قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه شیرینگ پک رستورانی

دستگاه شیرینگ پک رستورانی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. به واسطه ی این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد. انجام این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان و جلوگیری از ورود هر گونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

شیرینگ پک رستورانی در دو مدل پایه دار و رومیزی طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. مدل پایه دار این دستگاه مجهز به چرخ های پایه دار می باشد، تا شما بتوانید آن را به راحتی جا به جا کنید. 

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه شیرینگ پک رستورانی قابلیت استفاده در مکان های مختلف اعم از رستوران ها، کترینگ ها، هتل ها و... را دارد. حال ممکن است، این سوال برای شما پیش بیاید، که کاربرد این دستگاه چیست؟ و برای چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرند؟

قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

یکی از کاربرد های شیرینگ پک رستورانی برای محصولات غذایی مختلف اعم از غذای های بیرون بر می باشد، که آن را در لایه ای از فیلم شیرینگ بسته بندی می کند. به واسطه ی انجام این کار باعث می شود، که از ورود گرد و خاک به درون غذا جلوگیری می شود. هم چنین می توان برای بسته بندی رستورانی، سوغاتی، نقل، شیرینی، نبات، جعبه های کوچک، لوازم تحریر، کتاب، CD و… را با استفاده از سلفون پک کنید. دستگاه شیرینگ با توجه به نیاز مشتریان در دو مدل پایه دار و رومیزی طراحی می شوند، و شما می توانید با توجه به مکانی که قرار است، شیرینک را در آن جا قرار دهید، یکی از مدل ها را انتخاب کنید. آن دسته از محصولاتی که در کارخانه ها تولید می شوند، به اتمام می رسد، در کوتاه ترین زمان ممکن به مرحله بعدی که مرحله ی بسته بندی آن می باشد، منتقل می شوند. با توجه به این که یکی از مراحل مهم پس تولید محصول بسته بندی آن ها می باشد، با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی بسته بندی وجود با تولید دستگاه شیرینگ پک و ورود آن به عرصه ی بسته بندی باعث می شود، تا فرآیند بندی محصولات مختلف به سرعت انجام شود. دستگاه های رستورانی در ساعت بین 400 تا 450 بسته را شیرینگ می کند.

در ادامه قصد داریم، که به بررسی مشخصات فنی و نحوه ی عملکرد دستگاه بپردازیم.

مشخصات دستگاه شیرینگ پک رستورانی

شیرینگ پک رستورانی با به کارگیری از بهترین قطعات و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند. رنگ شیرینگ رستورانی از رنگ های الکترواستاتیک می باشد. این رنگ که نوعی رنگ پودری می باشد، که در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این رنگ باعث می شود، تا شما بتوانید برای مدت زمان طولانی تری از این دستگاه استفاده کنید. دلیل این موضوع هم این است، که رنگ الکترواستاتیک پوشش دهنده های قوی را شامل می شود. برق مصرفی این شیرینگ پک با توجه به نیاز مشتریان در دو مدل تک فاز و سه فاز طراحی می شود. هم چنین برای این که بتوانید دمای شیرینگ پک را تنظیم و کنترل کنید، مجهز به تایمر تنظیم دما، زمان و سیستم پنوماتیک می باشد. این دستگاه قابلیت دوخت فیلم PVC و POF را دارد. این نوع از فیلم قشای نازکی از سلفون شفاف، مقاوم، قابل انعطاف است.

در رابطه با عملکرد دستگاه شیرینگ باید بگوییم، که دارای عملکرد حرارتی می باشد، و حرارت مورد نیاز آن با توجه به مطالب فوق از طریق المنت های برقی تولید می شود.

شیرینگ پک

نحوه استفاده و عملکرد دستگاه شیرینگ پک رستورانی

در رابطه با نحوه ی کارکرد این دستگاه باید بگوییم، که دستگاه شیرینگ رستورانی شیرزاد محصولی بسیار کاربردی و جذاب می باشد، و برای استفاده از این دستگاه ابتدا باید محصول مورد نظر خود را در داخل فیلم شیرینگ قرار می دهیم، و بعد در داخل دستگاه می گذاریم. بعد از قرار دادن محصول مد نظر خود در داخل کابین ابتدا باید درجه حرارت و زمان لازم را برای شیرینگ کردن محصول را تنظیم کنیم، تا دستگاه عمل خود را شروع کند.

دستگاه شیرینگ پک رستورانی، شیرینگ کردن محصول و دوخت آن را به صورت همزمان و هماهنگ با هم انجام می دهد، و بعد از این که زمان در نظر گرفته شده برای آن تمام شد، درب کابین دستگاه شیرینگ پک رستورانی به صورت اتوماتیک باز می شود، و محصول آماده برداشتن از کابین می باشد.

هم چنین بخوانید: دستگاه شیرینک پک چیست و چه کاربردی دارد؟

مزایای دستگاه شیرینگ پک رستورانی

یکی از مزیت های مهمی که در این دستگاه وجود دارد، و باعث محبوبیت این دستگاه شده است، این است، که با بسته بندی محصولات مد نظر خود با این دستگاه از ورود گرد، غبار، خاک و آلودگی به داخل بسته بندی جلوگیری می کند. هم چنین از آسیب حشرات و حیوانات موزی جلوگیری می کند، و همین موضوع باعث می شود، تا شما بتوانید به راحتی آن ها را جا به جا کنید. استفاده از این بسته بندی ها باعث می شود، تا هزینه ها به حد زیادی نسبت به بندی با کارتن کاهش پیدا کند، و باعث زیباتر شدن بسته بندی می شود، و در آخر از شکستن و ترک خوردن محصول جلوگیری می کند.

قیمت دستگاه شیرینگ شیرزاد

قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

با توجه به این که دستگاه شیرینگ پک رستورانی در دو نوع اتومات و نیمه اتومات طراحی و تولید می شود. پس همین موضوع باعث می شود، تا با توجه به اتومات و نیمه اتومات بودن شیرینک قیمت آن متفاوت خواهد بود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید