X

قیمت خرید دستگاه پر کن سیلندر پیستون نیمه اتومات - مشخصات

09121167683 مدیریت
دستگاه نیمه اتومات سیلندر پیستون

شیرزاد ماشین البرز ساخت و تولید انواع پرکن سیلندر پیستون نیمه اتومات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا و بدون واسطه ارائه و روانه بازار می نماید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه پر کن سیلندر پیستون نیمه اتومات برای پر کردن مایعات غلیظ مثل چسب، عسل، مایع ظرف شویی، مایع دستشویی، انواع روغن های خوراکی و.. کاربرد دارد. این دستگاه کارهای سختی که برای انسان ها دشوار است را انجام می دهد، علاوه بر آن، تاثیر بسزایی در روند سرعت و راندمان تولید دارد. فرآیند پر کردن مایعات توسط سیلندر پیستون انجام می شود. در نوشته دستگاه پرکن مایعات به طور کاربردی راجع به مکانیزم این دستگاه گفته شده است.

 سیلندر از یک محفظه تشکیل شده است که پیستون در داخل آن حرکت رفت و برگشت دارد. وظیفه پیستون که بخشی از موتورماشین آلات می باشد، انتقال نیرو از گازهای درحال انبساط داخل سیلندر به میل لنگ می باشد.

شیرزاد ماشین البرز ساخت و تولید انواع پرکن سیلندر پیستون نیمه اتومات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا و بدون واسطه ارائه و روانه بازار می نماید.  جهت کسب مشاوره برای انتخاب محصول درست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عملکرد دستگاه پر کن سیلندر پیستون

کارکرد پرکن سیلندر پیستون نیمه اتومات- ماشین سازی شیرزاد

در این نوع دستگاه ، ابتدا ظروف توسط اپراتور در زیر نازل قرار می گیرد. پس از فشردن پدال، مایع به داخل ظرف توسط مکانیزم پیستون تزریق می گردد. سپس مراحل بعدی انجام می گردد. از قبیل عمل درب گذاری، درب بندی و نصب لیبل. 

سیلندرها به صورت پنوماتیک قابلیت حرکت و جابجایی دارند.

مشخصات فنی دستگاه سیلندر پیستون نیمه اتومات

مشخصات فنی پر کن سیلندر پیستون نیمه اتومات- ماشین سازی شیرزاد

  • نوع عملکرد         نیمه اتوماتیک

  • سرعت دستگاه      ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ ظرف ۱۰۰ میلی گرم در ساعت

  • برق مصرفی        سه فاز

  •  جنس بدنه            بسته به نوع محصول

  • شاسی                 آهن با روکش استیل

  • قطعات                پنوماتیک

  • قطعات برقی        LS

  • جک­                 دوطرفه با قابلیت تنظیم بالا

  • حجم مخزن        ۱۵۰ الی ۳۰۰ لیتر 

انواع دستگاه پر کن سیلندر پیستون

انواع دستگاه پر کن سیلندر پیستون - ماشین سازی شیرزاد

دستگاه پر کن سیلندر پیستونی با توجه به نیاز مشتری ساخت و تولید می گردد. هم چنین تعداد نازل ها نیز از تک نازل تا هشت نازل قابل طراحی می باشد که بنابر سفارش مشتری انجام می شود.

قیمت دستگاه سیلندر پیستون 

قیمت دستگاه پر کن سیلندر پیستون نیمه اتومات- ماشین سازی شیرزاد

قیمت دستگاه پر کن سیلندر پیستون نیمه اتوماتیک به نحوه کارکرد آن و کیفیت دستگاه بستگی دارد. طبیعتا هرچه دستگاه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. هم چنین حجم مخزن و تعداد نازل ها نیز در میزان قیمت تاثیر گذار است.  برای گرفتن مشاوره و آگاهی از قیمت مدل های مختلف این دستگاه ها، بهترین روش مراجعه به کارشناسان و کسب اطلاعات از آن هاست.

شیرزاد ماشین البرز ارائه دهنده انواع دستگاه های سیلندر پیستون نیمه اتومات با کیفیت بالا.

دستگاه های پر کن سیلندر پیستون تولید شده توسط شیرزاد ماشین البرز

گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی و محصولات بسته بندی به ویژه پر کن سیلندر پیستون نیمه اتومات و انواع آن بسیار حرفه ای و نام آور است.

این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید