قیمت و خرید دستگاه شیرینگ رومیزی | ارزانترین دستگاه شیرینگ

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه شیرینگ رومیزی

شیرینگ پک رومیزی قابلیت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های کوچک بسته بندی را دارد. نحوه ی کار این دستگاه شیرینگ به این گونه می باشد، که اول رول را روی دستگاه قرار داده، و بعد از آن رول سلفون را به مقدار لازم باز کرده، و بعد از آن کالای مد نظر خود را در لای سلفون دولا قرار داده، و سپس با دوخت دستی دو سر باز سلفون را دوخت داده، و در نهایت با استفاده از سشوار صنعتی به جعبه حرارت داده، و سبب می شود، تا سلفون جذب جعبه محصولات شود.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه شیرینگ پک رومیزی مناسب برای استفاده در منازل و آن دسته از فعالیت هایی که نیازهای کوچک دارند، مغازه ها، رستوران ها و... می باشد. شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی مناسب برای استفاده در شرکت ها و صنایع می باشد. از مدل های مختلف دستگاه شیرینگ پک جهت انواع مختلف بسته بندی استفاده می شود، که می توان از آن برای بسیاری از محصولات مانند اسباب بازی ها، وسایل آموزشی، قطعات و لوازم التحریر، ابزار و... استفاده کرد. شیرینگ پک رومیزی از دو بخش دستگاه شیرینگ صنعتی و شیرینگ سشواری تشکیل می شود. این دستگاه با سلفونی حرارتی برای شیرینگ کار می کند. ابعاد تیغه ی شیرینگ پک رومیزی کوچک می باشد، و شما می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به این مورد اشاره کرد، که مناسب برای استفاده در مکان های کوچک با فضای کم مناسب می باشد. ابعاد در نظر گرفته شده برای سشوار صنعتی به صورت استاندارد و مناسب می باشد. شیرینگ سشوار صنعتی به اندازه یک سشوار معمولی می باشد، و شما می توانید به راحتی محصول را در دست گرفته و شیرینگ دهید. از دیگر ویژگی های این دستگاه نصب تیغه حرارتی در دستگاه شیرینگ پک دستی می باشد. این مهر و موم حرارتی بریدن قطعات اضافی سلفون را آسان تر می کند. 

قیمت دستگاه شیرینگ رومیزی

قیمت دستگاه شیرینگ رومیزی

جهت اطلاع از قیمت شیرینگ پک دستی و ارزان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و نسبت به خرید دستگاه شیرینگ رومیزی اقدام کنید.

شیرینگ پک رومیزی که قابلیت استفاده در مغازه ها، رستوران ها و مراکزی با بار کم را دارد. این دستگاه به عنوان مناسب ترین گزینه برای استفاده در صنف های کوچک و مراکزی می باشد، که فضای کمتری دارند. با توجه به این که این محصول دارای مدل های مختلفی می باشد، شما می توانید با توجه به محل استفاده و نوع محصول یکی از مدل ها را انتخاب کنید.

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی

دستگاه شیرینگ پک کابینی قابلیت جمع شدن پلاستیک را به وسیله ی حرارت را دارد. نحوه ی کارکرد این شیرینگ به گونه ای می باشد، که سلفون به دور محصول مد نظر پیچیده می شود، و بعد از بسته شدن در کابین جریان هوا در داخل کابین سبب کوچک شدن سلفون و تبدیل آن به محصول یا بسته واحد می شود. از دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی جهت بسته بندی محصولات مختلف اعم از جعبه، کارتن یا مقوا، کتاب و مجله، بسته بندی ظروف یکبار مصرف مواد غذایی، قطعات و... استفاده می شود. 

نحوه کارکرد دستگاه شیرینگ رومیزی به چه صورتی می باشد؟

استفاده از شیرینگ رومیزی بسیار راحت و ساده می باشد، و هنگام کار با این دستگاه دچار مشکل نخواهید شد. همان طور که قبلاً گفتیم، این دستگاه در دو مدل طراحی و تولید می شود، این دو بخش مکمل یک دیگر می باشند، و با استفاده از هر دو آن می توانید یک محصول را شیرینگ و بسته بندی کنید. برای کار با این دستگاه اول باید کالای مد نظر خود را درون سلفون حرارتی قرار داده دهید. در گام بعدی باید برای برش سلفون محصول در دستگاه برش شیرینگ دستی قرار می‌‌ گیرد، و بعد از آن توسط تیغه حرارتی دستگاه بخش های اضافی سلفون را جدا می‌ کنیم. بعد از این مرحله نوبت به حرارت دادن به سلفون برای شیرینگ محصول می‌ رسد. زمانی که به این مرحله رسیدیم، نوبت به استفاده از سشوار صنعتی جهت حرارت دادن سلفون می باشد. سلفون به خاطر حرارت دیدن منقبض و بعد از آن فرم محصول را به خود می‌ گیرد. زمانی که سلفون حرارتی کاملا فرم محصول را به خود گرفت، محصول شیرینگ شده و آماده ارائه می‌ باشد.

شیرینگ پک رومیزیامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید