X

قیمت تانکر حمل شیر نیسان

09121167683 مدیریت
تانکر حمل شیر نیسان

مخزن حمل شیر (تانکر حمل شیر) به عنوان یکی از کاربردی ترین نوع مخزن ها می باشد، که شما می توانید برای نگهداری شیر از آن استفاده کنید، و برای تولید انواع فرآورده های لبنیاتی (پنیر، خامه، کره و ماست) از شیری که در داخل مخزن ها قرار داده می شود، استفاده می شود.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

مخازن حمل به عنوان یکی از تجهیزات مورد نیاز برای افرادی می باشد، که در صنایع غذایی در حال فعالیت می باشند. شما می توانید از مخزن حمل برای منتقل مواد مختلف استفاده کنید. یکی از محصولات می تواند شیر باشد. در مواردی که برای منتقل کردن شیر از این مخازن استفاده شود، به مخزن آن تانکر حمل شیر هم گفته می شود. نوع طراحی مخازن باید به گونه ای باشد، که بتواند همه ی نیازهای صنایع لبنی را تأمین کند. دلیل این که در صنایع مختلف مجبور به استفاده از تانکر حمل شیر هستند، این است، که حتماً باید شیری که اول به داخل مخازن ریخته می شود، باکیفیت شیری که از مخازن خارج می شود، یکسان باشد، و تفاوت در آن نباشد.

قیمت تانکر حمل شیر نیسان

نکته ی مهمی که همه ی افرادی که قرار است، از این مخازن برای حمل شیر استفاده می کنند، باید به آن توجه داشته باشند، این است، که نگهداری شیر سرد شده برای مدت زمان طولانی و ایجاد وقفه در منتقل کردن آن به کارخانه ها باعث می شود، که برخی از میکروب ها در این شرایط رشد کنند، و باعث فاسد شدن فرآورده های استرلیزه و پاستوریزه می‌ شود. مخزن هایی که مخصوص حمل شیر در گروه صنعیت شیرزاد ماشین البرز طراحی و تولید می شود، مناسب برای منتقل کردن شیر توسط نیسان یا پیکان وانت می باشد، و می تواند ظرفیت بین 700 تا 2 تن را حمل و جا به جا کند. در مواردی که فاصله ی حمل شیر زیاد و طولانی تر باشد، حتماً باید به جداره دوم تانکر حمل سیستم برودتی وصل شود. اگر قصد دارید، شیر مورد نیاز کارخانه ها را با خاور جا به جا کنید، ظرفیت این ماشین برای جا به جایی 4 ال 5 تن می باشد. در صورتی که شیر مورد نیاز کارخانه ها بیش از ظرفیت های گفته شده باشد، باید از ماشین‌ های سنگین و یا تریلرها برای جا به جایی استفاده کنید.

انواع مخزن حمل شیر

تانکر حمل شیر

مخزن هایی که برای حمل شیر در نظر گرفته می شود، در دو مدل بدون کندانسور و با کندانسور می باشد. در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

  • مخازن حمل شیر بدون کندانسور

مخازن حمل شیر بدون کندانسور مناسب برای حمل و جا به جایی شیر در مسافت های کوتاه می باشد. این مخزن ها در مدل های مختلف (تک جداره، دو جداره و سه جداره) طراحی و تولید می شوند. این نوع از مخزن ها قابلیت های مختلفی مانند سیستم‌ های شستشو و کنترلی و اندازه گیری محتویات داخل مخزن را دارا می باشد.

  • مخزن حمل شیر با کندانسور

مخزن حمل شیر با کندانسور مناسب برای حمل و جا به جایی شیر در مسافت های طولانی و مناطق گرم می باشد. با توجه به این که مدت زمانی که شیر به مقصد برسد، زیاد می باشد، برای این که از فاسد شدن آن جلوگیری شود، مخزن حمل شیر با کندانسور طراحی شدند. کندانسوری که در داخل مخزن ها قرار داده می شود، به خنک کاری محتویات داخل مخزن با استفاده از سیستم تزریق هوای خنک به جداره‌ های مخزن کمک می کند. 

انواع مخازن حمل شیر بدون کندانسور

  • مخزن تک جداره

مخزن تک جداره مناسب برای حمل و جا به جایی موادی می باشد، که اگر دما آن ها تغییر پیدا کند، نابود می شوند. استفاده از این مخزن ها برای حمل شیر باعث می شود، تا خاصیت شیرها از بین نرود، و در مواردی که میزان فاصله ی جا به جایی ها زیاد نیست، بتوانید با به کارگیری از این مخزن ها از کاهش کیفیت محصولات جلوگیری کنید. شما می توانید برای حمل محصولات مختلفی اعم از روغن مایع، شیر و آرد از این مخزن ها استفاده کنید.

  • مخزن دو جداره

مخزن تک جداره مناسب برای حمل و جا به جایی موادی می باشد، که در زمان پر و تخلیه کردن دمای آن‌ ها یکسان باشد. شما می توانید برای حمل محصولات مختلفی اعم شیر ناپخته و گلوکز از این مخزن ها استفاده کنید.

  • مخزن سه جداره

مخزن هایی که به صورت 3 جداره طراحی و تولید می شوند، می توانند به حفظ کیفیت مواد در حرارت مستقر تا حمل و تخلیه کمک کند. زمانی که مقدار گرمایش بیش از حد و زیاد باشد، می تواند با ارسال بخار و آب داغ در بین جداره‌ های خود می ‌باشد. زمانی که در این مخزن ها بیش از حد تبرید رخ دهد، قادر به ارسال آب آیس بانک و کولینگ تاور را در بین جداره‌ های خود دارد. 

مزایای استفاده از تانکر حمل شیر نیسان

  • جنس بدنه ی داخلی و خارجی تانکر حمل شیر استیل استنل (استیل 304 غیر مغناطیسی) می باشد.
  • همه ی جوشکاری هایی که برای اتصال بخش های مختلف این تانکرها انجام می شود، با استفاده از گاز آرگون و سیم جوش استیل می باشد. هم چنین در مواردی که نیاز به شست و شو داشته باشند، شما می توانید آن ها را تمیز کنید.
  • با توجه به این که تانکرهای حمل شیر در پشت ماشین های مختلفی اعم از نیسان، کامیون و... نصب می شوند، و مستقیماً در زیر نور آفتاب قرار می گیرند، برای این که از فاسد شدن شیر داخل مخزن جلوگیری شود، این مخازن حمل شیر به صورت دوجداره طراحی و تولید می شوند.
  • مخزن های تولید شده می تواند با توجه به سفارش مشتریان تا 10 مخزن هم قابلیت تولید دارند.

قیمت تانکر حمل شیر نیسان

قیمت تانکر حمل شیر نیسان با توجه به موارد مختلفی اعم از ابعاد و اندازه مخزن، حجم و گنجایش، کیفیت مواد اولیه استفاده در تولید مخزن ها، شکل مخزن، تعداد جداره ها، نوع ماشین انتخاب شده برای نصب، نوع مخزن (با کندانسور و بدون کندانسور بودن)، وزن مخزن و... تعیین خواهد شد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید