X

قیمت دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی (سرنگ، سرم، باند و...)

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی

دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی یکی دیگر از تجهیزات بسته بندی تولید شده توسط گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید با خرید این دستگاه نسبت به بسته بندی وسایل پزشکی مانند گاز استریل، سرنگ، اپلیکاتور، ست سرم و جراحی، آنژیوکت، سوند، ماسک و… اقدام کنید. به کارگیری این دستگاه به شما کمک می کند، تا کاغذهای مخصوص مدیکال را برش بزنید، و سپس درب آن را پرس کنید. شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که چرا این تجهیزات باید بسته بندی شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که انتخاب دستگاه بسته بندی برای بسته بندی کمک می کند، تا بتوانید از به خط انداختن سلامت افراد جلوگیری کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

خط تولید لوازم پزشکی به عنوان یکی از خطوط مهم به شمار می رود، که می تواند بر روی سلامت افراد تأثیر گذار باشد. پس برای این که از به وجود آمدن بیماری جلوگیری شود، بهتر است، بسته بندی انتخاب شده برای این تجهیزات به گونه ای انتخاب شود، که از به وجود آمدن مشکلات مختلف جلوگیری کنید. برای انجام درست این کار نیاز است، از دستگاه شیرینگ بسته بندی تجهیزات پزشکی استفاده کنید. شما با استفاده از این دستگاه بسته بندی می توانید نسبت به بسته بندی محصولاتی مانند گاز استریل، ست سرم، انواع باند، سرنگ، گان وشان، اپلیکاتور، آنژیوکت، سوند و... اقدام کنید.

انواع دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی 

 • دستگاه بسته بندی گاز استریل یکی از مدل های این دستگاه بسته بندی می باشد، که کمترین خطا را برای بسته بندی دارند، و با توجه به این که نوع کارکرد این دستگاه نسبت به دیگر مدل ها راحت تر می باشد، بسته بندی محصول به صورت چهار طرف دوخت می باشد، و این نوع از بسته بندی به شما کمک می کند، تا از محصول در برابر موانعی مانند آلودگی، گرد و خاک، رطوبت و... محافظت شود.
 • دستگاه بسته بندی باند مجهز به سیستم PLC، مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده می باشد، و محصولات را به صورت پیلوپک بسته بندی می کنند. این دستگاه مناسب برای بسته بندی محصولاتی مانند باندکشی، باندگچی، رول باندها و… مورد استفاده قرار می گیرد.
 • دستگاه بسته بندی سرنگ مناسب برای بسته بندی محصولاتی مانند ست سرم، سوند، سرنگ انسولین، آنژیوکت، گان و شان و… می باشد.
 • دستگاه بسته بندی ماسک مجهز به سیستم دوخت التراسونیک می باشد.

تولید دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی

با توجه به این که در زمینه ی علم پزشکی رو به روز در حال پیشرفت می باشند، به دنبال تولید محصولات پزشکی می باشد. پس در این موارد برای این که بتوانند نسبت به بسته بندی تجهیزات پزشکی اقدام کنند، نیاز است، از دستگاه بسته بندی استفاده کنید.

مزایای دستگاه بسته بندی تجهیزات 

دستگاه های بسته بندی چهار طرف دوخت و پیلوپک افقی از نظر شکل ظاهری و مشخصات مشابه به یک دیگر می باشد، ولی باید به این مورد اشاره کنیم، که در برخی از موارد مانند ابعاد بسته بندی، سرعت بسته بندی و سیستم PLC و مکانیکی آن و همچنین دارا بودن چشم فتوسل دارای تفاوت هایی نسبت به یک دیگر می باشند.

سایر ویژگی ها

 • بسته بندی محصولات در ابعاد مختلف و در کوتاه ترین زمان با بالاترین سرعت
 • مجهز به سنسور حفاظتی در بخش دروازه فک
 • تمام قطعات انتخابی برای تولید دستگاه از نوع استیل می باشد، و استیل بودن قطعات کمک می کند، تا در برابر عواملی مانند نور، آب و... دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشوند.
 • قابلیت کار با سلوفان های حرارتی و چسبی 
 • امکان تنظیم سرعت دستگاه 
 • قابلیت تجهیز به صفحه لمسی 
 • رنگ بدنه تمام استاتیک
 • مصرف برق بسیار ناچیز
 • سیستم خنک کننده دوخت بعد از اتمام بسته بندی

کارکرد دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی به چه صورتی می باشد؟

بسته بندی تجهیزات پزشکی معمولاً با پاکتی که یک سمت آن نایلون و سمت دیگر آن نوعی کاغذ می باشد، انجام خواهد شد. نوع دوخت انتخابی به گونه ای زده می شود، که به صورت وی شکل یا هفتی شکل می باشد. هم چنین از نظر ساختاری هم باید بگوییم، که دستگاه پرس کاغذ مدیکال دارای استراکچری سنگین و مقاوم می باشد، و نوع عملکرد آن به صورت پنوماتیک می باشد. اگر شکل دوخت برای شما تفاوت چندانی ندارد، دو مدل دستگاه به این منظور طراحی شده است.

 • دستگاه دوخت وی پک حرارتی پدالی

دستگاه دوخت پدالی یکی از ساده ترین و ارزان ترین نوع دستگاه بسته بندی می باشد، و با انتخاب این دستگاه می توانید به صورت ساده دوخت بسته بندی را انجام دهید. دستگاه دوخت پدالی می تواند مجهز به میز و یا فاقد میز باشد.

 • دستگاه دوخت وی پک ترانسی قالب دار

دستگاه دوخت ترانسی گزینه ی مناسبی برای انتخاب در صنایع مختلف اعم از تولید و توزیع مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی، مواد شیمیایی و… می باشد. این دستگاه همانند دستگاه پنوماتیک این امکان را برای شما فراهم می کند، تا دوخت وی شکل و کاملاً آب بندی را روی بسته اعمال کند. ضخامت و عرض دوخت با توجه به نیاز مشتریان تعیین خواهد شد.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید