دستگاه شیرینگ پک - قیمت شیرینک پک شیرزاد ماشین البرز

۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳ مدیریت
شیرینگ پک

شیرینگ پک به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات بسته بندی در صنایع مختلف اعم از صنایع دارویی، غذایی، شیمیایی و... می باشد. از جمله ویژگی هایی که باعث می شود، تا این دستگاه طرفداران خاص خود را داشته باشند، شامل قیمت مناسب و مقرون به صرفه، افزایش سرعت بسته بندی، کارایی بسیار بالا و... می باشد.

گروه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با ارائه انواع دستگاه های مدرن دستگاه شیرینگ پک برای استفاده بهینه از وقت نیروهای کارگاه یا کارخانه شما با قیمت مناسب و کیفیت بالا آماده می باشد.

شیرزاد ماشین البرز
شیرزاد ماشین البرز

شرینک پک

شیرینک نمودن نوعی از بسته بندی است، که بسیار رواج پیدا کرده، و این امکان را ایجاد می کند، که محصولات پس از تولید به صورت چندتایی روانه بازار گردند، در نتیجه جابجایی را نیز آسان تر نموده است. پیشرفت صنایع پتروشیمی مراکز تولیدی را بر آن داشت تا محصولات و کالاها را از طریق حرارت به صورت مجموعه ای یا تکی بسته بندی کنند. این فرآیند که از طریق دستگاه شیرینک انجام می گیرد در بسته بندی انواع صنایع از قبیل غذایی، دارویی، لبنی، بهداشتی، آرایشی و... کاربرد دارد.

شیرینک پک برگرفته از کلمات انگلیسی shrink pack می باشد. pack در انگلیسی به معنی بسته بندی و shrink نیز به معنی انقباض یا کشیده شدن می باشد.

مجموعه تولیدی شیرزاد ماشین البرز با ارائه انواع دستگاه های مدرن شرینک پک برای استفاده بهینه از وقت نیروهای کارگاه یا کارخانه شما آماده می باشد.

شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک چیست و چه کاربردی دارد؟

شیرینگ پک نوعی دستگاه بسته بندی است، که در آن یک پوشش یا روکشی برای محافظت، نگهداری و پک کردن محصولات مختلف اعم از انواع جعبه و کارتن (شیرینی، شکلات، چای، محصولات آرایشی و بهداشتی، دارو و...) کتاب، جزوات درسی و مجلات، بسته بندی ظروف یکبار مصرف، مواد غذایی، قطعات خودرو، محصولات صنعتی، کارتن، جعبه، بطری، اسباب بازی و... استفاده می شود، و علاوه بر این که سبب زیباتر شدن محصول می گردد، از ورود گرد و خاک و آب نیز ممانعت به عمل می آورد. به کارگیری دستگاه شیرینگ در خطوط تولید کارخانه ها و کارگاه ها کمک می کند، تا آن بتوانند محصولات تولیدی خود را به صورت چندتایی و یا تکی به وسیله نایلون شیرینک بسته بندی کنند، و آسیب دیدن آن ها جلوگیری کنند، و به راحتی آن ها را جا به جا و یا این که در انبارهای نگهداری محصولات قرار دهند. یکی از مهم ترین مزیت های بسته بندی این است، که می تواند به زیبا سازی و خاص شدن محصولات کمک کند. حتی شما می توانید بر روی نایلون شیرینگ لوگو، شماره و یا آرم تجاری شرکت خود را حک کنید. در این مقاله قصد داریم، به بررسی دستگاه شیرینگ شیرزاد چیست؟، کاربرد، قیمت شیرینگ پک، انواع شیرینگ و... بپردازیم. بعد از بدست آوردن اطلاعات فنی در مورد هر یک از مدل ها می توانید یکی از مدل های آن را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

ممکن است، این سوال برای شما پیش بیایید، که نایلون شیرینگ به کار گرفته شده در دستگاه شیرینگ پک به چه صورتی می باشد؟

نایلون شرینک پک- ماشبن سازی شیرزاد

برای پاسخ به این سوال شما باید بگوییم، که نایلون شیرینگ نوعی پلاستیک می باشد، که برای بسته بندی محصولات به واسطه ی حرارت دیدن به دور محصول جمع می شوند، و شکل محصول مد نظر شما را به خود می گیرند. حرارتی دهی نایلون به واسطه ی سشوارهای صنعتی حرارت می بینند، و محصولات مد نظر شما را بسته بندی می کنند. در مورد کاربرد دستگاه شیرینگ هم باید بگوییم، که بیشترین کاربرد را در صنایع غذایی برای بسته بندی مواد غذایی دارند. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که مواد غذایی یکی از فاکتورهای بسیار تأثیرگذار در سلامتی انسان ها می باشد، به همین خاطر بهتر است، توسط شیرینگ شیرزاد بسته بندی و پلمپ شوند. در مورد نحوه ی بسته بندی توسط این دستگاه هم باید بگویم، که روش بسته بندی شیرینک پک به این صورت انجام می شود، که در ابتدا تمام هوای موجود در داخل کیسه را خالی می کند، و بعد از آن با حرارت، پلاستیک را به صورت کامل به دور محصولات مد نظر شما می چسباند. این نوع از بسته بندی کمک می کند، تا مواد غذایی به وسیله دستگاه شیرینگ کاملاً سالم و به دور از هر نوع آلودگی نگهداری و یا انبار شوند.

دستگاه شیرینگ پک در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟

 • از نفوذ آب، گرد و غبار، آلودگی به داخل بسته بندی جلوگیری می کنند.
 • بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند.
 • انجام بسته بندی باعث می شود، تا از آسیب رسیدن به محصول جلوگیری شود.
 • از نفوذ باکتری و ویروس به داخل بسته بندی مواد غذایی جلوگیری می کند.
 • از بین رفتن فضاهای اضافی
 • قابلیت چاپ لیبل بر روی بسته بندی وجود دارد.

شیرینگ پک کاربرد گسترده ای برای بسته بندی محصولات زیر دارد.

 • بسته بندی انواع جعبه و کارتن
 • شیرینگ بطری
 • بسته بندی انواع مواد غذایی
 • بسته بندی داروهای مختلف
 • بسته بندی شیشه
 • شیرینگ انواع قوطی و گالن
 • بسته بندی انواع ماسک
 • بسته بندی انواع مواد غذایی تهیه شده در رستوران‌ ها و سالن های پذیرایی

نحوه کارکرد دستگاه بسته بندی شیرینگ پک به چه صورتی است؟

 • جهت بسته بندی محصولات ابتدا باید محصول مد نظر خود را وارد بخش دوخت می شود. در این بخش تیغه ی دوخت قرار دارد، که سبب قرار گرفتن نایلون شیرینگ دور محصول می شود.
 • در مرحله ی بعدی محصولاتی که فیلم شیرینگ بر روی آن ها قرار گرفته وارد یک تونل حرارتی می شوند. در این تونل نایلون شیرینگ بر روی محصول کشیده و منقبض خواهد شد. این تونل می تواند به صورت گازی، برقی و یا دوگانه سوز باشد.
 •  در نهایت با استفاده از فن های خنک کننده ای که در دستگاه بسته بندی وجود دارد، حرارت نایلون های کشیده شده، بر روی محصولات گرفته می شود.

با توجه به این که تونل های شیرینگ از سیستم هوای گرم جهت بسته بندی محصولات استفاده می کنند، عملیات شیرینگ خود را با استفاده از فیلم هایی که قابلیت شیرینگ شدن دارند، انجام می دهند. جریان هوایی که در داخل تونل وجود دارد، می تواند از ایجاد حباب و برآمدگی در فیلم های پلاستیکی جلوگیری کند. درجه ی حرارت دستگاه، سرعت جریان هوا و سرعت حمل کننده ها توسط سیستم های کنترل کننده مستقل دستگاه تنظیم می شوند. به خاطر سیستم گرمایشی مناسبی که در هر دستگاه قرار داده شده است، میزان برق مصرفی دستگاه بسیار کم می باشد، و همین موضوع باعث کاهش هزینه ی عملیات بسته بندی می شود. دستگاه شیرینگ پک جهت شیرینگ کردن بسته کالاهایی مختلف اعم از قوطی های کنسرو، بطری های شیشه ای، بطری های ماء الشعیر، بطری های آب معدنی، میله های فلزی، سرامیک ، لوازم منزل و در صنعت کامپیوتر و... مناسب می باشد.

دستگاه شیرینگ

قیمت دستگاه شیرینگ پک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت شیرینگ پک به نحوه کارکرد آن و کیفیت دستگاه بستگی دارد. طبیعتا هرچه دستگاه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت دستگاه شیرینگ پک نیز افزایش می یابد. هم چنین نوع اتومات و نیمه اتومات نیز در میزان قیمت تاثیر گذار است. برای گرفتن مشاوره و آگاهی از قیمت مدل های مختلف این دستگاه ها و خرید دستگاه شیرینگ پک بهترین روش مراجعه به کارشناسان و کسب اطلاعات از آن هاست.

دیگر فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین قیمت شامل موارد زیر می باشد.

 • مدل شیرینگ
 • برند
 • ظرفیت ورودی دستگاه
 • آپشن های مد نظر شما برای دستگاه و...

آشنایی با انواع دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ در مدل های مختلف با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند، و هر یک از مدل ها کاربرد و عملکرد مخصوص به خود را دارند. این دستگاه ها شامل دستگاه شیرینگ پک تونلی، شیرینگ پک کابینی، شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، شیرینگ پک تمام اتومات و دستگاه شیرینگ پک تیغه دوخت ال، شیرینگ دستی و... می باشد. در این بخش به صورت جداگانه به بررسی هر یک از مدل ها می پردازیم، تا شما بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید.

 • دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک و اتوماتیک

شیرینگ پک نیمه اتوماتیک برخلاف مدل اتوماتیک برای انجام فرآیند بسته بندی نیاز به اپراتور دارد، و مراحل بسته بندی به صورت اتوماتیک انجام نمی شود. مدل های اتومات این دستگاه دارای نوار نقاله می باشد، و مجهز به یک ابزار سینی مانند می باشد، که رول از زیر و روی آن رد می شود، و به داخل کابین کشیده می شود. کاربرد این دستگاه در مکان های مختلف اعم از رستوران ها، قنادی، اسباب بازی فروشی ها و… می باشد.

شیرینگ پک تمام اتوماتیک انجام مراحل شیرینگ کردن را به بدون دخالت اپراتور (نیروی انسانی) انجام می دهد. ولی قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک به نسبت دیگر مدل ها گران تر می باشد. از قطعات مختلف تشکیل دهنده ی این دستگاه می توان به ردیف کن، هل دهنده محصول، سیستم کشنده رول و دوخت و شیرینگ اشاره کرد.

بررسی مشخصات فنی دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

 1. برای تنظیم مدت زمان شیرینگ و درجه حرارت دارای تایمر زمان دار می باشد.
 2. نوع سیستم دستگاه به صورت الکترومانیک و یا پنوماتیک می باشد.
 3. مجهز به عملکرد حرارتی
 4. نوع سوخت مصرفی سدتگاه به صورت برقی، گازی و دوگانه می باشد.
 5. قابلیت دوخت فیلم به صورت پلی اتیلن می باشد.
 6. تیغه دوخت از نوع سرامیکی می باشد.

مهم ترین مزیت شیرینک اتوماتیک، دارا بودن تسمه نقاله کوچک برای هدایت محصولات به خارج از کابین پس از بسته بندی است. سرعت بسته بندی در این دستگاه زیاد است و امکان تنظیم حرارت و سرعت و زمان بسته بندی وجود دارد. اپراتور، جعبه محصول را بعد از قرار دادن درون فیلم شرینک داخل ورودی دستگاه دوخت می‌ گذارد. اپراتور دستگیره دوخت را می‌ کشد، و محصول را دوخت می‌ زند. محصول از طریق کانوایر به سمت تونل حرارتی می‌ رود. قیمت دستگاه شرینک نیمه اتومات با توجه به نوع قطعات و هزینه هایی که برای خرید آن ها استفاده می شود، متغیر می باشد. 

قیمت دستگاه شیرینگ شیرزاد

 • شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی مناسب برای بسته بندی و پک کردن محصولات بزرگ در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. می توانید اجسام سنگین وزن را که در ابعاد مختلف طراحی و تولید می شوند، را بسته بندی کنید. نوع برق مصرفی این دستگاه از نوع تک فاز، سه فاز و گازی می باشد. جنس فیلم مصرفی دستگاه شیرینگ تونلی از جنس پلی اتیلن و در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می شوند. در مورد دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک باید بگوییم، که می تواند بسته بندی محصولات در سایزهای بزرگ را انجام دهند. در مورد نحوه ی بسته بندی این دستگاه باید گفت، که پس از قرارگیری محصولات بر روی نوار نقاله دستگاه با استفاده از سیستم ردیف کن محصولات را مرتب می کنند، و بعد از قرار گیری نایلون بر روی آن ها با استفاده از جک هل دهنده به داخل تونل منتقل و حرارت تولید شده از طریق المنت های برقی باعث جمع شوندگی نایلون شیرینگ و چسبندگی آن به محصول می شود.

ساختار شرینک پک تونلی دارای باد گرم و چرخه ای و همچنین کنترل دمای هوشمند می باشد، و قابل تنظیم در جریان های متفاوت AC است. در این دستگاه دو نوار نقاله وجود دارد، که یکی از آن ها از جنس تسمه تفلون و دیگری از نوع غلتکی می باشد. مواد مصرفی این نوع دستگاه شیرینگ تونلی هم POF و PVC است.

 • شیرینگ پک رستورانی

دستگاه شیرینگ پک رستورانی (دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر) در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد، که قرار است، غذای مشتریان به مکانی بیرون از رستوران ها منتقل شود. با توجه به این ممکن است، حین جا به جایی آلودگی و ویروس به داخل غذا منتقل شود، انجام این بسته بندی از نفود موارد ذکر شده جلوگیری می کند. شیرینگ رستورانی در دو مدل به صورت رومیزی و چهار پایه طراحی و تولید می شود، و شما می توانید با توجه به نیاز خود در رستوران ها یکی از مدل ها را انتخاب کنید. در مورد نحوه ی بسته بندی غذاها به وسیله ی این دستگاه باید بگوییم، که اپراتور باید اول محصول مورد نظر را در فیلم برش قرار و بعد از آن در کابین دستگاه قرار می دهد. بعد از قرار دادن محصول می توانید دما و زمان لازم برای برش را برای شروع عملیات برش تنظیم کنید.

 • شیرینگ پک سه فاز و تک فاز

شیرینگ پک دوگانه سوز تک فاز یکی از مناسب ترین گزینه برای بسته بندی انواع کارتن، ظروف پت، انواع رول، طاقه پارچه، رول موکت، انواع فرش، کارتن های مخصوص کشتارگاه ها، انواع کاشی و سرامیک و… می باشد. ساختار داخلی این دستگاه به این صورت می باشد، که کوره ی گرمایی دستگاه به عنوان مهم ترین بخش دستگاه به شمار می رود، و گرمایی که برای حرارت دهی نایلون لازم است، از طریق المنت تأمین می شود. اگر قرار است، در کارگاه های صنعتی و کارخانه ها که مجهز به سیستم برق کشی صنعتی هستند، دیگر نیاز نیست، در این مورد نگران باشند. اما در مکان هایی که دسترسی به برق سه فاز وجود ندارد، و نیاز به بسته بندی با دستگاه شیرینگ پک دارند، برای رفع این مشکل باید حرارت مورد نیاز کوره به واسطه ی سوختن گاز شهری فراهم می شود، و برق تک فاز تغذیه کننده ی موتورها، فن ها و تیغه دوخت می باشد.

 • دستگاه شیرینگ آب معدنی

در مورد نحوه ی طراحی شیرینگ پک آب معدنی باید بگوییم، که به صورت اتوماتیک طراحی و تولید می شوند، ولی در برخی از بسته بندی ممکن است، آن را به صورت دستی انجام دهند. ابعاد دستگاه شیرینگ آب معدنی به این صورت می باشد، که طول، عرض و ارتفاع بسته با توجه به نوع محصول قابل تغییر می باشد. این دستگاه مجهز به موتور گیربکس دور متغیر و دور اینورتر و طراحی المنت آن به گونه ای می باشد، که شما می توانید از هر پلاستیک با هر ضخامتی برای بسته بندی محصولات استفاده کنید. مزایای استفاده از دستگاه شیرینگ پک آب معدنی به شرح زیر می باشد.

 1. افزایش سرعت بسته بندی نسبت به سایر روش ها
 2. در معرض دیدن بودن محصولات داخل بسته بندی
 3. قیمت پایین
 4. جلوگیری از نفوذ گرد و غبار
 5. نگه داری آسان
 6. اندازه و ابعاد بسته بندی نامحدود 
 7. بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش دقت بسته بندی
 • شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی مناسب برای بسته بندی محصولات بزرگ و کوچک می باشد. این محصولات می تواند شامل جعبه های اسباب بازی، شیرینی، خشکبار، دستمال غذایی و... می باشد. رول سلفون که از جنس PVC  و یا POF می باشد، که ضخامت های مختلفی دارد. نایلون دستگاه در بخش رول بازکن قرار داده می شود، و با توجه به مسیری که برای دستگاه انتخاب شده است، پس از قرار گرفتن محصول داخل کابین عملیات شیرینگ انجام می شود. دستگاه شیرینگ کابینی در دو مدل رومیزی و ایستاده طراحی و تولید می شود.

شیرینک کابینی در صنایع غذایی مخصوصاً رستوران ها و هتل ها کاربرد دارد. این دستگاه برای مصارف کارگاهی و خانگی می باشد. 

دستگاه شیرینگ کابینی که به صورت دستی طراحی و ساخته می شود، در مکان های مختلفی اعم از محصولات کوچک در کارگاه ها، و تولیدی هایی که فضای کارگاهی کوچکی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند، و بیشترین کاربرد آن ها در صنعت تولید کنندگان قطعات کوچک، تولید کنندگان تخم مرغ، چاپ خانه های کتاب و مجله و سی دی، قنادی، رستوران و مطبخ ها و در کل بیشتر مناسب مکان های با فضای کم می باشد، که احتیاج به حجم تولید کم و یا متوسط دارند. قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی با توجه به هزینه ی قطعات در بازار متغیر می باشد، به همین خاطر هر چقدر میزان هزینه ی قطعات بالاتر برود، قطعاً قیمت شیرینگ کابینی بیشتر می شود، و بالعکس.

 • شیرینگ پلی اتیلن

در مواردی که قصد خرید شیرینگ پلی اتیلن دارید، هنگام خرید باید به نکات مهمی اعم از قدرت و توان نگهداری بسته بندی توجه کنید. در مورد استفاده کردن از این دستگاه هم نیاز نیست، نگران باشید، چون کار کردن با آن بسیار راحت می باشد. با توجه به این که دوخت نایلون از طریق تیغه تفلون ضد سایش باعث می شود، تا کمترین آسیب و خرابی را به دستگاه وارد کند. در مواردی که دچار خرابی و یا آسیب شوند، هم نیاز نیست، هزینه ی زیادی را برای تعمیر پرداخت کنید. سرعت بسته بندی محصولات به واسطه ی این دستگاه بسیار بالا می باشد، و شما می توانید محصولات زیادی را به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی کنید. در مورد کاربرد این دستگاه هم باید بگوییم، که در صنایع لبنی، کارخانه های تولید نوشابه، کارخانه های موادغذایی، دارویی، صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرند.

بررسی مشخصات فنی شیرینگ پلی اتیلن

 1. نوع برق مصرفی: سه فاز
 2. مجهز به سیستم تابلوی دیجیتال
 3. دارای کانوایر میله ای برای بسته بندی راحت کالاها
 4. کنترل دستگاه به واسطه ی رله و کنتاکتور 
 5. مجهز به فن های خنک کننده
 6. رنگ الکترواستاتیک و ضد ضربه 
 7. بدون لرزش و بی صدا در حین بسته بندی 
 • شیرینگ پک حرارتی    

ممکن است، برخی از افراد در مورد چگونگی استفاده کردن از دستگاه شیرینگ پک حرارتی سوالاتی در ذهن آن ها به وجود بیایید. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که برای انجام فرآیند بسته بندی ابتدا انواع رول های شیرینگ و فیلم های شیرینگ پک به عنوان روکش های حرارتی عمل می کنند، و بعد از آن روکش ها به دور محصولاتی که مد نظر شما می باشد، کشیده می شود. بعد از اتمام این مراحل نوبت به آن می رسد، که با سشوار شیرینگ حرارت ببینند، و بتوانند به دور محصول پیچیده شوند. استفاده از این دستگاه شیرینگ کمک می کند، تا استحکام، مقاومت، زیبایی افزایش پیدا کند.

 • دستگاه شیرینگ رومیزی

دستگاه شیرینگ رومیزی مناسب برای بسته بندی انواع پک های کوچک در فروشگاه ها، بیمارستان ها و به طور کلی در تمام مکان هایی که فضای محدودی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسته بندی محصولات با استفاده از این دستگاه کافیست، ابتدا با استفاده از لفاف سلفون به دور محصول به صورت وکیوم بسته بندی را انجام دهند. با توجه به این که این دستگاه در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شوند، یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب در محیط های کوچک می باشد.

بررسی مشخصات فنی دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

 1. برای تنظیم مدت زمان شیرینگ و درجه حرارت دارای تایمر می باشد.
 2. نوع سیستم دستگاه: پنوماتیک
 3. عملکرد دستگاه به صورت حرارتی می باشد.
 4. نوع برق مصرفی دستگاه: تک فاز، سه فاز
 5. قابلیت دوخت فیلم های: POF و PVC
 6. سایز کابین : با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود.
 • شیرینگ حرارتی درب بطری  

شیرینگ پک حرارتی درب بطری مجهز به یک تونل حرارتی می باشد، و بعد از این که محصول مد نظرتان را بر روی نوار نقاله می دهید، به واسطه ی نایلون داخل تونل شده و با حرارت دهی نایلون و فیلم شیرینگ بر روی کالا و منعطف شدن نوار به طور کامل پوشیده می شود. بعد از اتمام این مراحل محصول توسط نوار نقاله به صورت آماده تحویل داده می شود. این دستگاه در دو مدل به صورت اتومات و نیمه اتومات طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شود. این دستگاه کاربرد بسیار زیادی در اکثر خطوط تولید دارد.

 • شیرینگ پک تک سوز    

یکی از مدل های شیرینگ پک که شما می توانید با توجه نوع بسته بندی ای که در کارخانه و یا کارگاه خود نیاز دارید، برای خرید انتخاب کنید، شیرینگ پک تک سوز می باشد.دستگاه شیرینگ پک تک سوز این گروه صنعتی در مدل های مختلف طراحی و تولید می شود، و شما می توانید با توجه به حجم بسته بندی که باید در روز برای شما انجام شود، یکی از مدل ها را انتخاب کنید. برای خرید دستگاه شیرینگ پک تک سوز و اطلاع از قیمت به روز محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. در مواردی که بالا بودن سرعت بسته بندی برای شما مهم می باشد، شیرینگ پک دوگانه سوز و تک سوز بهترین گزینه برای خرید می باشد.

 • شیرینگ پک دوگانه سوز 

شیرینگ پک دوگانه سوز در دو مدل با کارکرد برقی و گازی می باشند. در رابطه با محفظه پخت این دستگاه شیرینگ پک باید گفت، که با مشعل های گازی که به گاز شهری متصل می شود، می توانند حرارت یکنواخت را تولید کنند. در مواردی که نیاز به نیروی اضافی دارند، می توانند از المنت های برقی استفاده کنند. این دستگاه به تنهایی با متصل شدن به برق پخت فیلم شرینک پک را انجام دهد. 

 • دستگاه شیرینگ پک بطری

دستگاه شیرینگ پک بطری

بسته بندی کردن بطری های آب معدنی، قوطی های اسپری، قوطی های رب و… با استفاده از دستگاه شیرینگ پک بطری صنعتی انجام می شود. دستگاه شیرینگ بطری جهت بسته بندی انواع بطری و پت در اندازه های مختلف مناسب می باشد، و به صورت لایه ی نازک و شفاف و بدون کفی دور کالا قرار می گیرد، و باعث بسته بندی راحت و آسان بطری ها می شود. فروش دستگاه شیرینگ پک به خاطر کاربردهای زیاد آن برای بسته بندی نهایی انواع محصولات مانند بطری، کارتن، ظروف، کاشی، سرامیک، محصولات سلولوزی، سوغات و... بسیار بالا می باشد.

 • دستگاه لیبل شیرینگ

با توجه به این که بیشتر محصولات غذایی، مایعات و... باید به صورت بسته بندی شده، به بازار عرضه شوند، تا از صدمه دیدن آن ها جلوگیری کنیم. یکی از دلایلی که باعث پرطرفدار شدن دستگاه شیرینگ پک شده است، این است، که باعث در معرض دید قرار گرفتن پوشش اصلی کالا پشت لایه شفاف شرینک است، ولی اگر بسته بندی در کارتون باشد، دیگر شما نمی توانید محتویات داخل بسته ها را ببینید. هم چنین از دیگر دلایلی که باعث محبوبیت دستگاه شرینک شده است، این است، که به نسبت پوشش مقوایی ارزان تر، سریع بودن، قرار گیری کالا به صورت تعدادی در کنار و روی یکدیگر قرار می گیرد.

دستگاه شرینک پک همانند دستگاه لیبل زن یکی از تجهیزات ضروری می باشد، که حتماً باید در کارخانه ها و تولیدی باشد.

دستگاه لیبل شیرینگ مناسب برای لیبل زدن و غلاف لیبل برای محصولات مختلف می باشد. هم چنین شما می توانید برای چسباندن لیبل به دور بطری ها از این دستگاه کمک بگیرید. در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه باید بگوییم، که به صورت اتومات می باشد. منظور از اتومات بودن این است، که اول باید لیبل به صورت تمام اتومات بر روی ظرف مد نظر شما قرار داده می شود، و بعد از آن به واسطه ی نوار نقاله دستگاه وارد تونل حرارتی می شود، و بعد از این که حرارت مورد نیاز به ظرف داده شده، به جمع شدن لیبل کمک می کند. جهت چسباندن لیبل بر روی ظروف از هوای داغ، اشعه مادون قرمز و تونل بخار استفاده می شود.

قیمت شیرینگ پک

تفاوت استرچ پالت و شیرینگ پک 

 • در دستگاه شیرینگ پک برای این که بتوان نایلون بسته بندی را روی محصولات مختلف قرار داد، از تونل حرارتی استفاده می شود، ولی در استرچ پالت از هیچ حرارتی جهت بسته بندی محصولات استفاده نمی شود.
 • دستگاه استرچ پالت قابلیت بسته بندی محصولاتی با ابعاد بزرگ را دارد، ولی شیرینگ پک فقط برای بسته بندی تک محصولی و یا محصولاتی که ابعاد کوچکتری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. 
 • دستگاه استرچ پالت مناسب برای بسته بندی های ساده
 • دستگاه شیرینگ پک می تواند با استفاده از فیلم های شیرینگ مختلف و یا انواع لیبل ها بسته بندی های خاصی را انجام دهد.
 • در بسته بندی شیرینگ پک فیلم بسته بندی فقط یک دور بر روی محصول قرار می گیرد، و نایلون این نوع بسته بندی نیز بسیار شفاف است، اما در روش استرچ پالت نایلون های 4 یا 5 دور بر روی محصول پیچیده می شوند، با انجام این کار دیگر نمی توانید محصول داخل بسته بندی را ببینید.

 • دستگاه شیرینگ پک چیست و چه کاربردی دارد؟

  از شیرینگ پک برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

  کاربرد دستگاه شیرینگ: جهت بسته بندی انواع جعبه و کارتن (شیرینی، شکلات، چای، محصولات آرایشی و بهداشتی، دارو و...) کتاب و مجلات، بسته بندی ظروف یکبار مصرف، مواد غذایی، قطعات خودرو، محصولات صنعتی و... مورد استفاده قرار می گیرند.

 • انواع دستگاه شیرینگ کدام است؟

  • شرینک پک تونلی 
  • شرینک پک کابینی
  • شرینک پک پلی اتیلن
  • شرینک پک نیمه اتوماتیک و اتوماتیک
 • قیمت شیرینگ پک چگونه محاسبه می شود؟

  جهت اطلاع از قیمت دستگاه شیرینگ و خرید دستگاه شیرینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • تفاوت بین دستگاه شیرینگ کابینی و دستگاه شیرینگ تونلی در چیست؟

  از شیرینگ پک کابینی جهت بسته بندی محصولات کوچک و سبک و از شیرینگ پک تونلی برای بسته بندی محصولات بزرگ و سنگین استفاده می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • عبدالهی
  درود. برای بسته بندی آجر می توان از دستگاه شیرینگ دستی استفاده کرد؟
  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. بله برای انجام این کار می توانید با توجه به نوع محصول، اندازه کوره، نوع نایلون شیرینگ و... از این دستگاه استفاده کنید. هم چنین می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

    

 • نورامید
  سلام شب بخیر اگر قصد استفاده از شرینک پک برای بسته بندی انواع مواد غذایی را داشته باشیم، هزینه ی خرید آن چقدره؟
  • مدیر سایت

   جهت اطلاع از قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • ماهان اسلامی
  بسته بندی هر محصول توسط دستگاه شرینک چقدر زمان می بره؟
  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. با توجه به نوع محصول و دستگاهی که برای بسته بندی استفاده می کنید، تعیین خواهد شد.

 • کوروش یارندی
  دستگاه شیرینگ پک برای بسته بندی قوطی های عسل موجود دارین؟
  • مدیر سایت

   جهت استعلام موجودی محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • مهدی صالحی
  سلام ابعاد دستگاه شیرینگ تونلی و کابینی چقدره؟
  • مدیر سایت

   شیرینگ تونلی: طول: 4 متر عرض: 90 سانتی متر، ارتفاع : 120 سانتی متر
   ابعاد استاندارد برای کابین دستگاه شیرینگ کابینی : 40*30 سانتی متر با ارتفاع 20 سانتی متر

 • حسین محمدی
  دستگاه شیرینگ با برق کار می‌ کند یا با گاز؟
  • مدیر سایت

   دستگاه شیرینگ تونلی معمولاً دوگانه سوز و برق مصرفی این دستگاه با توجه به درخواست مشتری می تواند تک فاز یا سه فاز باشد.

   شیرینگ کابینی تنها با برق کار می‌ کند، و برق مصرفی آن مانند شیرینک تونلی می باشد.

 • کاوه محمودی
  دستگاه های سفارشی هم تولید می کنین؟
  • مدیر سایت

   سلام. به درخواست مشتریان این امکان برای آن ها وجود دارد.

 • امیر والامقام
  دستگاه بسته بندی شیرینگ پک برای بسته بندی نبات موجود دارین؟ قیمت؟
  • مدیر سایت

   سلام. جهت اطلاع از قیمت و استعلام موجودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • محمد زمانی
  از دستگاه شرینگ پک طرح اور لب برای بسته بندی چه محصولاتی می توان استفاده کرد؟
  • مدیر سایت

   مناسب برای بسته بندی آب معدنی، آبمیوه، نوشابه و دلستر

 • مهیار
  برای بسته بندی محصولات با شیرینگ پک از چه موادی استفاده می شود؟
  • مدیر سایت

   سلام. از فیلم های پلاستیکی مانند پلی اتیلن، PVC، پلی الفین

تماس بگیرید