X

خرید و قیمت نوار نقاله بارگیری

09121167683 مدیریت
نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله بارگیری (نوار نقاله متحرک) دستگاه کاربردی جهت جابجایی و انتقال مواد می باشد. خود این دستگاه قابلیت جا به جایی دارد، و از نظر ساختاری همانند نوار نقاله های ثابت و معمولی هستند، ولی از مهم ترین تفاوت های این دستگاه این است، که نوار نقاله متحرک طول کوتاه تری دارند، و معمولاً بر روی چرخ قرار می گیرند. این دستگاه نوار نقاله ایجاد امکان بهره گیری از یک سیستم پیوسته در مسیرهایی می باشد، که صاف و سر راست نیستند، و یا پیچ و خم دار یا متغیر می باشند، و یا به شکل ترکیبی از این ها می باشند.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

کانوایر بارگیری همان طور که در بخش بالا هم گفتیم، دارای ساختاری مانند نوار نقاله ای ثابت و استاندارد می باشد. با این تفاوت که طول کوتاهی دارند، و بر روی چرخ قرار داده می شوند. نوار‌نقاله بارگیری کاربرد وسیعی در صنایع کوچک به خصوص برای بارگیری، جابجایی کالا و یا مواد مختلف دارد. استفاده از این سیستم به همراه نوار نقاله های قابل جا به جایی می توان مواد را از حمل استخراج تا بیرون معدن به طور پیوسته حمل کرد. متریال شاسی های به کار گرفته شده برای تولید دارای تنوع بسیار زیادی می باشد، و با توجه به محاسبات مهندسی و داده های طرح به صورت های زیر ارائه و اجرا می شود. 

 • شاسی ناودانی و تیرآهن
 • شاسی پروفیل
 • شاسی لوله ای

تسمه نوار نقاله ها با توجه به مشخصات فیزیکی مواد و زاویه ی آن به دو صورت ساده و آج دار استفاده می شود. در این نوار نقاله از چرخ های فرغونی تا تایرهای نیسان با توجه به ظرفیت، نوع مواد و مشخصات فیزیکی آن نیز تغییر می کند. برای بالا و پایین بردن سر نوار نقاله بارگیری به دو طور دستی و جکدار استفاده می شود، که با توجه به درخواست مشتریان انتخاب و قرار داده می شود. کارایی و کاربرد دستگاه نوار نقاله در صنایع که کوچک تر هستند، گسترده تر هستند، و شما می توانید برای بارگیری و انتقال کالاهای مختلف از آن استفاده کنید. از دستگاه های نوار نقاله بارگیری در معادن رو باز بسیار استفاده می شود، و کاربرد گسترده ای دارند. شما می توانید با استفاده از این نوار نقاله و نوار نقاله هایی که قابلیت جا به جایی دارند، برای حمل مواد و مصالح از مرحله استخراج از معدن تا بیرون آوردن این مواد از داخل معدن به صورت یک سیستم پیوسته می باشد. 

قیمت نوار نقاله بارگیری

در رابطه به نوع عملکرد این نوار نقاله ها باید بگوییم، که با توجه به این که برای ساخت شاسی های بدنه از متریال های گوناگونی استفاده می شود، پس از این که نوع متریال انتخابی برای ساخت انتخاب شد، با توجه به داده های مهندسی شاسی ها ساخته خواهند شد. شاسی های به کار گرفته شده برای ساخت نوار نقاله های بارگیری می تواند از نوع ناودانی و تیرآهن، شاسی های پروفیلی و شاسی های لوله ای باشند. نوار نقاله های بارگیری با توجه به نیاز و خواسته ی مشتریان در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند. در رابطه به طول و عرض این نوار نقاله ها باید گفت، که این دو مورد هم با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند.

خرید نوار نقاله بارگیری

تسمه نقاله بارگیری مانند دیگر کانوایرها مجهز به یک الکتروموتور می باشند. این الکتروموتورها سبب به حرکت در آورده شدن درام می شود. درام هرزگردی دیگری با استفاده از تسمه یا زنجیر حلقه‌ ای را ایجاد می کند، که می‌ توان با قرار دادن اشیا و یا وسایل روی آن از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل می شوند. وجود کانوایر بارگیری باعث می شود، تا نیروی انسانی جهت بار  زدن و تخلیه کالاها، محصولات یا مواد خام درگیر نشود. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث شده است، این دستگاه طرفداران خود را داشته باشد، وجود چرخ در بخش پایینی دستگاه می باشد، که باعث می شود، تا در کوتاه ترین زمان ممکن کانوایر به محل بارگیری و یا تخلیه منتقل شود. در مدل هایی که به صورت پیشرفته تر طراحی می شوند، فنرهای هیدرولیکی در زیر اسکلت ماشین قرار داده می شود، تا به راحتی انتهای ماشین ارتقاع گرفته و در دهانه مخزن وسیله بارگیری از وانت تا کانتینر و کامیون قرار گیرد، و زاویه ی دلخواه در نوار نقاله ایجاد شود، و فرآیند بارگیری به راحت ترین حالت ممکن انجام می شود. جنس تسمه ی استفاده شده برای تولید نوار نقاله ها می تواند از نوع لاستیک صاف و یا عاج دار باشد، و یا به صورت پیاله ای در نظر گرفته می شوند، که همه ی این موارد با توجه به محل استفاده آن قابل تغییر می باشد. 

کاربرد نوار نقاله بارگیری

 • با توجه به این که کارخانه های سیمان و مواد معدنی به عنوان یکی از مهمترین صنایعی می باشد، که نوار نقاله بارگیری جهت منتقل کردن کیسه های سیمان و گچ و یا بارگیری فله ای این مواد استفاده می شود.
 • در انبارهایی که محصولات مختلف در آن جا نگهداری می شود، که مدام در حال بارگیری و تخلیه کالاها هستند. طول کانوایر ها با توجه به محل مورد استفاده می تواند تغییر کند. 
 • در فرودگاه ها هم جهت انتقال بارها و چمدان های مسافران به هواپیما به این دست نقاله ها نیاز دارند.

قیمت نوار نقاله بارگیری

در صورتی که می خواهید نسبت به خرید نوار نقاله بارگیری اقدام کنید، بهتر است، به موارد مختلفی اعم از ابعاد (طول و عرض)، جنس مواد اولیه و کیفیت آن، نوع کاربرد، هزینه تولید و ساخت قطعات، نیروی کششی، نوع پوشش لاستیکی و... توجه داشته باشید. تمام این موارد در تعیین قیمت نوار نقاله بارگیری تأثیرگذار هستند. جهت اطلاع از قیمت دقیق نوار نقاله بارگیری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مازیارسپرده
  باسلام جهت تخلیه وبارگیری سیمان پاکتی وگچ وغیره.
  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، جهت کسب اطلاعات در این مورد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید