X

قیمت دستگاه پرکن مایع دستشویی و مایع ظرفشویی

09121167683 مدیریت
پرکن مایع دستشویی و مایع ظرفشویی

شیرزاد ماشین البرز یکی از بهترین تولید کنندگان انواع پرکن مایع دستشویی و مایع ظرفشویی است، که با داشتن سابقه طولانی در طراحی و تولید بی نظیر و حرفه ای، توانسته به صاحبان مشاغل محصولات استاندارد، بادوام و در عین حال با قیمت مناسب ارائه دهد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

با توجه به این که محصولات شوینده به عنوان یکی از پرمصرف ترین محصولاتی می باشند، که در مکان های مختلف جهت شست و شو مورد استفاده قرار می گیرند. برای این که بتوانید ظروف کثیف خود را بشویید، به مایع ظرفشویی نیاز دارید. به همین خاطر باید از ترکیبات پاک کننده قوی برخوردار باشند، تا بتوانند به شما در شست و شو کمک کنند. مایعات ظرفشویی که به عنوان یکی از مایعات غلیظ محسوب می شود، برای بسته بندی و عرضه در بازار از دستگاه های پرکن مایعات غلیظ استفاده می شود.

قیمت دستگاه مایع ظرفشویی

دستگاه پرکن مایع دستشویی و پرکن مایع ظرفشویی یکی از مدل های دستگاه های پرکن مایعات غلیظ می باشد، که شما می توانید جهت پر کردن انواع مایعات از دستگاه مایع ظرفشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. دستگاه مایع دستشویی که برای پر کردن مایعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به نیاز مشتریان در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند. دستگاه پرکن مایع ظرفشویی در دو نوع مختلف به صورت نیمه اتومات و تمام اتومات ساخته می شوند، و قیمت دستگاه پرکن مایع ظرفشویی با توجه به مدل انتخابی شما متفاوت خواهد بود.

مکانیزم سیلندر پیستونی در پرکن مایع ظرفشویی اتوماتیک بدین صورت می باشد، که اول باید اپراتور ظرف یا بطری مربوط به مایع را بر روی نوار نقاله قرار دهید، و بعد از آن دستگاه پرکن مایع ظرفشویی به صورت خودکار و با توجه به تعداد نازل ها به صورت 2 تا ردیف 6 تایی جدا کرده، و در زیر نازل متوقف می کند. هنگامی که پیستون به سمت جلو حرکت کند، مواد غلیظ که در داخل سیلندر وجود دارد، به داخل ظروف تزریق می شوند. همه ی نازل های دستگاه پرکن مواد شوینده مجهز به یک محفظه ی استوانه ای شکل می باشند، که پیستون درون آن جا به جا می شود. زمانی که نوبت به عقب رفتن پیستون می رسد، مسیر مخزن به داخل سیلندر توسط شیری سه طرفه که در دهانه پبستون قرار دارد، باز می شود، و در زمان جلو آمدن پیستون این شیر وظیفه باز کردن مسیر سیلندر به نازل را برعهده دارد. به این ترتیب مواد ظرفشویی داخل نازل ها به درون ظرف ها تزریق شوند. پس از این که سیلندر تخلیه شد، و ظرف پر شد، پیستون به طرف عقب برگشته، و خلاء ایجاد شده در سیلندر منجر به وارد شدن مواد از مخزن تغذیه به داخل سیلندر می شود، و سیکل بعدی شروع می شود. برای این که بتوانیم میزان خطا را به کمترین میزان خود برسانیم، اندازه و حجم سیلندرها را باید با توجه به اندازه ظروف تعیین کنیم، و برای هر ظرف از سیلندر پیستون مخصوص آن وزن استفاده شود.

دستگاه مواد شوینده قابلیت پرکردن مایعات غلیظ را با توجه به حجم سیلندر را دارا می باشد. هم چنین مجهز به هد دربند برای پركردن مايع ظرفشويی می باشد. جنس تمام بخش هایی که درگير با مواد هستند، از استنلس استيل می باشد. 

دستگاه مایع ظرفشویی اتوماتیک

گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز تولید کننده پرکن مایع ظرفشویی

شیرزاد ماشین البرز جهت تولید پرکن مایع نیازی به استفاده از قطعاتی دارد، که میزان مقاومت آن ها در برابر خوردگی و زنگ زدگی بالا ببرد، و به راحتی دچار آسیب نشوند. دستگاه تولید مایع ظرفشویی با توجه به تعداد نازل های مختلفی طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. با توجه به سفارش مشتری و در صورت نیاز تعداد نازل ها می تواند بیشتر شود. هر چقدر که تعداد نازل ها افزایش پیدا کند، سرعت تولید و پر کردن افزایش پیدا می کند. از دستگاه پرکن مایعات در مکان های مختلفی اعم از کارگاه ها، کارخانجات، مراکز تولید مواد شوینده و مایعات ظرفشویی و دستشویی و... استفاده می شود.

ساخت دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

ساخت و تولید دستگاه پرکن با توجه به نوع و کیفیت بسته بندی نهایی، شکل ظاهری ظروف بسته بندی (شکل ظاهری ظرف مایع، مقدار ظرفیت درخواستی مشتری و … تعیین خواهد شد. انواع دستگاه پرکن مایعات شوینده شامل موارد زیر می باشد.

 • دستگاه پرکن مایع دستشویی
 • دستگاه پرکن شامپو
 • دستگاه پرکن مایع ظرفشویی
 • دستگاه پرکن مایع سفید کننده
 • دستگاه پرکن مایع ماشین لباسشویی
 • دستگاه پرکن مایع دستشویی

با استفاده از دستگاه تولید مواد شوینده می توانید سرعت پر کردن ظروف را تنظیم کنید. یکی از راه های تنظیم سرعت دستگاه، توجه به تعداد نازل های آن می باشد. هر چقدر که تعداد نازل های دستگاه پرکن بیشتر باشد، سرعت پر کردن ظروف نیز بیشتر می شود. همچنین با استفاده از دستگاه پرکن می توان دقت را در عملیات پر کردن ظروف افزایش یابد. 

ممکن است، برخی از افراد در رابطه با نحوه ی عملکرد دستگاه تولید مایع ظرفشویی کنجکاو باشند، در این رابطه باید بگوییم، که دستگاه پرکن مایع ظرفشویی دارای نازل هایی می باشد، که تعداد آن با توجه به ظرفیت دستگاه متغیر است، به واسطه این نازل ها می توان مقدار فراوانی ظرف را در یک زمان پر کرد. معمولاً دستگاه پرکن مایع ظرفشویی می توانند به صورت تک نازله، دو نازله و… باشند. مصرف کننده ها می توانند برحسب نیاز، نوع مورد نظر را سفارش دهد. در رابطه با نحوه ی عملکرد این دستگاه باید بگوییم، ابتدا باید ظرف مورد نظر را روی نوار نقاله قرار دهید، و دهانه ی ظرف به صورت کیپ به نازل می چسبد، و مایع با حرکت پیستونی به سمت جلو می رود، و مایع داخلی سیلندر به داخل ظرف پمپاژ می شود، و از ریختن مایع و اتلاف جلوگیری می شود. نازل های کاربردی در پرکن مایع ظرف شویی هر کدام به صورت جداگانه مجهز به سیلندر یا محفظه ای می باشند، که یک پیستون در داخل آن حرکت می کند، در لبه پیستون از شیری استفاده شده، که حالت چند جهته دارد، این شیر باعث باز کردن مسیر مخزن به درون سیلندر می شود.

ویژگی های پرکن مایع دستشویی و مایع ظرفشویی

 • استفاده از پرکن مایع ظرفشویی برای پر کردن مایعات غلیظ توصیه می شود، و با توجه به حجم سیلندر مایعات مختلف را پر می کند.
 • این مدل از دستگاه پر کن مایعات دارای هد مخصوصی است، که از آن برای دربندی استفاده می شود.
 • جنس بدنه ی پرکن مایع ظرفشویی از استیل خالص می باشد.
 • پرکن مایع دستشویی پمپی به عنوان یکی از رایج ترین نوع پرکن های مایعات ظرفشویی می باشد، که از آن جهت حرکت دادن پمپ و کنترل آن از موتور استفاده می کنند. این مدل از پرکن ها را به گونه ای طراحی می کنند، که از کف کردن مایع در داخل ظرف جلوگیری می کند، و این موضوع هم به خاطر تنظیم دقیق پمپ می باشد.
 • از این دستگاه می توانید جهت پر کردن مواد دیگری اعم از عسل، سس، شیره، سمنو و... استفاده کنید.
 • با توجه به این که دستگاه پرکن مایع به دو دسته ی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند، این مدل ها علاوه بر سرعت بخشی در پر کن مایع ظرفشویی از سطح دقت بالایی نیز برخوردار هستند.
 • نازل های کاربردی در پرکن مایع ظرفشویی از نوع پنوماتیک می باشد. از پمپ و سیلندر هم برای روان تر شدن حرکت مایع جهت انتقال به ظروف و باطری های مورد نظر استفاده شده است.
 • قطعات اصلی این دستگاه شامل اینورتر برای تنظیم دور موتور، سیستم PLC برای اتوماتیک سازی عملکردهای دستگاه و تابلو برق می باشد.
 • سرعت پر کردن مایع ظرفشویی قابلیت تنظیم و کنترل را دارد. درواقع برای تنظیم سرعت باید به تعداد نازل ها توجه کرد.

پرکن مایع ظرفشویی

قیمت دستگاه مایع ظرفشویی

قیمت دستگاه پرکن مایع ظرفشویی علاوه بر نوسانات موجود در بازار ممکن است، موارد دیگری اعم از جنس بدنه دستگاه پرکن، تعداد نازل ها، نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک بودن دستگاه پرکن، روتاری و یا خطی بودن دستگاه پرکن، ابعاد دستگاه پرکن، میزان سرعت و دقت دستگاه پرکن، خدمات پس از فروش دستگاه پرکن و... در تعیین قیمت دستگاه مواد شوینده تأثیرگذار باشند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه تولید مایع دستشویی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و نسبت به خرید دستگاه تولید مایع ظرفشویی اقدام کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید