X

ساخت مخزن آب سفارشی | ساخت قالب مخزن

09121167683 مدیریت
ساخت مخزن آب سفارشی

مخزن آب مناسب برای نگهداری و ذخیره کردن آب آشامیدنی و منتقل کردن مواد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. جنس مخزن های آب از نوع پلیمری می باشد، و به طور کلی می توان گفت که فقط مخصوص نگهداری مایعات خورنده می باشند. گاهی اوقات ممکن است، مشتریان درخواست سفارشی ساختن مخزن را داشته باشند. در این مدل ساخت مخازن به واسطه ی اتصالات پلی اتیلن می باشند، و با به کارگیری از فرآیند قالب گیری دورانی تولید می شوند.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

با توجه به این که روز به روز به تعداد ساختمان های آپارتمانی که در حال ساخت هستند، اضافه می شود، باعث می شود، تا نیاز افراد برای دسترسی به آب افزایش پیدا کند. همین موضوع باعث می شود، تا تقاضای این مخزن ها افزایش پیدا کند، و علاوه بر ساختمان های مسکونی در صنایع مختلف دیگر هم کاربرد ویژه ای داشته باشند. شما می توانید آب مورد نیاز خود را در داخل این مخزن ها نگهداری کنید، و کیفیت آن در برابر عوامل زیست محیطی را حفظ کنید. با توجه به این که شما منابع، پول و زمان خود را صرف می کنید، تا بتوانید آب مورد نیاز خود را در دسترس شما باشد، پس چرا کیفیت مخازن ذخیره سازی آب را نیز بررسی نکنیم. وجود آب و دسترسی آن به آب قطعاً به عنوان اصلی ترین و مهم ترین عناصری می باشد، که تمام افراد برای بقای خود به آن نیاز دارند. نیاز به ذخیره ی آب باعث تهیه ی مخازن مخصوص ذخیره ی آب شده است. مخزن های که برای نگهداری آب طراحی می شوند، در بیشتر موارد از جنس پلی اتیلن یا فلز می باشند.

ساخت مخزن آب سفارشی

تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، نوع متریال استفاده شده در تولید می باشد، که می تواند به حفظ کیفیت آب و از آلوده شدن آن جلوگیری کند. گاهی اوقات ممکن است، افراد بخواهند مخزن آبی که قصد دارند، آن را بخرند، را به صورت سفارشی و در ابعاد مد نظر خود سفارش دهند. در این گونه از موارد ساخت قالب های مخزن پلی اتیلن عمودی و افقی را در واحد قالب سازی دورانی انجام می شود، و با توجه به نیاز مشتریان شکل و قالب فرم آن ها مشخص خواهد شد. برای این که این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود، مهندسین این مجموعه که در این زمینه در حال فعالیت هستند، طراحی های لازم را انجام می دهند، و بعد از آن ساخت قالب دورانی به کارخانه انتقال داده می شود. برای این که از حفظ کیفیت آبی که در داخل مخازن آب قرار می دهید، مطمئن باشید، بهتر است، تمام اصول و استاندارهای بهداشتی در ساخت مخازن پلی اتیلن عمودی و افقی رعایت شود. بعد از این که تمام مراحل عملیات آهنگری ساخت مخزن با لعاب نسوز عایق و رنگ کاری انجام شد، ساخت مخزن قالب با فلز با کیفیت صورت می گیرد، تا بتواند بیشترین تحمل حرارت را داشته باشند. همین موضوع باعث می شود، تا ساخت مخزن آب سفارشی پر هزینه و زمانبر باشد. بیشتر کارخانه ها قالب های آماده دارند، و از همان ها برای ساخت مخزن استفاده می کنند.

پیش از این که نسبت به درخواست مخزن آب سفارشی را داشته باشید، بهتر است، با کارشناسان ما در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز مشورت کرده، تا آن ها بتوانند بهترین مدل را به شما معرفی کنند.

کاربرد مخازن آب

چند سال اولی که تولید این مخازن تازه شروع شده بود، ساختاری ساده داشتند، و برای نگهداری از آب مصرفی مورد استفاده قرار می گرفتند. اما به مرور زمان و پیشرفته تر شدن تکنولوژی ها باعث شده است، تا از این مخازن برای کارهای دیگری هم مورد استفاده قرار بگیرند.

  • نگهداری آب مصرفی منازل و ساختمان ها در مخازن
  • مناسب برای استفاده جهت تأمین آب مورد نیاز برای پرورش محصولات گیاهی و کشاورزی
  • تامین آب مصرفی مورد نیاز آتش نشانی ها برای جلوگیری از پخش شدن حریق
  • تامین آب مصرفی مورد نیاز جهت تولید انواع محصولات 
  • تامین آب مصرفی مورد نیاز رشته های ورزشی آبی
  • تامین آب مورد نیاز مرغداری ها و گاوداری ها و مراکز دامپروری

ساخت تانکر آب پلاستیکی

ساخت مخزن آب به صورت سفارشی در گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز برای شما وجود دارد. شما می توانید برای سفارش مخازن پلی اتیلنی را با ابعاد سفارشی خود به کارشناسان ما اعلام کنید، و در کوتاه ترین زمان ممکن مخزن خود را تحویل بگیرید.

از دیگر دستگاه های صنعتی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می توان به مخازن استیل، مخزن حمل شیر و... اشاره کرد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید