X

قیمت دستگاه استرچ پالت دروازه ای (دکل گردان)

09121167683 مدیریت
استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت دروازه ای امکان بسته بندی و استرچ کردن محصولاتی را برای شما فراهم می کند که وزن سنگینی دارند. دستگاه استرچ پالت دکل گردان به گونه ای طراحی و تولید شده است که استفاده از آن در صنایع مختلفی اعم از در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی، لوازم خانگی، فلزی و... ضروری و مورد نیاز است. برای این که بتوانید در مورد کاربرد و مشخصات این محصول اطلاعات لازم را کسب کنید با ما همراه باشید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت دروازه ای یکی از مدل های دستگاه استرچ پالت می باشد که شما می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود برای سلفون پیچی پالت های بزرگ و سنگین (با ارتفاع بالاتر از 2.5 متر) از آن استفاده کنید. طراحی انتخاب شده برای تولید دستگاه استرچ پالت دکل گردان به گونه ای می باشد که برای بسته بندی محصولات نیاز است تا با چرخیدن سینی دستگاه، فیلم استرچ بر روی محصولات کشیده شود. این دستگاه برخلاف استرچ پالت صفحه گردان مجهز به یک محیط بسته می باشد و برای ورود پالت ها می توانید از این بخش استفاده کنید تا بتوانید پالت را در محیط مد نظر خود قرار دهید. پس به طور کلی می توان گفت که این بخش همانند یک درب می باشد که برای ورود و خروج نیاز است تا آن را باز و بسته کنید به همین خاطر است که به آن استرچ پالت دروازه ای گفته می شود. آپشن های در نظر گرفته شده برای این دستگاه استرچ در مقایسه با دیگر مدل ها بیشتر و مجهزتر می باشد. همین مسئله باعث می شود تا قیمت دستگاه هم به نسبت دیگر مدل ها بیشتر باشد. پس برای این که بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید نیاز است تا با توجه به نوع کسب و کار خود و بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید این کار را انجام دهید.

استرچ پالت دروازه ای

امکان تنظیم کردن سرعت برای بسته بندی محصولات در این مدل وجود دارد. حتی می توانید سرعت حرکت سلفون به بالا و پایین و تعداد لایه هایی که به دور محصولات می پیچد را کنترل و تنظیم کنید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امکان حمل و نقل و جابجایی محصولات سنگین و بزرگ با استفاده از استرچ پالت معمولی وجود ندارد می توانید برای انجام این کار از استرج پالت دروازه ای کمک بگیرید. پس با توجه به وزن پالت ها سنگین می باشد اپراتور برای قرار دادن پالت ها این کار را به کمک لیفتراک درون چهارچوب دستگاه گذاشته و سلفون پیچی آن را انجام می دهند.

مشخصات دستگاه استرچ پالت دروازه ای

 • هیچ گونه محدودیتی در مورد وزن پالت و محصولات برای بسته بندی وجود ندارد.
 • سرعت سلفون پیچی در نظر گرفته شده برای این دستگاه بیشتر از مدل صفحه گردان می باشد.
 • می توانید از نوار نقاله برای راحت تر کردن کارهای بسته بندی و افزایش بیشتر سرعت پالت پیچی استفاده کنید.
 • برای بسته بندی این محصولات نیاز به استفاده از فضای بزرگتری دارید.
 • برای این که بتوانید استرچ پالت دروازه ای را به کف زمین متصل کنید نیاز است تا سطح استحکام مورد نیاز را داشته باشد.

کاربرد دستگاه استرچ پالت دروازه ای

وجود برخی از ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم باعث می شود تا این دستگاه نسبت به دستگاه استرچ پالت صفحه گردان متمایز شود به شرح زیر می باشد.

 1. محدودیتی در مورد وزن پالت وجود ندارد و شما می توانید برای بسته بندی پالت های فوق سنگین انواع سنگ و سرامیک، محصولات فلزی توپر از این دستگاه استفاده کنید.
 2. پالت های محصولات دیگری که سنگین نیستند اما به خاطر گردش بر روی نمونه های صفحه گردان دچار ریزش می شوند مانند قوطی های خالی انواع کنسرو ، نوشابه خانواده و… بهتر از دستگاه استرچ دروازه ای برای بسته بندی آن ها استفاده شود. دلیل این پیشنهاد هم به این خاطر می باشد که دستگاه استرچ دروازه ای پالت ثابت است و استرچ به دور آن گردش می کند.

استرچ پالت دروازه ای چگونه کار می کند؟

در مورد کارکرد این دستگاه باید بگوییم که به این صورت بسته بندی محصولات را انجام می دهد که پالت های در نظر گرفته شده برای بسته بندی توسط جک پالت، لیفتراک و نوار نقاله به بخش مربوطه انتقال داده می شود. تا به این جا همانند دستگاه صفحه گردان عمل می کند و یک قسمت از سلفون را به پالت متصل می کند و شما می توانید با فشار دادن دکمه ی روشن دستگاه برخلاف مدل صفحه گردان که پالت به چرخش در می آید در این مدل دکل دستگاه به دور پالت می چرخد. چرخش دکل به دور پالت و اتصال فیلم استرچ به یک بخش از آن سبب ایجاد کشش در سلفون و پیچیده شدن آن به دور پالت ها و محصولات می شود. بخش دکل گردان که سلفون نیز به آن متصل می باشد به سمت بالا و پایین متحرک است. امکان تنظیم توقف سلفون در بخش پایین و در بخش بالا در زمان های متفاوت را دارد.

استرچ پالت دروازه ای چگونه کار می کند؟

مزایا انتخاب استرچ پالت دروازه ای

 • امکان سلفون پیچی و بسته بندی پالت هایی با اشکال منظم و نامنظم توسط این دستگاه برای شما فراهم شده است.
 • امکان در نظر گرفتن سیستم پری استرچ به درخواست مشتری وجود دارد.
 • قابلیت اضافه کردن برنامه جهت بسته بندی وجود دارد.
 • قابلیت تنظیم کردن و تغییر دادن سرعت بسته بندی در این دستگاه وجود دارد.
 • قابلیت افزودن نمایشگر هوشمند لمسی به درخواست مشتری وجود دارد.
 • کمک به صرفه جویی در زمان، نیرو، هزینه و فضا
 • انتخاب این نوع بسته بندی کمک می کند تا در برابر حرکات نامطلوب، لغزش، سقوط، رطوبت، گرد و غبار و... دچار مشکل و تغییر شکل نشوند.

خرید دستگاه استرچ پالت دروازه ای از شیرزاد ماشین البرز

گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی و محصولات بسته بندی از قبیل انواع دستگاه استرچ پالت دکل گردان بسیار حرفه ای و نام آور است. این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.


 • استرچ پالت دروازه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

  استرچ پالت دروازه ای گزینه ی مناسبی برای بسته بندی و سلفون پیچی پالت های سنگین و فوق سنگین می باشد.

 • قیمت دستگاه استرچ پالت دکل گردان چگونه محاسبه می شود؟

  جهت اطلاع از قیمت دستگاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • نحوه کارکرد دستگاه استرچ دروازه ای به چه صورتی می باشد؟

  محصول در محل در نظر گرفته شده قرار داده می شود و لبه ی نایلون را به یک قسمت از پالت متصل می کنیم. حال باید دکمه ی روشن شدن دستگاه را فشار دهید تا سیکل استرچ انجام گیرد. 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید