X

قیمت و خرید نوار نقاله ناودانی

09121167683 مدیریت
نوار نقاله ناودانی

نوار نقاله ناودانی متشکل از چند بخش مختلف می باشد. این بخش ها شامل سر نوار نقاله، ته نوار نقاله سازه میانی، نوار نقاله پایه رولیک، نوار نقاله درام نوار نقاله و رولیک نوار نقاله که در نوار نقاله ناودانی معمولاً پایه های رولیک ها که آن ها هم از ناودانی با گریدها و اندازه های متفاوتی دارند، بر روی شاسی اصلی پیچ می شوند.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

نوار نقاله ناودانی به عنوان یکی از کاربردی ترین و بهترین نوع نوار نقاله های صنعتی موجود در بازار می باشد، که قابلیت ساخت و طراحی در اندازه های مختلف با توجه به نیاز مشتریان را دارد. استفاده از این دستگاه باعث شده است، تا شما بتوانید از یکی از مدرن ترین سیستم‌ های هدایت و حمل و نقل برای جا به جایی و بارگیری محصولات مختلف استفاده کنید. این مدل از نوار نقاله ها به خاطر داشتن قرقره و تسمه آهنی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حمل و نقل و جا به جایی محصولات اقدام کنند. به نوار نقاله ناودانی کانوایر هم گفته می شود، و جهت جابجایی و انتقال قطعات و یا محصولات در بیشتر صنایع استفاده می شود. استفاده از این دستگاه به عنوان یکی از کم ترین هزینه ها و پربازده ترین نوع روش های حمل می باشد. از این نوار نقاله می توانید در سیستم حمل معادن، صنایع متالوژی، صنایع غذایی، صنایع بسته بندی و… استفاده کنید.

نوار نقاله ناودانی 

مشخصات نوار نقاله ناودانی 

  • تمام قطعات و مواد اولیه به کار گرفته شده در تولید نوار نقاله ناودانی باید درجه یک و مرغوب باشند. لایه بالایی و زیرین آن از پلاستیک مرغوب می باشد، و تار و پود آن باید مقاومت و استحکام لازم را داشته باشد.
  • در نوار تسمه های ساده که جهت جا به جایی مواد یکسان استفاده می شود، سطح نوار باید بدون برآمدگی و کاملاً صاف و یکنواخت باشد.
  • بیشترین قدرت کشش را داشته باشد.
  • مقاوم در برابر ضربه 
  • حمل کالاهایی با وزن بالا 

ساخت نوار نقاله ناودانی

ماشین سازی های که در زمینه ی تولید نوار نقاله های ناودانی در حال فعالیت هستند، این دستگاه را در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می کنند. علاوه بر اندازه، نوار نقاله ها از نظر ضخامت و رنگ نیز با هم تفاوت‌ هایی دارند. همان طور که قبلاً هم گفتیم، این دستگاه به جا به جایی بارها از یک نقطه به نقطه ی دیگر کمک می کنند، و متشکل از دو یا چند قرقره به همراه حلقه‌ ای بی‌ انتها از تسمه یا نوار است، که به کمک آن‌ ها حمل بار انجام می‌ شود. بعضی از صنایع از نوار نقاله ناودانی جنس فلزی و برخی دیگر از جنس لاستیکی استفاده می کنند، ولی نوع لاستیکی آن بیشتر کاربرد را دارد.

کاربرد نوار نقاله ناودانی

با توجه به این که این نوع از روش های بارگیری نسبت به برخی روش‌ های دیگر از بازدهی بالاتر و هزینه ی کمتری برخوردار است، توانسته است، در سیستم معادن، صنایع متالوژی، صنایع بسته‌ بندی، صنایع غذایی و… مورد استفاده قرار بگیرند. نوار نقاله ناودانی از ناودان‌ های کوچک و بزرگی برخوردار است، که با وجود این ناودان‌ های اجسام و محصولات ریز بدون این که در طول مسیر دچار ریزش شوند، به نقطه مورد نظر جا به جا می‌ شود.

خرید نوار نقاله ناودانی

اگر در کسب و کار مورد نظر خود برای جا به جا کردن کالاهای مختلف احتیاج به سازه ای ساده دارید، نوار نقاله ناودانی به عنوان بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. در صورتی که قصد خرید نوار نقاله ناودانی دارید، می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس گرفته، و پس از کسب اطلاعات مورد نیاز خود در مورد ابعاد و اندازه ی دستگاه نسبت به خرید اقدام کنید.

قیمت نوار نقاله ناودانی

قیمت نوار نقاله ناودانی

قیمت نوار نقاله ناودانی با توجه ابعاد و اندازه ای که قرار است، نوار نقاله طراحی و ساخته شود، متغیر می باشد. علاوه بر این مورد نوساناتی که در مورد خرید مواد اولیه و قطعات وجود دارد، باعث می شود، تا قیمت ثابتی برای این دستگاه در نظر نگیریم. جهت اطلاع از قیمت به روز محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید