X

دستگاه تونل سشواری

09121167683 مدیریت
دستگاه تونل سشواری

شیرزاد ماشین البرز یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه تونل سشواری است، که با داشتن سابقه طولانی در طراحی و تولید بی نظیر و حرفه ای، توانسته به صاحبان مشاغل محصولات استاندارد، بادوام و در عین حال با قیمت مناسب ارائه دهد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه تونل سشواری یکی از مدل های شیرینگ پک می باشد، که برای بسته بندی کردن محصولات از لیبلی استفاده می کند، که جنس آن از نوع پی‌ وی‌ سی شرینک می باشد. از این دستگاه قابلیت شرینک کردن انواع ظروف، بطری با شکل‌ های ساده و خاص از جنس PET، فلزی، شیشه و... را دارد. از دستگاه تونل سشواری می توانید در صنایع مختلفی اعم از صنایع غذایی، نوشیدنی، تبدیلی، لبنی، آرایشی و بهداشتی و... استفاده کنید.

مشخصات فنی دستگاه تونل سشواری

  • نوع برق مصرفی: سه فاز 
  • کنترل سرعت کانوایر: به واسطه ی اینورتر 
  • بدنه: دوجداره و تمام استیل
  • مناسب برای نصب بر روی نوار نقاله با عرض 120mm 
  • مجهز به سیستم حفاظت از قطع آنی سشوارها 
  • امکان کنترل توان هر سشوار به طور جدا از هم
  • نوع پایه ها: ثابت 

سایر مشخصات

کانوایر دستگاه تونل سشواری قابلیت تنظیم و کنترل سرعت از طریق اینورتر دارد، و بدنه ی این دستگاه عایق حرارتی می باشد. نوع عملکرد این سشوار صنعتی هم به این صورت می باشد، که ابتدا غلاف فیلم توسط اپراتور روی محصول قرار داده می‌ شود، و بعد از آن محصول مد نظر شما وارد محفظه حرارتی شده و فیلم‌ های شرینک در معرض حرارت قرار می‌ گیرند. این نوع از گرمادهی باعث می شود، تا لیبل را به دور محصول بپیچد. شرینک لیبل در حالت‌ های متفاوتی مانند تمام بدنه، فقط روی در یا به شکل نیمه می‌ تواند روی بطری قرار بگیرد. شما می توانید از شرینک لیبل جهت بسته‌ بندی چند محصول در کنار یکدیگر استفاده کنید. تعداد سشوار صنعتی در نظر گرفته شده برای این دستگاه 4 تا 6 عدد می باشد. دستگاه تونل سشواری TS100 یکی از مدل های این دستگاه می باشد، که دارای موتور تولید باد می باشد.

مزایای انتخاب دستگاه تونل سشواری 

  • بسته بندی حرفه ای و چشم‌ نواز کردن محصول

برای این که بتوانید نسبت به فروش هر محصول اقدام کنید، باید سه اصل مهم یعنی کیفیت بالا، قیمت مناسب و چشم‌ نوازی بودن بسته بندی محصول را رعایت کنید. هنگام انتخاب نوع و شکل بسته‌ بندی باید دقت بسیار زیادی داشته باشید. دلیل این موضوع هم این است، که زیبایی محصول باعث جلب نظر مشتریان خواهد شد. برای این که بسته بندی محصول مد نظر شما رضایت بخش باشد، می توانید از دستگاه شرینک لیبل استفاده کنید.

  • اطمینان از بسته ماندن محصول

برای جلوگیری از آسیب دیدن محصولات شما هنگام حمل و نقل از کارخانه تا هنگام رسیدنی محصول دست خودتان بهتر است، یک نوار کوچک را روی در کالا قرار دهید. 

  • کیفیت در انجام بسته‌ بندی و افزایش سرعت 

شرینک لیبل کردن محصولات را می توانید با استفاده از یک سشوار صنعتی انجام دهید. قطعاً در این موارد تمام بسته به صورت یک شکل شرینک نمی‌ شوند. در صورتی که بخواهید این کار را به شکل کاملاً دستی انجام دهید، سرعت عمل بسیار شما را کاهش خواهد داد. پس اگر قرار است، بسته بندی با حجم بالا را انجام دهید، می توانید از دیگر شرینگ پک های تولید شده در مجموعه شیرزاد ماشین البرز اعم از انواع دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک، شیرینگ پک کابینی، شیرینگ پک تونلی و... استفاده کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید