X

لیست قیمت دستگاه پرکن شامپو

09121167683 مدیریت
دستگاه پر کن شامپو

دستگاه پرکن شامپو دستگاهی مناسب جهت بالابردن فرآیند تولید شامپو در کارخانه های مختلف می باشد. با توجه به این که شامپو را می توان در حوزه ی مایعات غلیظ به شمار آورد. مایعات دیگری وجود دارند، که خوراکی هستند، و برخی مدل های دیگر هم غیر خوراکی می باشند، و دارای خاصیت آرایشی و بهداشتی می باشند. شما می توانید از این دستگاه برای پرکردن بسته بندی هایی استفاده کنید، که از نظر غلظت مایع آن ها در سطح بالایی قرار دارند. 

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه پرکن شامپو یکی دیگر از مدل های دستگاه پرکن مایعات غلیظ می باشد، که شما می توانید جهت پر کردن و بسته‌ بندی انواع شوینده‌ ها، عسل، روغن‌ های مختلف، سس‌ ها و شیره‌ ها و... از آن استفاده کنید. با استفاده از این مدل دستگاه پرکن می توانید مایعات مختلف را به ظروف مختلف منتقل کرده، و آن را به شکل مناسب‌ تر و امن‌ تری برای استفاده به دست مشتریان خود برسانید. این دستگاه‌ پرکن غلیظ قابلیت استفاده در صنایع مختلف اعم از صنعت آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی جهت پر کردن انواع مربا و مارمالاد، خامه، سس، شکلات، ماست و رب گوجه فرنگی و... را دارد. برای پر کردن این محصولات از ظروف شیشه‌ ای، پلاستیکی، فلزی و... می‌ توان استفاده کرد. به غیر از موارد گفته شده شما می توانید برای بسته بندی کردن فشاری محتوای دوغاب جهت درزگیری کاشی و سرامیک از این دستگاه استفاده کنید.

قیمت دستگاه پرکن شامپو

انواع مدل های دستگاه پرکن شامپو

دستگاه پرکن شامپو در دو مدل به صورت نیمه اتومات و تمام اتومات طراحی و تولید می شوند. پرکن مایعات را با توجه به موارد مختلفی اعم از حجم مخزن، حداقل و حداکثر محدوده ی پر کردن ظرف، سرعت پر کن و... طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. هنگام خرید دستگاه پرکن شامپو به موارد گفته شده، توجه کنید، تا بتوانید دستگاه مناسب و مورد نیاز خود را خریداری کنید. توصیه ی ما به شما این است، هنگام خرید دستگاه پرکن مایعات به روش سیلندری پیستونی را انتخاب کنید. دلیل این پیشنهاد هم این است، که پرکن های سیلندر پیستونی به صورت خطی ساخته می‌ شوند، و دقت بسیار بالایی دارند، و همین موضوع باعث می شود، تا بهترین روش برای پر کردن مایعات غلیظ همچون مواد شوینده باشند.

هم چنین بخوانید: پرکن مایع دستشویی و مایع ظرفشویی

قیمت دستگاه پرکن شامپو

قیمت دستگاه پرکن شامپو با توجه به موارد مختلفی اعم از کمترین و بیشترین رنج پر کردن ظرف، سرعت پر کردن، ظرفیت پمپ، فشار پمپ، دقت دستگاه، جنس بدنه، وزن و ابعاد دستگاه، دقت دستگاه، مشخصات ظاهری، مانیتور و... تعیین خواهد شد. هم چنین ممکن است، نوسانات موجود در بازار که بر روی قیمت قطعات و مواد اولیه تأثیر می گذارد، باعث شود، تا نتوانیم قیمت ثابتی را برای این دستگاه تعیین کنیم.

نکته ی مهم دیگری که حتماً باید به آن توجه داشته باشید، این است، که هرچقدر جنس قطعات به کارگرفته شده برای تولید بهتر باشد، باعث می شود، تا بتوانید از دستگاه پرکن برای مدت طولانی تری استفاده کنید. در صورتی که قصد خرید ماشین پرکن شامپو دست دوم به شما توصیه می کنیم، تا تمام اجزای دستگاه را بررسی و بعد از آن نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

کاربرد پرکن شامپو

  • کارخانه ها و شرکت های تولید کننده مواد غذایی، کارخانه های تولید سس های گوجه فرنگی 
  • کارخانه ها و شرکت های تولید کننده مواد شوینده (تولید شامپو و…)
  • کارخانه ها و کارگاه های تولید مصالح ساختمانی 

نحوه ی کارکردن با مدل های مختلف این دستگاه متفاوت می باشد، در صورتی که می خواهید برای خرید این ماشین صنعتی اقدام کنید، با محصولات فراوانی رو به‌ رو خواهید شد. ماشین پرکن شامپو دستی گزینه ی مناسبی برای شروع کسب و کار های کوچک می باشد. دستگاه پرکن نیمه اتومات برای بخش های کوچکی برای فرآیند پرکردن به کمک نیروی انسانی نیاز دارند.

لیست قیمت دستگاه پرکن

مزایای دستگاه پرکن شامپو

به خاطر به کارگیری از دینام ها و تجهیزات بهینه و متناسب در تولید دستگاه پرکن باعث شده است، تا میزان مصرف انرژی این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر برندها کاهش پیدا کند. ویژگی های که باعث محبوبیت این دستگاه پر کن شده است، به شرح زیر می باشد.

  • استهلاک پایین دستگاه پرکن شامپو 
  • هنگام خرید به نکات مختلفی اعم از جنس دستگاه پرکن شامپو، کیفیت دستگاه پرکن شامپو، تکنولوژی به کارگرفته شده برای تولید، قابلیت های دستگاه پرکن شامپو و... توجه داشته باشید، چون قیمت ماشین پرکن شامپو به نوع و عملکرد و میزان بازده و… بستگی دارد.
  • در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز طراحی ماشین پرکن شامپو با توجه به نیاز مشتریان طراحی و ساخته می شوند. 

از دیگر دستگاه های صنعتی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین می توان به دستگاه پرکن جامدات، شیرینگ پک، نوار نقاله و... اشاره کرد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید