X

دستگاه شیرینگ تخم مرغ - بسته بندی تخم مرغ

09121167683 مدیریت
دستگاه شیرینگ تخم مرغ

دستگاه شیرینگ تخم مرغ مناسب برای استفاده در کارخانه هایی می باشد، که در زمینه ی عرضه ی تخم مرغ در حال فعالیت می باشند. جهت بسته بندی شانه های تخم مرغ توسط این دستگاه بسته بندی کافیست، از لایه نازک فیلم شیرینگ استفاده کنید. انجام این کار کمک می کند، تا تخم مرغ ها در داخل بسته بندی تکان نخورند، و سالم بمانند. می شود. هم چنین می توانید راحت تر بسته بندی های تخم مرغ را جا به جا کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی تخم مرغ یکی از مدل های دستگاه شیرینگ پک محسوب می شود، که شما می توانید برای بسته بندی تخم مرغ ها و جلوگیری از شکسته شدن آن ها از آن استفاده کنید. وجود ویژگی های مختلفی باعث شده است، تا این دستگاه طرفداران خاص خود را داشته باشند. این ویژگی ها به شرح زیر می باشد.

  • شیرینگ کردن تخم مرغ ها در کوتاه ترین زمان ممکن
  • برای انجام فرآیند بسته بندی نیازی به دخالت نیروی انسانی ندارد، و تمام مراحل به صورت اتوماتیک انجام می شود.
  • قابلیت اتصال به خطوط اتوماتیک
  • رول باز کن اتوماتیک
  • افزایش سرعت بسته بندی
  • مجهز به فن خنک کننده برای خنک کردن سلفون پس از بسته بندی جهت بالا بردن فرآیند بسته بندی

ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیایید، که دلیل شیرینگ کردن تخم مرغ چیست؟ برای پاسخ به این سوال شما باید بگوییم، که استفاده کردن از پوشش دهی فیلم شیرینگ در بیشتر موارد از جنس PVC می باشد، کمک می کند، تا از ورود گرد و خاک، رطوبت و آلودگی به داخل شانه های تخم مرغ جلوگیری شود. اگر قصد دارید، کارهای بسته بندی با سرعت مناسب انجام شود، پیشنهاد ما به شما انتخاب شیرینگ پک کابینی و شیرینگ پک تونلی می باشد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که شیرینک تونلی می تواند تعداد زیادی بسته بندی تخم را برای شما انجام دهد.

نحوه ی کار کردن دستگاه شیرینگ پک تخم مرغ به چه صورتی می باشد؟

در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه باید بگوییم، که در همه ی مدل های دستگاه شیرینگ یک منبع گرما وجود دارد، که می تواند از نوع المنت (برقی) یا مشعل (گازی) باشد. محصولی که می تواند شانه تخم مرغ، انواع باکس ها و جعبه ها، بطری های آب معدنی، اسباب بازی، کتاب، بسته های غذا و... در لایه ای از نایلون شیرینگ پیچیده می شود. فیلم شیرینگ به واسطه ی وجود گرمای داخل تونل منقبض و بعد از آن به شکل محصول در می آیند.

در مورد این محصولات بیشتر بدانید.

دستگاه شیرینگ بسته بندی کتاب

دستگاه پک غذا بیرون برامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید