قیمت خرید دستگاه شرینک پک بطری

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه شرینک پک بطری

شیرزاد ماشین البرز با داشتن سابقه طولانی در تولید انواع دستگاه های بسته بندی به ویژه انواع دستگاه های شرینک پک بطری در ابعاد و اندازه های مختلف، توانسته با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع آن ها را با مناسب ترین قیمت روانه بازار نماید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

شرینک در اصطلاح به معنی کشیده شدن است و پک، بسته بندی می باشد. شرینک پک بطری، نوعی بسته بندی است که در آن نایلونی شفاف به دور محصول پیچیده می شود و چندین بطری را در کنار هم به صورت منظم نگه داری می کند، در نتیجه جابجایی آسان تر می شود و بدین وسیله از ورود گرد و خاک و .. نیز محافظت می نماید. 

از دستگاه شیرینگ پک برای بسته بندی محصولاتی از قبیل بطری آب معدنی، نوشیدنی ها و دیگر مواد غذایی استفاده می شود. شرینک پک بطری از طریق یک تونل حرارتی که در آن فیلم به دور محصول کشیده می شود و سپس حالت آن را به خود می گیرد و به آن می چسبد، انجام می گیرد.

شیرزاد ماشین البرز با داشتن سابقه طولانی در تولید انواع دستگاه های بسته بندی به ویژه انواع دستگاه های شرینک پک بطری در ابعاد و اندازه های مختلف، توانسته با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع آن ها را با مناسب ترین قیمت روانه بازار نماید.

 

نحوه عملکرد دستگاه شرینک بطری

کارکرد دستگاه شرینک بطری- ماشین سازی شیرزاد

پس از اینکه محصول به صورت اتومات و یا توسط اپراتور در نوار نقاله قرار گرفت ، کالاها در ردیف های 2 یا 3 تایی قرار می گیرند و به سمت جلو هدایت می شوند. پس از آن در داخل فیلم شرینک قرار می گیرند، برش پلاستیک انجام می شود و وارد تونل حرارتی می شوند، نایلون حالت محصول را به خود می گیرد، دور محصول پیچیده می شود و در انتها به صورت شرینک از تونل خارج می شود.

مزایای استفاده از دستگاه شرینک بطری

  1. امکان بسته بندی چند محصول ناپایدار کنار یکدیگر.

  2. به دلیل استفاده از نایلون نازک محتوای بسته ها قابل مشاهده می باشد.

  3. قابلیت حمل آسان

هم چنین بخوانید: دستگاه شیرینک پک چیست و چه کاربردی دارد؟

انواع دستگاه شرینک بطری 

انواع شرینک بطری- ماشین سازی شیرزاد

  • دستگاه شیرینگ پک تونلی

  • دستگاه شیرینگ پک گاز سوز

  • دستگاه شیرینگ پک دستی

  • دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

قیمت شرینک بطری

قیمت شرینک بطری- ماشین سازی شیرزاد

قیمت دستگاه شرینک پک بطری بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر میکند. جهت کسب اطلاعات از نحوه ساخت و قیمت انواع  دستگاه شرینک پک بطری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرینک پک بطری تولید شده توسط شیرزاد ماشین البرز

گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی و دستگاه های بسته بندی به ویژه دستگاه شرینک پک بطری و انواع آن بسیار حرفه ای و نام آور است.

این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید