X

قیمت دستگاه پر کن و دربند مایعات

09121167683 مدیریت
دستگاه پر کن و دربند مایعات

شیرزاد ماشین البرز انواع دستگاه پر کن و دربند مایعات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و روانه بازار می کند. این مجموعه مهارت بسیار زیادی در ساخت این دستگاه ها دارد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

استفاده از دستگاه پر کن مایعات به جهت سرعت فوق العاده ای که به تولید می دهد و به نسبت هزینه ها نیز کاهش می یابد، باعث شده است که در صنایع کاربرد فراوانی داشته باشد. لازم است که در صنایع تولیدی و بسته بندی از محصولات و ماشین آلات با کیفیت بالا استفاده شود تا هم هزینه ها کاهش یابد و هم میزان تولید سرعت گیرد.

 از این دستگاه ها برای مایعاتی از جمله آبمیوه، دوغ، شیر، نوشابه، آب معدنی، اسیدها، روغن ها و.. استفاده می شود.

از پرکن و دربند مایعات  در صنایع بهداشتی ، آرایشی ، شیمیایی و غذایی مثل انواع نوشیدنی های خوراکی ، انواع سس ها ، عسل ، انواع عرقیات گیاهی ، انواع روغن های خوراکی و...  مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرزاد ماشین البرز انواع دستگاه پر کن و دربند مایعات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و روانه بازار می کند. این مجموعه مهارت بسیار زیادی در ساخت این دستگاه ها دارد. جهت کسب مشاوره برای انتخاب محصول درست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع دستگاه پر کن و دربند مایعات

انواع دستگاه پرکن و دربند مایعات- ماشین سازی شیرزاد

دستگاه پر کن مایعات غلیظ

این دستگاه برای موادی استفاده می شود که اصطلاحا ویسکوزیته بالایی دارند و مقاومت آن ها برای جاری شدن زیاد است. 

دستگاه پر کن مواد رقیق

این مواد حالت روان دارند و از ویسکوزیته پایینی برخوردارند. انواع دستگاه پرکن ثقلی ، پمپی و سیلندر پیستونی مناسب با این نوع مایعات می باشد.

دستگاه پرکن ثقلی

همان طور که گفته شد، این دستگاه مناسب برای مایعات رقیق است. دستگاه متشکل از پرکن و دربند است. به جهت اینکه مواد دارای ویسکوزیته پایین هستند به راحتی از مخزن با کمک نیروی جاذبه یا ثقل سرازیر می شوند. 

دستگاه پر کن پمپی

این دستگاه هم در مواد غلیظ کارایی دارد و هم در مواد دارای ویسکوزیته پایین یا رقیق. در این دستگاه مخزنی وجود ندارد و پمپ جایگزین مخزن می شود.

دستگاه پر کن سیلندر پیستونی

در دستگاه پر کن سیلندر پیستونی عملیات پرکردن به کمک سیلندرها انجام می شود. دقت بسیار بالا در پرکردن و بسته بندی این پرکن را از سایر پرکن ها متمایز می سازد.

عملکرد دستگاه پرکن و دربند مایعات

کارکرد دستگاه پر کن و دربند مایعات- ماشین سازی شیرزاد

نحوه کارکرد دستگاه به این صورت است که در ابتدا ظرف مورد نظر شست و شو داده می شود. سپس توسط نازل مواد تزریق می شوند. میزان حجم مایعات از قبل مشخص و تنظیم شده است. در نهایت مرحله در بندی انجام می شود.

قیمت دستگاه پر کن و دربند مایعات 

قیمت دستگاه پر کن و دربند مایعات - ماشین سازی شیرزاد

قیمت دستگاه پرکن و دربند مایعات با توجه به عوامل مختلفی معین می گردد. دستگاه های پرکن شیرزاد ماشین البرز به نسبت از قیمت مناسبی برخوردار است. برای گرفتن مشاوره و آگاهی از قیمت مدل های مختلف این دستگاه ها، بهترین روش مراجعه به کارشناسان و کسب اطلاعات از آن هاست.

دستگاه های پر کن و دربند مایعات تولید شده توسط شیرزاد ماشین البرز

گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی و محصولات بسته بندی به ویژه پر کن و دربند مایعات و انواع آن بسیار حرفه ای و نام آور است.

این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید