خرید و قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که جهت بسته بندی محصولات مختلف در صنایع بسته بندی و به شکل دستی استفاده می شود. این مدل از دستگاه شیرینگ پک به شکل میزهایی می باشد، که بخش هایی برای قرار دادن محصول دارند. این دستگاه به خاطر گرمایی که توسط المنت های برقی ایجاد می شود، اقدام به گرم کردن نایلون برای پیچیدن نایلون دور محصول می کنند.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

شیرینگ پک کابینی مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف اعم از جعبه های کوچک و با وزن کم (بسته های چای، شیرینی، شکلات، اسباب بازی، تخم مرغ، نان، غذاهای بیرون بر و...) می باشد. به خاطر خاصیت جمع شوندگی فیلم شرینگ در این محصول باعث می شود، تا فیلم شیرینگ به راحتی به شکل جعبه مورد نظر در آمده، و بر روی آن قرار بگیرد. جنس فیلم دستگاه شیرینگ شیرزاد از POF. PVC با ضخامت های متفاوت می باشد. شیرینگ پک کابینی تولید شده در گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز به صورت رومیزی و ایستاده طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند.

عملیات پیچیدن سلفون به دور محصول و گذاشتن آن درون کابین و برداشتن آن به صورت دستی و توسط اپراتور انجام می گیرد.

قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی 

دستگاه شیرینگ رومیزی قابلیت استفاده در مکان های مختلف اعم از فضاهای کوچک کارگاهی، رستوران ها، خانه، و… ر دارند. بسته ی مد نظر شما بعد از قرار گرفتن در بین فیلم شیرینگ، داخل کابین قرار گرفته و پس از بسته شدن درب کابین به دلیل حرارت تولید شده از المنت های برقی دستگاه و خاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ به راحتی به شکل محصول مورد نظر در می آید، و دور تا دور آن می چسبد.

مشخصات فنی شیرینگ پک کابینی رومیزی

  • نوع سیستم: پنوماتیک
  • قابلیت دوخت فیلم های PVC ،POF
  • برق دستگاه: تک فاز، سه فاز
  • دارای تایمر برای تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ
  • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی 

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده

دستگاه شیرینگ ایستاده به صورت پایه دار طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. استفاده از این دستگاه نیاز به ترفند خاصی ندارد، و شما می توانید به راحتی با آن کار کنید. با توجه به این که این دستگاه به صورت پایه دار طراحی و تولید می شود، باعث می شود، تا شما بتوانید به راحتی دستگاه را جا به کرده، و در مکان ممد نظر خود قرار دهید.

نحوه ی کارکرد این شیرینک پگ به این شکل می باشد، پس از قرار گیری بسته در بین فیلم شیرینگ، آن را داخل کابین قرار داده، و بعد از بسته شدن درب کابین به دلیل حرارت تولید شده از المنت های برقی دستگاه و خاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ به راحتی به شکل محصول مورد نظر در می آید، و دور تا دور آن می چسبد.

مشخصات فنی شیرینگ پک کابینی ایستاده

  • نوع سیستم: پنوماتیک
  • قابلیت دوخت فیلم های PVC ،POF
  • برق دستگاه: تک فاز، سه فاز
  • دارای تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ
  • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی

جهت آشنایی با تفاوت دستگاه شیرینگ تونلی با شیرینگ پک کابینی مقاله ی مرتبط با آن را مطالعه کنید.

کاربرد دستگاه شیرینگ کابینی

با توجه به این که دستگاه شیرینگ کابینی در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شوند، در مقایسه با دستگاه شرینک پک تونلی مناسب برای استفاده در مکان های مختلف اعم از کسب و کارهای کوچک، قنادی‌ ها، فروشگاه‌ ها، انتشاراتی‌ ها و کتاب فروشی‌ ها و... می باشد. برخی از مدل های این دستگاه دارای کانوایر می باشند، یعنی یک نوار نقاله کوچک کنار دستگاه تعبیه شده است، که محصول را به داخل دستگاه هدایت و بعد از به اتمام رسیدن عملیات بسته بندی محصول شیرینگ شده را خارج می‌ کند.

شیرینگ پک

نحوه کار دستگاه شیرینگ کابینی به چه صورتی می باشد؟

در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه باید گفت که اول اپراتور رول پلاستیک متناسب با محصول را در قسمت رول بازکن قرار می دهد، و از مسیری که برای آن در نظر گرفته شده عبور می دهد. بعد از ان میزکشویی رول را بر اساس عرض محصول به گونه ای قرار می دهد، که بعد از انجام عملیات دوخت و برش ضایعات ایجاد شده در بخش بیرونی دوخت و به سمت اپراتور قرار گیرد. بعد از آن اپراتور پیش از دوخت لایه رویی پلاستیک دو لا را بر روی میز با دست بالا گرفته، و محصول را در وسط دو لایه قرار می دهد، و با دست به سمت قسمت دوخت حرکت داده، و آن را در جایگاه دوخت قرار می دهد. زمانی که این کار انجام شد، خلاصی های لازم در اطراف دوخت را ایجاد و اقدام به پایین آوردن دسته کابینی دوخت می کند. در این لحظه در داخل کابین جریان هوای گرم برقرار می شود، و دوخت و شیرینگ را همزمان انجام می شود، و بعد از گذشت مدتز مان مد نظر کابین دستگاه شیرینگ از روی محصول بالا می رود، و اپراتور می تواند محصول شرینگ شده را با دست از داخل دستگاه شیرینگ کابینی خارج کند. این کار به صورت متناوب توسط اپراتور صورت می گیرد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که زمانی که دوخت دستگاه به خاطر عدم کارکرد متناوب یا خاموش بودن دستگاه سرد شده است، اپراتور باید دو الی سه بار دسته دوخت را پایین می آورد، تا گرم شود. بعد از این این که تمام مراحل شیرینک به پایان رسید، درب آهن ربایی دستگاه شیرینگ کابینی به شکل خودکار باز می شود، و شما می‌ توانید بسته را بردارید.

قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی

قیمت دستگاه شیرینگ کابینی علاوه بر نوسانات موجود در بازار ممکن است، عوامل دیگری اعم از نوع دستگاه، قابلیت های شیرینگ کابینی، ابعاد، جنس بدنه و... وجود دارد، که در تعیین قیمت نهایی محصول تأثیرگذار می باشد.

بهتر است، هنگام خرید شیرینگ پک کابینی به نکات زیر توجه داشته باشید.

یکی از موارد بسیار مهم در رابطه با این محصول این است، که آشنایی با قابلیت هایی که این دستگاه دارد، می تواند هنگام خرید کمک کننده باشد. در نظر گرفتن حجم تولید محصولات یک کارگاه، اندازه و سایز محصولات تولید شده است، چون اندازه کابین این دستگاه متغیر می باشد، و قابلیت تولید در ابعاد سفارشی مد نظر مشتریان وجود دارد. هم چنین باید از اول حجم تولید خود را بررسی کنید، تا در صورتی که نیاز به بسته بندی محصولات بیشتری داشتید، با سرعت دستگاه در انجام این امر با مشکل رو به رو نشوید. حتماً به نوع سوخت دستگاه براساس نیاز و شرایط خود نیز دقت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید