قیمت دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی جعبه ای و خانگی

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی

با توجه به این که بسته بندی به عنوان یکی از مهم ترین مراحل تولید محصولات می باشد. پس این مسئله در مورد بسته بندی دستمال کاغذی هم صدق می کند. پس شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی و انتخاب بسته بندی زیبا و شیک می توانید درآمد خوبی را از این طریق کسب کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی چیست؟

دستگاه شیرینگ بسته بندی دستمال کاغذی از مهم ترین دستگاه های مکانیزه برای خط تولید دستمال کاغذی محسوب می شود، که به شما کمک می کند، تا با بسته بندی دستمال کاغذی و انتخاب بهترین طرح ها برای درج بر روی جعبه فروش خوبی را در این زمینه داشه باشید. پاکت های بسته بندی برای بسته بندی می تواند به صورت مستطیلی و مربعی (کرافت)، بسته بندی فانتزی، استند و… باشد.

نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که نوع دستگاه با توجه به نوع محصول و بسته بندی آن تعیین خواهد شد. اگر قرار است، بسته بندی به صورت نایلونی باشد، می توانید برای انواع دستمال کاغذی های بیتا، دستمال مرطوب، دستمال جیبی، دستمال کاغذی سرویس بهداشتی، دستمال های رولی پهن مناسب برای آشپرخانه و دستمال های پارچه ای می توانید از دستگاه های بسته بندی دوخت دستی، دوخت ریلی، دوخت پدالی و… استفاده کنید.

انواع دستگاه تولید دستمال کاغذی 

 • دستگاه تولید کاغذ دستمال کاغذی 
 • دستگاه دستمال سازی صورت
 • دستگاه تولید کاغذ دستمالی
 • دستگاه چرخش کاغذ دستمال کاغذی
 • دستگاه تاشو دستمال کاغذی 
 • دستمال کاغذی دستگاه برش کاغذ
 • دستگاه بسته بندی کاغذ بافت
 • دستگاه ساخت دستمال توالت
 • دستگاه تولید کاغذ آشپزخانه
 • دستگاه تولید دستمال کاغذی
 • دستگاه بسته بندی انقباض
 • دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی و…

انواع دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی

 • دستگاه بسته بندی جعبه ای دستمال کاغذی
 • دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی خانگی
 • دستگاه بسته بندی کارتنی دستمال کاغذی
 • دستگاه بسته بندی دستمال توالت و حوله آشپزخانه
 • دستگاه بسته بندی دستمال جیبی
 • دستگاه تولید دستمال کاغذی اتوماتیک

قیمت دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی

قیمت دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از نوع مدل و طرح دستگاه، نوع کارکرد، آپشن های در نظر گرفته شده برای دستگاه، نوع مواد اولیه به کار رفته در ساخت دستگاه، میزان بودجه در نظر گرفته شده برای خرید دستگاه ها، فضای در دست و میزان هزینه راه اندازی خط تولید و... تعیین خواهد شد.

مزایای دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی

 • نوع طراحی به کارگرفته شده در تولید دستگاه بسته بندی به گونه ای می باشد، که پایداری و ثبات بیشتری را در دستگاه در سرعت های بالا ایجاد خواهد کرد.
 • مجهز به سیستم پیشرفته تشخیص چشم جادویی، کنترل PLC و کنترل فرکانس
 • قابلیت تغذیه همزمان با نوار نقاله عریض، کنترل تنش چرخ دستی، تنظیم سرعت، عملکرد شمارش خودکار را دارد.
 • قابلیت استفاده در خط تولید اتوماتیک دستمال کاغذی، دستمال سفره و حوله ای، دستمال جیبی و...
 • فرآیند انتقال مواد اتوماتیک، باز کردن جعبه، چاپ دسته ای، اسپری چسب و آب بندی از جمله مواردی می باشند، که باید هنگام خرید به آن ها توجه داشته باشید.

بسته بندی دستمال کاغذی در منزل

اگر قصد راه اندازی کسب و کار خانگی را دارید، می توانید با خرید مدل خانگی این دستگاه بسته بندی سود قابل توجه را بدست بیاورید. در مورد نوع طراحی این دستگاه باید بگوییم، که این دستگاه در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شوند، و مناسب برای تولید و بسته بندی دستمال کاغذی در خانه می باشد.

دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی جعبه ای

فریم اصلی دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی جعبه ای از فولاد تخت ساخته می شود، و این مسئله باعث انجام کار بسته بندی در کوتاه ترین زمان ممکن می شود. هم چنین باید بگوییم، که این دستگاه دارای سیستم پیشرفته تشخیص چشم جادویی، کنترل پی ال سی و کنترل سرعت فرکانس می باشد. شما می توانید از بین رول ھای برجسته، طرح ھای مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

دستگاه بسته بندی کارتنی دستمال کاغذی

دستگاه بسته بندی کارتنی دستمال کاغذی گزینه ی مناسبی برای انتخاب در خط تولید اتوماتیک دستمال کاغذی، دستمال سفره، دستمال جیبی، حوله ای و… می باشد. اتوماتیک بودن فرآیند انتقال مواد، ﺑﺎز ﮐردن ﺟﻌﺑه، ﺗﻐذیه، ﭼﺎپ دﺳته ای، اﺳﭘری ﭼﺳب و آب ﺑﻧدی ﺟﻌبه و... از جمله مهم ترین ویژگی های این دستگاه محسوب می شود. این دستگاه دارای ﺳﯾﺳﺗم ﺑرﻧﺎمه رﯾزی ﭘﯽ ال ﺳﯽ ﺑﺎ ﺻﻔحه ﻟﻣﺳﯽ و ارای طراﺣﯽ ﻣﻧﺎﺳب ﺟﮭت ﻣﮑﺎﻧﯾزاﺳﯾون و ﯾﮑﺳﺎن ﺳﺎزی ﺑﯾﺷﺗر دارد.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع شیرینگ پک

مدل کاربرد دستگاه قیمت
شیرینگ پک تونلی شیرینگ پک تونلی جهت بسته بندی کردن نایلونی و پلاستیکی محصولات مختلف در مکان های مختلفی اعم از صنایع غذایی و صنایع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک دستی شیرینگ دستی بسیار پر کاربرد و متنوع و سودآور است. یکی از انواع آن، سشوار نام دارد. نحوه کار با آن بسیار آسان است به این روش که ابتدا باید غلتک و فیلم شرینگ را با دستگاه شرینک دستی به اندازه دلخواه آماده کنید. تماس بگیرید.
شیرینگ پک بطری قیمت دستگاه شرینک پک بطری بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر می کند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک رستورانی دستگاه شیرینگ پک رستورانی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. به واسطه ی این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد. تماس بگیرید.
شیرینگ پک کابینی شیرینگ پک کابینی دستگاهی بسیار کاربردی می باشد، که جهت بسته بندی محصولات مختلف در صنایع بسته بندی استفاده می شود. این شیرینگ پک به شکل میزهایی می باشد، که بخش هایی برای قرار دادن محصول دارند. تماس بگیرید.
شیرینگ پک آب معدنی دستگاه شیرینگ پک آب معدنی یکی دیگر از تجهیزات بسیار کاربردی تولید شده در گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز می باشد، که شما می توانید جهت بسته بندی بطری های مختلف از آن استفاده کنید. جک های در نظر گرفته شده برای این شیرینگ پک پارویی شکل می باشد. تماس بگیرید.
دستگاه شیرینگ رومیزی دستگاه شیرینگ پک رومیزی مناسب برای استفاده در منازل و آن دسته از فعالیت هایی که نیازهای کوچک دارند، مغازه ها، رستوران ها و... می باشد. شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی مناسب برای استفاده در شرکت ها و صنایع می باشد. تماس بگیرید.
شیرینگ حرارتی درب بطری شیرینگ پک حرارتی یکی دیگر از محصولات تولید شده در شیرزاد ماشین البرز می باشد، که در کاربرد بسیار زیادی در بیشتر کارخانه ها و صنایع تولیدی دارد. مکانیزیم این دستگاه از نوع تونلی می باشد، و فیلم های پلاستیکی آن به حالت رول به دور محصول پیچانده می شود. تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید