X

دستگاه رول به رول چیست؟ | قیمت دستگاه رول به رول استرچ

09121167683 مدیریت
دستگاه رول به رول استرچ

دستگاه استرچ پالت رولی دستگاهی بسیار کاربردی برای بسته بندی و کشیدن فیلم استرچ به دور محصولات تولید شده در کارخانه می باشد. به کارگیری این فیلم نایلونی می تواند به زیباتر شدن ظاهر محصول شما کمک کند، و دیگر به هیچ عنوان گرد و خاک، رطوبت و یا آلودگی به داخل بسته بندی مد نظر شما نفوذ نخواهد کرد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه سلفون پیچ رولی در مدل های مختلف با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به شرایط بسته بندی محصولات مد نظر خود مدل مناسبی را انتخاب کنید. استرچ رولی همان طور که از نام این دستگاه پیداست، مناسب برای بسته بندی محصولات توپی یا رولی می باشد.

دستگاه رول به رول استرچ در قسمت کفی خود مجهز به دو عدد غلطک می باشد، که نقش نشیمنگاه رول را دارد، و به چرخش رول در جای خود کمک می کند. برای این که غلطک های این دستگاه بتواند با زمین هم سطح شود، باید در محیط کمی فرو رود، و هم تراز با آن شود. دستگاه رول به رول همانند استرچ پالت دروازه ای با چرخیدن نایلون استرچ و دکل محصول استرچ پیچ می گردد.

دستگاه رول به رول چیست؟

دستگاه رول به رول استرچ به عنوان یکی از تجهیزات پرتقاضا می باشد، که طرفداران زیادی دارد. به همین خاطر برای این که بتوانند رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند، باید در تولید این دستگاه از بهترین و باکیفیت ترین قطعات استفاده شود. قیمت دستگاه رول به رول سلفون هم با توجه به نوع کارایی آن متفاوت خواهد بود. در مورد کاربرد این دستگاه هم باید گفت، که در کارخانه‌ ها و یا کارگاه‌ های تولیدی مواد غذایی یا بسته بندی بیشترین کاربرد را دارند. با استفاده از این دستگاه شما می توانید از یک ورق نازک برای پوشش دادن یک طرف بسته بندی استفاده کنید، که انجام این کار توسط دستگاه به دو صورت دستی و اتوماتیک انجام خواهد شد.

قیمت دستگاه رول به رول استرچ

در مورد نحوه ی عملکرد این دستگاه هم باید بگوییم، که رول محصول مد نظر شما را بر روی غلطک های گردان قرار می دهد، و سپس لبه ی فیلم استرچ را به یک بخش از رول متصل می کنیم. بعد از انجام این کارها رو شروع می کنید، تا فرآیند سیکل استرچ انجام شود.

قیمت دستگاه رول به رول استرچ

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه رول به رول استرچ که باعث می شود، افراد برای انجام بسته بندی این دستگاه را انتخاب کنند، به این دلیل می باشد، که سرعت فرآیند بسته بندی را بالا می برد، و در نتیجه باعث می شود، که میزان مصرف انرژی کاهش پیدا کند. هم چنین مدت زمان فرآیند بسته بندی را کوتاه تر و سطح امنیت را بالا می برد. این دستگاه قابل نصب در تمام محیط ها می باشد. از دیگر قابلیت های موجود در این دستگاه می توان گفت، که شما می توانید این دستگاه را به کامپیوتر متصل کنید، و برای چاپ تصاویر همراه با نام شرکت و اطلاعات تماس از آن استفاده کنید.

ممکن است، الان در رابطه با قیمت این دستگاه سوالاتی در ذهن شما به وجود بیاید، که آیا با وجود این قابلیت ها از نظر اقتصادی خرید آن مقرون به صرفه می باشد، یا خیر. برای پاسخ به این سوال شما باید گفت، که در تعیین قیمت دستگاه رول به رول استرچ عوامل مختلفی اعم از جنس، تعداد خط رول، ابعاد دستگاه و... تأثیرگذار می باشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه رول به رول استرچ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر دستگاه های بسته بندی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می توان به استرچ پالت دستی، استرچ پالت صفحه گردان، شیرینگ پک و... اشاره کرد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید