X

قیمت دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

09121167683 مدیریت
استرچ فرودگاهی

استرچ پالت فرودگاهی (استرچ پیچ فرودگاهی) مناسب برای بسته بندی وسایل مختلفی اعم از چمدان، کوله های بزرگ و محموله های باری کوچک می باشد. زمانی که شما می خواهید در حین مسافرت آن ها را با وسایل حمل و نقل (قطار، اتوبوس و یا هواپیما) جا به جا کنید. این مدل از دستگاه استرچ نسبت به سایر مدل های تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز کوچک تر و وزن کمتری دارد. 

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

افرادی که در زمینه ی زمینه ی تولید محصولات مختلف در حال فعالیت می باشند، برای این که بتوانند محصولات تولید خود را سالم به دست فروشندگان برسانند، نیاز به استفاده از دستگاه بسته بندی مناسبی دارند، تا بتوانند با ایجاد پوشش برای محصولات تولیدی خود، آن ها را بدون آسیب و خراب شدن به دست صاحبان خود برسانند.

قیمت دستگاه بسته بندی فرودگاهی

یکی از دستگاه بندی های بسیار کاربردی که در این زمینه طراحی و تولید می شود، دستگاه استرچ فرودگاهی می باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه محصولات تولیدی خود را بسته بندی کنید. از دیگر کاربردهای دستگاه استرچ پالت فرودگاهی می توان به ترمینال ها، فرودگاه های باری و مسافری اشاره کرد. ممکن است، کاربرد این دستگاه در محیط هایی که به آن ها اشاره کردیم، برای شما سوال باشد. به همین خاطر برای باید بگوییم، که افرادی که قصد دارند، با قطار، اتوبوس و یا هواپیما مسافرت کنند، برای این که بتوانند وسایل مد نظر خود را جا به جا کنند، از این محصول برای بسته بندی وسایل خود استفاده می کنند. نکته ی مهمی که برای برخی از افراد بسیار مهم است، این است، که بتوانند به راحتی استرچ پالت بند فرودگاهی را جا به جا کنند، برای این که در انجام این کار مشکلی برای شما پیش نیاید، پایه های آن را به صورت چرخدار طراحی و تولید می کنند. بر روی بستر ماشین استرچ فروگاهی دو زائده میله ای جهت نگهداری وسایل در هنگام چرخش و استرچ پیچی طراحی می کنند.

دستگاه استرچ پالت فرودگاهی چگونه کار می کند؟

در مورد نحوه ی کارکرد استرچ پالت فرودگاهی باید بگوییم، که این دستگاه با برق تک فاز کار می کند، و به دلیل چرخ دار بودن آن می تواند در هر مکانی قرار گیرد. اندازه ی قطر سینی متحرک به قدری می باشد، که چمدان و یا بسته های کوچک بر روی آن قرار می گیرند، تا نایلون پیجی شود. ارتفاع در نظر گرفته شده برای استرچ فرودگاهی ثابت می باشد، و در مواردی که قصد دارید، ارتفاع را تغییر دهید، می توان از محرکت های خطی نظیر ریل و واگن یا حرکت های بلبرینگی استفاده کرد.

دستگاه استرچ فرودگاهی

قیمت دستگاه بسته بندی فرودگاهی

قیمت استرچ پالت فرودگاهی با توجه به نوسانات موجود در بازار و مدل انتخابی شما تعیین خواهد شد. جهت اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر دستگاه های بسته بندی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می توان به استرچ پالت دستی، استرچ پالت صفحه گردان و... اشاره کرد. 

بررسی مشخصات دستگاه استرچ فرودگاهی

  • طول، عرض و ارتفاع دستگاه با توجه نیاز مشتریان و شرایط متغیر می باشد.
  • ارتفاع در نظر گرفته شده برای استرچ به صورت ثابت و یا متغیر می باشد.
  • قدرت موتور دستگاه با توجه به وزن بسته تعیین می شود.
  • نوع مصرف برقی می تواند تک فاز و یا سه فاز باشد.
  • در صورت نیاز دارای یک اینورتر جهت کنترل سرعت چرخش سینی 
  • قطر سینی با توجه با توجه به درخواست مشتری متغیر می باشد.
  • مجهز به میله عمودی و فنری جهت نگه داری ایمن بسته ها روی سینی
  • رنگاری کوره ای با توجه به سفارش مشتریان


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید