X

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل (خانگی)

09121167683 مدیریت
دستگاه بسته بندی ادویه جات

دستگاه بسته بندی ادویه جات از جمله کاربردی ترین نوع دستگاه های بسته بندی محسوب می شود، که شما می توانید برای بسته بندی و چک کردن انواع ادویه (مواد معطر پودری) از آن استفاده کنید.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

دستگاه بسته بندی ادویه چیست؟

دستگاه بسته بندی ادویه یکی از گزینه های پیشنهادی برای انتخاب جهت بسته بندی انواع مواد غذایی پودری (پودر کاکائو، پودر قهوه، انواع ادویه نظیر پودر سیر، پودر پیاز، نمک و فلفل و...) می باشد. حتی شما می توانید برای پک کردن سایر مواد پودری مانند پودر شیمیایی، پودر لباسشویی، شیر خشک، پودر پروتئین و… از دستگاه شیرینگ پک بسته بندی استفاده کنید. بسته بندی انجام شده توسط این دستگاه ها به گونه ای می باشد، که منجر به نشتی محصول نمی شود.

گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز بهترین روش ها و دستگاه های بسته بندی ادویه جات و ترشی جات در شیشه، کیسه، پاکت و... را ارائه می دهد.

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از مدل (اتومات، نیمه اتومات یا دستی) و ابعاد دستگاه، قابلیت ها، توان تولید، تیراژ کاری، میزان مصرف انرژی، سرعت عمل، حجم کاری و... تعیین خواهد شد. کافیست جهت اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات دست دوم و نو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بسته بندی ادویه جات

برای بسته بندی ادویه از روش های مختلفی استفاده می شود. در صورت انتخاب هر یک از روش ها شما می توانید از انواع ادویه جات تولیدی خود حفاظت و از کم شدن کیفیت و عطر آن جلوگیری کنید. در ادامه به معرفی انواع روش بسته بندی ادویه جات خواهیم پرداخت، تا شما با هر یک از روش ها آشنایی کامل داشته باشید

بسته بندی دستی ادویه جات

در این مدل از روش بسته بندی ادویه ی مد نظر خود را وزن می کنید، و بعد ریختن درون نتایلون با استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک (دستگاه دوخت خانگی) و در صورت نبود این دستگاه می توانید با استفاده از منگنه بسته بندی محصول را انجام دهید.

بسته بندی ادویه با دستگاه

در این روش می توانید از دستگاه های بسته بندی موجود در بازار برای بسته بندی محصولات مد نظر خود استفاده کنید. انتخاب این روش برای بسته بندی گزینه ی مناسب تری می باشد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که شما می توانید حجم بیشتری را در مدت زمان کوتاه تری بسته بندی کنید.

انواع دستگاه بسته بندی ادویه پودری

دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک دو توزینی

برای بسته بندی ادویه با استفاده از این دستگاه نیاز به یک ترازو و نوار نقاله دارید، تا بتوانید برای پر کردن کیسه های فله و ظروف سفت و سخت این دستگاه را انتخاب کنید. پس می توان گفت، که خرید این دستگاه به شما کمک می کند، تا شما بتوانید ادویه جات را در کیسه های پلاستیکی و ظروف شیشه ای و یا پلاستیکی سخت بسته بندی کنید. دقت این دستگاه به خاطر این که دارای ترازوهای مخصوص می باشند، بسیار دقیق می باشند.

دستگاه اتوماتیک توزین دار

دستگاه اتوماتیک توزین دار 1 تا 200 گرمی بسته بندی محصولات را به صورت اتوماتیک و با یک توزین انجام می دهند.

دستگاه پرکن ادویه جات چرخشی (دوار)

دستگاه های پرکننده دوار (چرخشی) به شما کمک می کند، تا بتوانید با سرعت بالا بسته بندی ادویه جات در حجم های بالا انجام دهید. نوع طراحی این دستگاه به گونه ای انتخاب می شود، که قابلیت دسترسی به پایه دستگاه، تعویض قطعات، تمیز کردن و تعویض قطعات را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

دستگاه بسته بندی فلفل قرمز 

دستگاه بسته بندی پودر چیلی قابلیت بسته بندی انواع پودر مانند ادویه، پودر چیلی، پودر ماسالا، پودر پروتئین و چاشنی را دارد. این دستگاه قابلیت پر کردن کیسه، دوخت و سوار کردن دستگاه تاریخ زن جهت چاپ تاریخ تولید، انقضاء و قیمت را دارا می باشد.

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل 

بعضی از مدل های دستگاه های بسته بندی موجود در بازار گزینه ی مناسب برای انتخاب و استفاده در کسب و کارهای خانگی می باشد. راندمان کاری و حجمی که می توانند بسته بندی کنند، در مقایسه با مدل های صنعتی کمتر می باشد. شما می توانید با انتخاب این دستگاه برای بسته بندی درآمد خوبی را بدست بیاورید. در مورد اجزای تشکیل دهنده دستگاه بسته بندی ادویه خانگی باید بگوییم، که شامل قیف، ویبراتور، بالا بر پیچی، دستگاه بسته بندی، نوار نقاله محصول نهایی می باشد.

در مورد ویژگی های انتخاب این دستگاه هم باید به موارد زیر اشاره کرد.

  • گزینه ی مناسبی برای کسب و کارهای خانگی می باشد.
  • گزینه ی مناسبی برای راه اندازی کارگاه های کوچک 
  • به راحتی می توان از دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل استفاده کرد.
  • حجم کمتر و وزن پایین
  • جا به جایی و حمل و نقل بدن دردسر
  • کار با دستگاه ساده و راحت می باشد.
  • مناسب برای بسته بندی انواع ادویه جات و مواد معطر 

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل همان طور که از نام آن پیداست، در مقایسه با مدل صنعتی هزینه ی کمتری دارد، ولی هنگام خرید این دستگاه باید به نکات مهمی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، توجه داشته باشید، تا بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید.

با توجه به این که بعضی از مدل های دستگاه های بسته بندی ادویه جات در منزل در حالت فول اتومات و برخی دیگر حالت نیمه اتومات می باشند، قیمت هر یک از مدل ها با توجه به قابلیت، نوع کارکرد و آپشن هایی که دارد، متغیر می باشد. نکته ی مهمی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که این دستگاه ها دارای یک مخزن می باشند، که هرچقدر حجم آن بیشتر باشد، ادویه جات بیشتری را می توان در آن ریخت و نیازی به شارژ زود به زود ندارد.

شما می توانید جهت خرید هر یک از مدل های دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید