X

قیمت دستگاه پرکن کرم و پماد (نیمه اتوماتیک و اتوماتیک)

09121167683 مدیریت
دستگاه پرکن کرم و پماد

دستگاه پرکن کرم و پماد به عنوان یکی از تجهیزات بسیار مهم در کارخانه های تولید کرم می باشد. با توجه به این که مواد آرایشی و بهداشتی دارای جایگاه مخصوص در بین افراد می باشند، به همین خاطر برای تولید انبوه و کافی این لوازم بهتر است، از دستگاه هایی استفاده شود، که فرایند تولید را سریع تر می کند.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه پرکن کرم به عنوان یکی از مهم ترین ماشین آلاتی می باشد، که شما می توانید برای پر کردن انواع کرم ها و مایعات از آن استفاده کنید. با توجه به این که رعایت تمام اصول بهداشتی به عنوان اصلی مهم در هر کسب و کار محسوب می شود، به همین خاطر درخواست افراد برای تولید این دستگاه ها افزایش پیدا کند. بیشتر شرکت هایی که در زمینه ی تولید کننده مواد بهداشتی و آرایشی فعالیت می کنند، برای پر کردن تیوپ کرم ها باید از دستگاه پرکن کرم استفاده کنند. استفاده از این دستگاه باعث می شود، میزان نیاز به نیروی انسانی کاهش پیدا کند.

دستگاه پرکن پماد

با توجه به این مورد که کرم دست و صورت و یا انواع پمادهای دارویی از جمله لوازم بسیار حساس و مهمی می باشند، که در سلامت انسان ها تأثیرگذار می گذارد، حتماً باید در تهیه آن ها باید تمامی نکات بهداشتی با دقت رعایت شود، و بهتر است، تا جایی که ممکن است، همه ی مراحل تهیه ی این محصولات را به صورت ماشینی انجام شود، و از نیروی کار انسانی فقط برای بسته بندی نهایی محصولات کمک گرفت. بخش های تشکیل دهنده این مدل از دستگاه پرکن مایعات شامل بخش پر کننده، مخزن تیوب، بخش ته بند، بخش زننده تاریخ و… اشاره کرد. کرم ها و پمادها تولید شده توسط شرکت های مختلف در درون تیوپ های مخصوصی گنجانده می شوند، چون از این طریق مشتری راحت می تواند از محصول مورد نظر استفاده کند. علاوه بر این شکل تیوپ ها بسیار زیبا و جذاب است، و امکان آلودگی ثانویه کرم ها بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. جنس بدنه ی دستگاه پرکن کرم از جنس استیل می باشد، استیل بودن بدنه ی این محصولات باعث می شود، تا میزان منتقل کردن آلودگی ها و یا گرد و خاک را تقریباً به صفر برساند. هم چنین به راحتی می توانید نسبت به شست و شوی دستگاه اقدام کنید. این دستگاه پرکن می تواند به خوبی همه ی مواد غلیظ با چگالی بالا را در تیوپ و یا هر بسته بندی دیگری انتقال می دهد. 

انواع دستگاه پرکن کرم

نحوه ی عملکرد دستگاه پرکن کرم همانند دستگاه پرکن مایعات غلیظ می باشد، ولی با این حال نوع کیفیت متریال سازنده این دستگاه با یکدیگر متفاوت است. تعداد نازل در نظر گرفته شده برای دستگاه و جنس بدنه آن نیز متفاوت می باشد. هر چقدر که تعداد نازل دستگاه بیشتر باشد، باعث می شود، تا سرعت پر کردن تیوپ های کرم نیز بالاتر رود. اندازه و سایز در نظر گرفته شده برای انواع دستگاه پرکن پماد و کرم نسبت به هم متفاوت می باشد. بعضی از مدل ها می توانند حجم بالایی از مایع و یا کرم مورد نظر را وارد تیوپ و یا کاسه می کنند. در برخی از موارد که حجم ریخته شده بیش از اندازه باشد، باعث می شود، تا مشکلاتی را به وجود بیاورد. به همین خاطر بهتر است، هنگام خرید دستگاه کرم و پماد به ابعاد آن توجه کنید. قطعاً در صورتی که دستگاه پرکن کرم بزرگ باشد، هزینه های اضافی تری را برای کارفرما به دنبال خواهد داشت.

دستگاه پرکن تیوپ پلاستیکی

از دستگاه پرکن کرم کوچک و دستی می توانید برای انجام کارهای ساده تری که قرار است، حجم های کمتری داشته باشند، بیشترین استفاده را خواهد داشت. این مدل بیشتر مناسب برای مشاغل خانگی می باشد، و قابلیت استفاده در صنایع و شرکت های بزرگ و پیشرفته را ندارند. فرایند بسته بندی مایعات بدون وجود دستگاه پرکن عملاً غیر ممکن است، چون که این دستگاه همه ی مراحل بسته بندی را با بیشترین دقت انجام می دهد. 

  • پرکن کرم اتوماتیک

دستگاه پرکن کرم تمام اتوماتیک به عنوان یکی از پرفروش ترین تجهیزات صنعتی می باشد، که همه ی شما می توانید برای بسته بندی کرم ها از آن ها بدون دخالت انسان استفاده کنید. این دستگاه قابلیت استفاده در شرکت های مختلف بسیار وسیع را دارد. استفاده از این دستگاه باعث می شود، تا سرعت بسته بندی کرم ها را افزایش می دهد.

در صورتی که دستگاه پرکن کرم از نوع نیمه اتوماتیک باشند، بخشی از فرایند بسته بندی کرم را باید به کمک نیروی انسانی انجام شود. معمولاً نیروی انسانی استخدام شده وظیفه ی تیوپ گذاری را برعهده دارد، اما بعد از آن تمام مراحل باید توسط دستگاه صورت گیرد، چون در غیر این صورت احتمال آلودگی کرم های بهداشتی و آرایشی افزایش می دهد. این دستگاه بیشتر با برق تک فاز کار می کند، و مجهز به نوار نقاله است. قیمت این دو مدل با هم تفاوت دارد. به همین خاطر بهتر است، هنگام خرید ابتدا به بودجه ی در نظر گرفته شده برای دستگاه یکی از مدل ها را انتخاب کنید.
قیمت خرید دستگاه های تمام اتوماتیک در بیشتر موارد از دستگاه های نیمه اتوماتیک بیشتر است، چون دستگاه های تمام اتوماتیک معمولاً به دلیل طراحی بهتری که دارند، از ارزش خرید بالاتری برخوردار هستند.

  • پرکن کرم دستی

دستگاه پرکن کرم دستی قابلیت استفاده در صنایع مختلف را دارد، ولی برخی از شرکت ها و کارخانه ها ترجیح می دهند، از پرکن کرم دستی استفاده کنند. از این دستگاه می توانید برای بسته های بندی مختلف مثل کرم های تیوپی و یا کاسه ای استفاده کنید. این دستگاه در صنایع بهداشتی رنگ و رزین، دارویی، شیمیایی و… قابل استفاده می باشد.
شرکت هایی که وسعت چندانی ندارند، و کوچک هستند، می توانند با صرف هزینه کمتر پرکن کرم دستی را خریداری کنند. دستگاه های کرم پرکن دستی بیشتر فعالیت های مربوط به بسته بندی را به صورت دستی و به کمک نیروی انسانی انجام می دهند. بنابراین عملکرد این دستگاه اتوماتیک نیست. این موضوع سبب کاهش سرعت آماده سازی محصولات خواهد شد، بنابراین برخی از شرکت ها از خرید این دستگاه اجتناب می کنند. در صورتی که تولیدات شرکت شما زیاد می باشد، قطعاً در این موارد به تجهیزات و امکانات پیشرفته تری برای بسته بندی محصولات خود نیاز پیدا می کنید، ولی در صورتی که کارخانه تولیدی محصولات شما کوچک است، می توانید با پرداخت هزینه کمتر، تجهیزات و امکانات مناسبی برای محیط کار خود فراهم کنید.
با توجه به این که قطعات دستگاه پرکن کرم دستی از بهترین مدل ها می باشد، باعث می شود، تا طول عمر افزایش پیدا کرده، و احتمال خراب شدن این دستگاه کم می شود. 

  • پرکن کرم کاسه ای

دستگاه پرکن کرم کاسه ای مراحل مربوط به پر کردن کرم (کاسه ای و جار) را به طور اتوماتیک انجام نمی دهد، و  عملکردی مشابه با دستگاه نیمه اتوماتیک می باشد. نیروی انسانی، لیوان و یا ظرف مخصوص مربوط به کرم را در جایگاه ویژه این دستگاه قرار می دهد، و سپس مراحل پر کردن کرم به صورت اتومات انجام خواهد شد. سرعت بسته بندی این دستگاه نسبتاً بالا می باشد، و جهت کنترل لحظه به لحظه مجهز به پنل ویژه ای می باشد. نحوه عملکرد این پنل در مدل های مختلف این دستگاه متفاوت است. قیمت دستگاه پرکن کرم کاسه ای با وجود کارایی بسیار خوبی که دارد، مناسب و مقرون به صرفه می باشد، و همین موضوع باعث می شود، تا در اغلب شرکت های آرایشی و بهداشتی جهت بسته بندی دقیق تر محصولات مورد استفاده قرار بگیرند. 

  • پرکن کرم تیوپی

دستگاه پرکن کرم تیوپی می تواند مایعات مختلف را با چگالی های متنوع را در کوتاه ترین زمان ممکن به سمت تیوپ و یا محفظه بسته بندی منتقل کنند. شما می توانید از این دستگاه برای بسته بندی انواع چسب، روغن و یا حتی رنگ مو نیز استفاده کنید. کارایی این محصول نسبت به سایر مدل ها بیشتر می باشد، و دلیل این موضوع هم این است، بیشتر افراد از کرم های تیوپی استفاده می کنند، به همین خاطر اغلب شرکت ها ترجیح می دهند، از این بسته بندی برای محصولات خود استفاده کنند. این دستگاه برای آماده سازی بسته بندی پرکاربرد و پرفروش بسیار مناسب و کاربردی است. جنس بخش های مختلف این دستگاه نیز از استیل می باشد. دستگاه پرکن تیوپی علاوه بر کرم می توانند انواع مرباها، سس ها و… را نیز بسته بندی کنند. قطعات به کار گرفته شده در ساخت این دستگاه همگی دارای استاندارد و نشانه های مخصوصی می باشد، زیرا این دستگاه به طور مستقیم با محتویات محصولات بهداشتی و آرایشی در ارتباط است. بر همین اساس رعایت بهداشت این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 قیمت دستگاه تیوپ پرکن کرم

ساخت دستگاه پرکن پماد

نکات مهمی که باید هنگام ساخت پرکن پماد باید به توجه کنید، شامل موارد زیر می باشد.

  • طراحانی که در زمینه ی ساخت این دستگاه فعالیت می کنند، باید بسیار باتجربه و متخصص باشند، چون که ساخت این ابزار کار بسیار تخصصی می باشد، و نمی توان به راحتی به هر کسی نسبت برای ساخت آن اعتماد کرد.
  • برای این که بتوانید ابزاری داشته باشید، که بتواند همه ی نیازهای شما را برطرف کند، لازم است، حتماً در مورد مشخصات مورد نیازتان به جمع بندی برسید، چون که این موضوع تعیین کننده موارد بسیاری از جمله تعداد نازل، مکانیزم های تزریق و برنامه نویسی و... می باشد.  
  • پیشنهاد ما به شما این است، که وسیله ای با ظرفیت مناسب را انتخاب کنید، چون این موضوع می تواند باعث افزایش تولید شود.

قیمت دستگاه تیوپ پرکن کرم

از عوامل تأثیرگذار در قیمت دستگاه پرکن کرم تجهیزات دستگاه ها و سرعت پرکردن آن ها می باشد. این دو فاکتور می توانند در تعیین قیمت نهایی دستگاه تأثیرگذار باشند. نوسانات موجود در بازار هم می توانند باعث شوند، تا نتوان قیمت ثابتی را برای این دستگاه در نظر گرفت. جهت اطلاع از قیمت دستگاه تیوپ پرکن کرم به روز محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
به غیر از دستگاه پرکن کرم گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز تولید کننده ی شیرینگ پک، پرکن مایع دستشویی و مایع ظرفشویی و استرچ پالت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید مقاله ی مرتبط به آن ها را مطالعه کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید