X

قیمت دستگاه استرچ پالت مرغک دار شیرزاد ماشین البرز

09121167683 مدیریت
دستگاه استرچ پالت مرغک دار

دستگاه استرچ پالت مرغک دار گزینه ی مناسبی برای بسته بندی محصولاتی می باشد که قصد سلفون پیچی آن را دارید، و وزن و ارتفاع زیادی دارند ولی در عین حال نامتعادل می باشند. این دستگاه متشکل از یک شاسی اصلی، صفحه گردان برای گردش محصول، یک دکل و نگهدارنده استرچ جهت حرکت عمودی نایلون استرچ و یک شاخک مرغک دار برای نگه داشتن محصول از بالا می باشد که بر روی دکل نصب می شود، می باشد. ویژگی هایی که برای این استرچ پالت در نظر گرفته شده است شامل کنترل سرعت صفحه گردان، کنترل سرعت حرکت عمودی نایلون استرچ، تنظیم ارتفاع استرچ برای کالاهای مختلف، تنظیم ارتفاع مرغک، تنظیم تعداد لایه های استرچ بر روی محصول، مکث نایلون استرچ در قسمت بالا و پایین محصول می باشد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه استرچ پالت مرغک دار چیست؟

اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که نیاز به سلفون پیچی محصولات خود دارید می توانید این دستگاه را برای خرید انتخاب کنید. کارکرد این دستگاه مشابه با دستگاه استرچ پالت صفحه گردان می باشد ولی دارای یک تفاوت هستند. این تفاوت به این خاطر است که در مدل مرغک نگهدارنده جهت به هم نخوردن تعادل محصولات در نظر گرفته شده است. به درخواست مشتری امکان طراحی مرغک به شکل قالبی دارد تا بتواند عملکرد بهتری داشته باشد.

کاربرد استرچ پالت مرغک دار

محصولاتی که دارای طول زیادی هستند برای بسته بندی آن ها نیاز است تا دستگاه استرچ پالت مرغک دار را برای بسته بندی آن ها انتخاب کنید. نکته ی مهمی که در مورد بسته بندی این محصولات وجود دارد این است که ممکن است در حین استرچ به خاطر فشار وارده از نایلون استرچ ریزش داشته باشد. هم چنین شما می توانید برای بسته بندی محصولاتی که سطح اتکای کمی بر روی صفحه گردان دارند (مانند انواع درب های چوبی یا فلزی، درب های آسانسور صفحه های شیشه ای و...) می توان از یک سطح نگهدارنده محصول از بخش بالایی که به آن مرغک گفته می شود استفاده کرد.

مشخصات فنی استرچ پالت مرغک دار

ظرفیت تولید 20 الی 25 پالت در هر ساعت
الکترو موتور 0.37KW و 1.5KW و 1400rpm
تابلو برق ls کره
پنوماتیک جک سیلندر 50 طول 200 میلی متر 
اپراتور مورد نیاز 1 نفر
سایر مشخصات
  • ولتاژ مصرفی: 220V
  • ابعاد: 250*150*250
  • وزن: 500Kg

نحوه عملکرد دستگاه استرچ پالت مرغک دار

  • برای شروع بسته بندی در ابتدای کار باید با توجه به ارتفاع محصول، ارتفاع میکروسوییچ قطع کن مکث بالای دستگاه بسته بندی استرچ پالت و ارتفاع شاسی مرغک را تنظیم شوند.
  • بعد از آن نوبت به تنظیم سرعت اینورترهای دستگاه که مربوط به الکتروموتورها می باشد، می رسد.
  • حال باید محصولات مد نظر خود را بر روی صفحه گردان قرار دهید و دسته کنترل پنوماتیک را تحریک می کنید تا جک مرغک عمل کرده و کالا را نگه دارد.
  • در مرحله ی آخر باید لبه نایلون را به بخشی از محصول گره زده و دکمه ی شروع را فشار دهید تا عملیات استرچ پیچی صورت گیرد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید