیاز خود مدل مناسب را برای خرید انتخاب کنید. شما می توانید با توجه به میزان محصولات تولیدی کارخانه ی خود سرعت بسته بندی دستگاه را تنظیم و کنترل کنید. یکی از ویژگی هایی که باعث می شود، افراد نسبت به خرید دستگاه بسته بندی کیسه زباله اقدام کنند، این است، که این دستگاه دارای حافظه جهت ذخیره سازی اندازه های محصولات مختلف می باشد. وجود این ویژگی برای برخی از افرادی که قصد خرید دارند، مهم می باشد. در مورد روکشی که بر روی محصولات قرار داده می شود، باید بگوییم، که روکش انتخابی می تواند شامل نایلون های کوچک یا بزرگ، ضخیم و یا نازک بسته باشد، که ضخامت نایلون با توجه به نیاز مشتریان تنظیم می شود. این دستگاه قابلیت سازگاری با تمام محیط را دارند، و می توانند کیسه های مد نظر شما را تولید کنند.

ویژگی های دستگاه بسته بندی کیسه زباله

  • مجهز به سیستم شمارنده جهت شمارش و بررسی هر شیفت کاری 
  • مجهز به سنسور حفاظتی
  • مجهز به سیستم PLC، مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده 
  • مناسب برای بسته بندی دستمال کیفی، صابون، سفره یکبار مصرف، دستکش، کیسه زباله، پوشک، اسکاچ ، سیم ظرفشویی و...
  • کمک به محافظت از محصولات غذایی در برابر عواملی مانند نور، رطوبت، گرد و خاک
  • بسته بندی محصولات در ابعاد و اندازه های مد نظر مشتریان 
  • جهت جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی در برابر تغییرات شرایط محیطی تمام قطعات به کار گرفته شده برای تولید از نوع استیل می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی کیسه زباله

قیمت دستگاه بسته بندی کیسه زباله با توجه به موارد مختلفی اعم از نوسانات موجود در بازار، قطعات به کار گرفته شده برای تولید دستگاه، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه، ظرفیت، ابعاد و... تعیین می شود. جهت استعلام دقیق قیمت با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

سلفون های حرارتی و چسبی به کار گرفته شده برای دستگاه بسته بندی کیسه زباله به چه صورتی می باشد؟

با توجه به این که شما می توانید سرعت دستگاه را برای بسته بندی کنترل و تنظیم کنید، می توانید تعداد زیادی بسته بندی را آماده کنید. دستگاه های بسته بندی پیلوپک افقی از لحاظ شکل ظاهری و مشخصات فنی شباهت زیادی به هم دارند، ولی دارای تفاوت هایی نسبت به هم می باشند. تفاوت هایی که بین این دو دستگاه وجود دارد، در ابعاد بسته بندی، سرعت بسته بندی اتوماتیک و مکانیکی آن و همچنین دارا بودن چشم فتوسل برای سلفون های چاپ دار می باشد. فضایی که برای جاگیری این دستگاه ها باید در نظر بگیرید، نسبت به دیگر دستگاه ها کمتر می باشد، به همین خاطر شما می توانید در هر مکانی این دستگاه بسته بندی را قرار دهید.

در مورد مراحل تولید کیسه زباله بیشتر بدانید.
برای تولید کیسه زباله نیاز به استفاده از مواد خام یا مواد اولیه دارید، که به صورت پلیمری هستند، و معمولاً در صنایع پتروشیمی به مقدار زیاد تولید می شوند. پلیمر به کار گرفته شده در ساخت کیسه زباله پلی اتیلن می باشد، و با توجه به نوع، ضخامت و چند لایه بودن کیسه زباله از انواع سبک، سنگین و خطی آن استفاده می شود. پس به طور کلی باید بگوییم، که دستگاه بسته بندی کیسه زباله تولید شده در مجموعه ی شیرزاد از بهترین قطعات و مواد اولیه طراحی و تولید شده است، و شما می توانید با خیال راحت این دستگاه را برای خرید انتخاب کنید.

محصولات مرتبط:

شیرینگ خرما

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

شیرینگ پک قوطی نوشابه

دستگاه شیرینگ بسته بندی حبوباتامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید