X

قیمت دستگاه استرچ پیچ حلقوی

09121167683 مدیریت
استرچ پیچ حلقوی

استرچ پیچ حلقوی مناسب برای بسته بندی محصولاتی می باشد، که از نظر شکل ظاهری حلقه ای (کابل، لاستیک، شلنگ، حلقه های فنر و…) می باشند. شما می توانید این مدل از دستگاه استرچ پالت را در ابعاد و اندازه های مد نظر خود به صورت افقی و عمودی سفارش دهید. هم پوشانی سلفون و میزان دور پیچش سلفون به محصولی که قصد بسته بندی آن را دارید، قابل تنظیم می باشد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

استرچ پیچ حلقوی (دستگاه لاستیک پیچ) مناسب برای بسته بندی کالاهای حلقوی شکل می باشد. شما می توانید محصولات مد نظر خود را با هر ابعاد و اندازه ای با استفاده از این دستگاه، بسته بندی کنید. فیلم استرچ این استرچ را با کشش منظم و با بیشترین سرعت به دور محصولات بچرخاند. در بیشتر موارد جهت بسته بندی از اپراتور ها استفاده می شود. با توجه به این که انجام این کار به صورت دستی انجام می شود، باعث می شود، تا تعداد بسته بندی های انجام شده کاهش پیدا کند. در عوض به کارگیری این دستگاه باعث می شود، تا کارهای بسته بندی با بیشترین سرعت انجام شود، و در صنایع مختلف اعم از لاستیک، لوله، شیلنگ، کویل آهن و آلومینیوم و... مورد استفاده قرار می گیرند.

از دیگر دستگاه های بسته بندی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می توان به استرچ پالت دستی، استرچ پالت صفحه گردان، استرچ فرودگاهی و... اشاره کرد. 

انواع استرچ پیچ حلقوی

  • کویل پیچ نایلون استرچ

زمانی که نایلون استرچ را با عرضی کم تر از 12.5 سانتی متر به دور محصولات مد نظر خود (کویل مانند تو خالی) می پیچید.

  1. مناسب برای بسته بندی سیم برق
  2. مناسب برای بسته بندی لوله
  3. مناسب برای بسته بندی لاستیک
  4. مناسب برای بسته بندی مسوار 
  • کویل پیچ فوم متالایز

کویل پیچ فوم متالایز از لحاظ شکل ساختاری مانند کویل پیچ نایلون استرچ عمل می کند، ولی دارای یک تفاوت می باشند. این تفاوت این است، که به جای این که از نایلون استرچ استفاده کنند، از فوم متالایز برای بسته بندی محصولات استفاده می شود. شما می توانید برای محصولاتی از این دستگاه استفاده کنید، که نباید نور ببینند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید