X

قیمت دستگاه پر کن چسب 123 - مشخصات فنی

09121167683 مدیریت
دستگاه پر کن چسب 123

دستگاه پر کن چسب 123 یکی دیگر از محصولات و ماشین آلاتی است که مجموعه شیرزاد ماشین البرز آن را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت تولید و سپس روانه بازار نموده است.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

چسب 123 یکی از انواع چسب های بسیار خوبی است که به نسبت بیشترین متقاضی را دارد و برای چسباندن انواع اشیا به کار برده می شود. دستگاه پر کن چسب 123 یکی دیگر از محصولات و ماشین آلاتی است، که مجموعه شیرزاد ماشین البرز آن را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت تولید و سپس روانه بازار نموده است. دستگاه پرکن چسب در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات ساخته و تولید می شود.

از آن جایی که چسب 123 نوعی مایع غلیظ است، دستگاه پر کن چسب 123 نیز جزو دستگاه پر کن مایعات غلیظ قرار می گیرد.

دستگاه پر کن چسب 123

دستگاه پر کن چسب 123- ماشین سازی شیرزاد

لازم است مایع چسب 123 یک سری ویژگی ها و مشخصات را دارا باشد، تا در انواع ظرف های بسته بندی قرار گیرد. ویژگی هایی از قبیل چسبندگی و غلظت. 

دستگاه پر کن چسب 123 نوعی دستگاه پر کن مایعات است، که در شرکت ها و کارخانه های صنعتی در انواع اتومات و نیمه اتومات تولید می شود، که با توجه به انواع ویژگی ها از قبیل حجم مخزن، نوع دستگاه و... ، نوع دستگاه پر کن چسب نیز متفاوت می باشد. 

مشخصات فنی دستگاه پر کن چسب 123

 1. مکانیزم عملکرد به صورت سیلندر پیستونی است.

 2. در مدلهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک.

 3. مناسب برای مایعات لزج.

 4. ظرفیت از ۱۰۰ تا ۳۰۰۰ سی سی.

 5. امکان تنظیم حجم تزریق با انتخاب سیلندر یعنی دارای چند نوع سیلندر است، به صورت همزمان.

 6. قطعات از استیل ۳۰۴ و با بهترین کیفیت ساخته شده اند.

 7. تعداد نازل ها بسته به حجم تولید از ۱ تا ۶ نازل قابل تنظیم است.

دستگاه پرکن چسب

ویژگی های پر کن چسب 123

 • دارای بدنه استنلس استیل است.

 • مناسب برای انواع سیالات با غلظت مختلف

 • امکان تزریق در ظروف مختلف

 • امکان تغییر حجم مخزن مناسب با نیاز

 • تعیین تعداد نازل بر حسب نیاز و با توجه به حجم تولید کاربر

 • دارای مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

 • دارای سیستم ایمنی برای اپراتور به دلیل خطرناک بودن برخی مواد

بیشتر بخوانید: دستگاه اسپری پر کن

دستگاه پرکن چسب قطره ای

با توجه به این که چسب قطره ای چسب پرکاربردی و پرمصرفی می باشد، ولی عمر این چسب نسبتاً کوتاه می باشد، یعنی تقریباً یک ماه بعد از باز  کردن آن می توانید از آن استفاده کنید. یکی از پرطرفدارترین چسب قطره ای چسب 123 می باشد. این دستگاه باید دارای مخزن های مختلف باشد، تا شما بتوانید هنگام استفاده از آن بتوانید وضعیت آن را تغییر دهید، و ظروف آن را پر کنید. تعداد نازل های در نظر گرفته شده برای این دستگاه با توجه به سفارش مشتریان تعیین می شود. پس هر چقدر تعداد نازل ها بیشتر باشد، می تواند ظروف بیشتری را در طول روز پر کند. در صورتی روند کار سریع تر پیش می رود، که سرعت دستگاه بالا باشد. بسته بندی چسب های 123 از سه بخش اصلی تشکیل شده است، که عبارتند از: بطری سیانواکریلات، قوطی اسپری شتاب دهنده و بخش سوم این دستگاه بستگی به سفارش مشتریان دارد، که می تواند قالب هایی باشد، که حاوی بطری های سیانو اکریلات و قوطی های اسپری یا نوعی بسته شیرینگ شده باشد.

دستگاه پرکن چسب سیلیکون

با توجه به این که دستگاه پرکن چسب در دو مدل ایرانی و خارجی تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به میزان بودجه ای که برای خرید دستگاه در اختیار دارید، یکی از مدل ها را انتخاب کنید. به خاطر این که چسب ها خاصیت چسبندگی دارند، دستگاه های پرکنی که برای پر کردن چسب مورد استفاده قرار می گیرد، باید به گونه ای باشند، تا شما بتوانید به راحتی این مایع غلیظ و چسبناک را در آن ها پر کند. قدرت این دستگاه باید به قدری قدرتمند باشند، تا بتواند مایع را به راه بیاندازد، و تزریق کند، چون این چسب ها حالت لزج و سفتی دارند، و کار با آن ها نیز احتیاج به رعایت یک سری نکات دارد. با توجه به این که این دستگاه در دو نوع تمام اتومات و نیمه اتومات طراحی و تولید می شوند، ولی در برخی از موارد با هم تفاوت دارند. از تفاوت های بین این دو محصول می توان به سرعت پر کردن متفاوت، حجم مخزن با توجه به مواد متغیر، سرعت ترزیق به تیوپ ها به نوع وسیله بستگی دارد، تعداد نازل های استفاده شده اشاره کرد.

دستگاه پر کن چسب اتوماتیک

 نوع عملکرد دستگاه این گونه است که انجام تمامی کارها توسط خود دستگاه و بدون دخالت نیروی انسانی یا اپراتور انجام می گیرد. به همین دلیل سرعت آن بسیار بالاست. در نتیجه باعث می شود تیوپ های بیشتری در مدت زمان مشخص بسته بندی شود. 

این دستگاه برای تولید کنندگانی که میزان چسب بسیار زیادی تولید می کنند کارایی دارد. 

دستگاه پر کن چسب نیمه اتوماتیک

در این نوع از دستگاه ، تیوپ ها توسط اپراتور در دستگاه نصب می شوند و سپس مراحل پر کردن چسب به وسیله خود دستگاه انجام می گردد. به دلیل دخالت اپراتور، سرعت این دستگاه از نوع اتومات کمتر است. در مقابل از دستگاه تمام اتومات ارزان تر است.

از لحاظ نوع کیفیت و عملکرد، با دستگاه تمام اتوماتیک یکسان است. دستگاه در دو نوع اتومات و نیمه اتومات از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. 

قیمت دستگاه پرکن تک نازله

تعمیر و نگهداری دستگاه پرکن چسب قطره ای

برای نگهداری و تعمیر دستگاه پرکن چسب قطره ای احتیاج به دانش فنی و عمیق در مورد اجزای این دستگاه دارید. با توجه به این تعمیر این دستگاه مسئله ی بسیار مهمی می باشد، چون پرکن و بسته بندی آخرین و مهم ترین قسمت تولید می باشد.

مواد تشکیل دهنده اسپری چسب 123

با توجه به این که مواد اصلی تشکیل دهنده اسپری چسب 123 ماده‌ ای به نام سیانو اکریلات می باشد. این ماده چسب‌ های فوق العاده ای را درست می کند، که خاصیت چسبندگی فوق العاده سریع دارند. این ماده یک مونر اکریلیک می باشد، که پخته شده، و به شکل پلاستیک در می‌ آید. پخت یک واکنش شیمیایی می باشد، که سبب چسبندگی سطوح به هم می‌ شود. این روند می‌ تواند به وسیله گرما، رطوبت، تابش یا پرتو UV سرعت بیشتری بگیرد.

مواد تشکیل دهنده اسپری چسب 123 در مقایسه با چسب‌ قطره‌ ای سنتی تفاوت هایی دارد. با توجه به این که چسب های سنتی براساس آب تولید می شوند، این چسب از یک رزین اکریلیک تشکیل شده است. چسب 123 به خاطر شرایط خاص چسبندگی با چسب سنتی متفاوت است. دلیلش این است، که چسب سیانوآکریلات فقط زمانی می‌ تواند با یک سطح متصل شود، که رطوبت وجود داشته باشد. زمانی که این چسب بر روی یک سطح کاملاً خشک قرار گیرد، به سطح نمی‌ چسبد و پیوند ایجاد نمی‌ کند.

در مقابل زمانی که مقداری رطوبت وجود داشته باشد، مولکول‌ های موجود در چسب با رطوبت واکنش داده، و زنجیره‌ های محکمی بین دو سطح تماس تشکیل می‌ دهند. این واکنش گرما تولید می‌ کند، و فوراً انجام می‌ شود. این عملکرد با اتصال چسب سنتی که با تبخیر سیال پایه رخ می‌ دهد، متفاوت است.

مطلب پیشنهادی: دستگاه لیبل شرینک

کاربرد چسب 123

 • صنایع خانگی
 • صنایع پزشکی به خصوص زیبایی
 • صنایع فلزی
 • صنایع چوبی و ام دی اف
 • صنایع بتنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع پلاستیکی

از دیگر موارد مصرف

 • درزگیری تانکرهای آب
 • درزگیری مصالح بتنی
 • چسباندن کاشی، پارکت، سرامیک یا سنگ
 • درزگیری مواد فلزی
 • اتصال مدارات الکترونیکی
 • اتصال روکش‌ های ورقه‌ ای
 • اتصال سطوح پلاستیکی

خط تولید چسب قطره ای

خط تولید چسب 123 می تواند به عنوان یکی از خط های تولید پرسود برای مجموعه های مختلف باشد. یکی از دلایل این موضوع این است، که قیمت چسب تولیدی پایین می باشد، و افراد زیادی متقاضی این چسب می باشند. هم چنین با توجه به این که تولید چسب 123 به دانش خاصی نیاز ندارد، به همین خاطر می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهد

قیمت دستگاه پر کن چسب 123

قیمت دستگاه پرکن چسب 123- ماشین سازی شیرزاد

قیمت دستگاه پر کن چسب 123 با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد. عواملی از قبیل اینکه چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد، نوع اتومات و نیمه اتومات بودن آن، نوع مکانیزم به کار برده شده در دستگاه ها، کدام شرکت یا برند آن را تولید نموده و... در میزان هزینه آن موثر است.

دستگاه های پر کن چسب 123 تولید شده توسط شیرزاد ماشین البرز

گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی و محصولات بسته بندی به ویژه پر کن چسب 123 و انواع آن بسیار حرفه ای و نام آور است.

این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید